Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 05:39:43 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 20 kredi  (Okunma Sayısı 1890 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
EMINEM
Ziyaretçi
« : Ağustos 07, 2008, 10:46:40 ÖÖ »

arkadaşlar benim d10 daki hesap bitti.bulgarlar tarafından art arta yapılan 15-20 saldırının sonucunda.bende artık bu oyun oynanmaz galactic imperia oynayayım dedi.hesabı açınca ne gördüm dersiniz gı da.20 kredi vardı hesaqbımda.bu neden imperia onlinede yok????olsa güzel olurdu kanısındayım.bu sayede insanlar pre üyeliğin keyfini anlamış olurlar
ronartir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ağustos 07, 2008, 11:32:20 ÖÖ »

yeni oyun sanırım o bir süredir imperia oynamıyodum malum hileler bezdiriyor insanı ama dayanamadım döndüm yine  *pardon* eğer yeni oyun ise insanları alıştırmak için öyle bir uygulama yapmış olabilirler, evet normal imperiada da olsa gayet güzel olur tek kullanımlık bir hak ama en azından oyuncular için zor zamanda 1 kerelik bir bonus olurdu ve bir işe yarardı.yaklaşık oyundan 4 ay gibi bir süredir uzak olamama rağmen hiçbir şeyin değişmediğinin gördüm diyarlarda bikaç yenilik varmış ama tek rastladığım imparatorluk rezervi ve 30dk yapım bonusu başka bir şey yok gibi bu ebeple o kredi işinin olacağını sanmam ama olsa güzel olur

Im me spest est mihi.
EMINEM
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 07, 2008, 12:34:38 ÖS »

yeni değil.en az 1.5 yıllık bir oyun.keşke bizdede böyle brşey olsa
ronartir
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ağustos 07, 2008, 12:42:33 ÖS »

yeni değil.en az 1.5 yıllık bir oyun.keşke bizdede böyle brşey olsa

yine yeni sayılır normal imperiaya göre de zaten çok eksikleri olacağını sanmıyorum oyuna katılmadım ama aynı tabanda oynanılıyor sanırım.Nedense hala eziyet çektirmeye niyetliler gibi gözüküyor en azından küçük güzellikler yapsınlar, tamam adamlar tabi ki para kazanacaklar kredi yoluyla fakat sen insanı özendirerek kredi aldırsana ama onlarda bu yok oyuncu eziyet çeksin hilelerden sabrı tükensin kızgınlıkla alsın kredi, memnuniyete bakmıyorlar fikrimce...

Im me spest est mihi.
star_man
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ağustos 09, 2008, 07:46:10 ÖÖ »

ben böyle bir konu açmıştım bende bunu dedim ama olmaz zaten savaşları bekleyip hemen seyahat e alırlar Grin
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ağustos 09, 2008, 07:50:14 ÖÖ »

Galactic Imperia hakkında fazla bilgim yok.Ama o krediler Imperia Online'da da olsa iyi olurdu.Bu arada Galactic Imperia benim bildiğim kadarıyla 1.5 senelik bir oyun değil.Ben oyuna başlayalı 1 sene + 4 ay oldu.Ama Galactic Imperia ben başladıktan sonra çıktı.En az 1 senelik oyun yine de.
EMINEM
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 09, 2008, 10:18:08 ÖÖ »

ben bu oyunu 2 yıldır oynuyorum ve ben girdikten 1-2 ay sonra çıktı bu oyun.evet keşke bizdede olsa 20 kredi 10 defa 6saatlik üretim alırdım
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ağustos 09, 2008, 12:35:25 ÖS »

ben bu oyunu 2 yıldır oynuyorum ve ben girdikten 1-2 ay sonra çıktı bu oyun.evet keşke bizdede olsa 20 kredi 10 defa 6saatlik üretim alırdım

O zaman ben yanlış biliyorum.Kusura bakma.Bu arada Imperia Online'da 20 kredi olmaz.Yani o uygulamayı getirmezler.
EMINEM
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ağustos 09, 2008, 12:56:16 ÖS »

niyeki.galacticdede aynnıları var.hem io dah apopüler :Smiley :Smiley :Smiley :Smiley
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!