Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 07:12:47 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: EVET SİZCE SAVAŞ DEVAMMI ETMELİ
EWET *ok* - 12 (24%)
BANA NE Huh? - 4 (8%)
HAYIR  Cry - 34 (68%)
Toplam oy: 37

Sayfa: 1 ... 5 6 [7]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: rusya gürcisyana savaş açtı  (Okunma Sayısı 17086 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #90 : Ağustos 25, 2008, 06:35:09 ÖÖ »

haklsın o imanı sergileyecek fazla kişide kalmadı dogrudur dogudaki operosyonarlda askerlerimiz şehit oluyor ama önemli olan şehitlik makamına ulaşmaları her operasyonda asker kaybediyoruz dedin ya uluslar arası çatışma kitaplarında bim gibi savaşanlar için şöyle der biz düzenli ordu onlar gerilla grubu oluyor gerilladan bir kişi ölmesine karşı düzenli ordudan 17 kişi ölmüşse bu başarıdır anlamına geliyor bunu neye göre yapmışalr pek bilmiyorum bende bir programda izlemiştim dogrudur ya da yanlıştır bunu eski bir ememkli albay söylemişti yanlış hatırlamıyorsam deemk ki bir askeri terim oluyor yani istatisikler olarak başarılı oluyorsun bize kalsa çok diyoruz ama neyse bilmedigim konualr ne desem de tam dogru olmaz...
EMINEM
Ziyaretçi
« Yanıtla #91 : Ağustos 25, 2008, 10:56:52 ÖÖ »

arkadşlar anlatamıyorum heralde.o savaşlar bitti artıkve o denemdeki gençlikte yok.şimdikiler diskolarda.böyle savaşlar olmaz artık.mesela abd bize savaş açsa kaybederiz büyük ihtimalle
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #92 : Ağustos 25, 2008, 05:33:36 ÖS »

sen başta kabullenmisin abd bize savaş açsa kaybederiz diye bedne sana söyleyyim bu millet savaş zamanı kenetlerinr ve yeni kahramanalr çıkar savaşlarla bizelin yıkılmayacagını tarih çok iyi göstereidadamalrda zaten artık bizle savaşa girmiyorlar açıktan yavaştan yavaştan işimizi bitiriyorlar kültürel ekonomik ve bir çok olayla artık eski savşalrıda beklemiyoruz zaten devir artık istibarat savaşların devridir kimim istibaratı diyerinden iyise o dah iyidir bu işler böyle onarl bizeden kuvvetlielr evet ama neyin en olacagıda belli olamz arkadaşalr...
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #93 : Ağustos 25, 2008, 07:20:26 ÖS »

arkadşlar anlatamıyorum heralde.o savaşlar bitti artıkve o denemdeki gençlikte yok.şimdikiler diskolarda.böyle savaşlar olmaz artık.mesela abd bize savaş açsa kaybederiz büyük ihtimalle

Şimdiki gençlik diskoda derken bazı gençler ülkesini hiç umursamıyor.Türkiye başka bir ülke ile savaşa girse umursamayan gençler olur.Ama vatanını savunacak olan Türk gençleri de çok var.
@ozzy@
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #94 : Ağustos 29, 2008, 04:16:53 ÖÖ »

türkiye savaşa girermi bilmem ama kimse türkiyeye savaş açamaz buna eminim  Wink
Sayfa: 1 ... 5 6 [7]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!