Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 01:33:51 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: BoSPHoRuS  (Okunma Sayısı 1542 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
illegal
Ziyaretçi
« : Eylül 21, 2008, 03:49:29 ÖS »

zeus karısını aldattığı vakit karısı tarafından durum öğrenilir ve aldattığı kadını bularak o nu ineğe çevirir.ve üzerine sinekler musallat eder..inek olmuş kadın bugünkü Haliç'e sığınır..daha sonra orada da fazla kalamayarak bir kaçış yolu kullanır..bugünkü İstanbul boğazı'nın adı olan Bosp Horus kaçış yolu demektir.. Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Eylül 21, 2008, 03:57:49 ÖS »

teşekkürelr bilmedigim bir bilgidi aydınlattıgın için çokca teşekkür ederim sana Grin
illegal
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 21, 2008, 04:19:40 ÖS »

teşekkürelr bilmedigim bir bilgidi aydınlattıgın için çokca teşekkür ederim sana Grin
msn nickim de ondan buraya yazdım soruolar mesela bu ne demek die burdan kopyala yapıştır kolay oluo Tongue
genede aydınlatmak bnm için bi şeref Wink
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Eylül 21, 2008, 04:27:57 ÖS »

ne demek o şeref bize ait kitaplar okumanın faydaları bu ara okudugun bir kitap varmı sen okumayı seviyordun çünkü arkadaşlarınıda aydınlatmış olursun artık onlarda merak etmezler artık seni biri altatsa ve elinde bir güç olsa sen karşıdaki kadını ne yapardın peki...
illegal
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 21, 2008, 04:36:32 ÖS »

beni seven beni aldatmas saten aldatıosa sevmiyo demektir e beni aldatanı seven kadına napim ben belasını bulmuş saten yazık acırdım Tongue onu da aldatmasın diye yakışıklı bi erkek yapardım bnm kölem olurdu  Tongue
bu ara "O'na secde yakışıyor" isimli dini bi kitap okuyorum güsel bişi öle aslında dini diil ne ayet var ne bişi Tongue arada küfürler bile geçio düşün yani  Grin
ya dinsiz palavracı dolandırıcı birinin dine dönüşünü anlatıo annemin tavsiyesiyle okuyorum  *tired* *tired* *tired*
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Eylül 21, 2008, 05:03:50 ÖS »

degişik bir kitapmış benim işten dolayı kitap okuyamıyorum bu ara ama yine okumaya başlıyacam ben okudugumuda hemen  bitiriyorum kitabı bekletmeyirum fazla yeterki aklıma yatsın kitap okumak da vincinin şifresini bir buçuk günden daha az bir vakitte okudum kitap sürükleyci gelmişti okumuşsan bilrisin bayagıda uzun sayıları geçmiş zaman ama yanılamıyorsam 500 sayfa civarıdı sanırsam tam hatırlamıyorum ama bu aralar hep bilgisayardan okuyorum kitabı çok kitap var bilgisayarda iş yerinde yükleyecem orda devam etcem artık..
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!