Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 06:12:02 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: MODERATÖRLERİN DİKKATİNE!!!  (Okunma Sayısı 1357 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
erdemovski
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Temmuz 30, 2008, 01:13:01 ÖS »

ya siz ne kadar vurdum duymazsınız ya.1 hafta oldu bi soru soruyorum kaç tane moderatör bi soruyu cevaplayamadı ya.söylesenize benim hesabım ne diye uzaklastırıldı???
moderatör olmussunuz soruyu cevaplamıyonuz böyle bişey var mı ya.
bi haftadır yazıyorum.birinin hesabına girdim diye.2 gün uzaklaştırıldım.hadi ona eywallah.sonra yok yere sürekli ban yedim.biri çıksın söylesin neden oldu bu.kafanıza göre mi banlıyosunuz??? ne zamandır ugrasıyrm hesabımı 28bin puana getiriyorum.yarbay oluyorum.16.sıradayım biri çıkıyo banlıyo.ne ala memleket....

diyar Turkish 5
erdemovski
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Temmuz 30, 2008, 01:16:47 ÖS »

ben senin konunu görmüştüm ban alman raporlara göre doğru
erdemovski
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 30, 2008, 01:22:28 ÖS »

ya bak güzel söylüyosun bende onu kabullendim zaten ama bildiğin gibi değil.
önce birinin hesabına girdim diye 2gün uzaklaştırma veriyolar.2 günün dolmasını beklerken bi bakıyorum.sürekli uzaklaştırma verilmiş.moderatörlere sordum ikinci bi şikayet geldi dediler.kim şikayet etmiş ne demiş dedim.p.tesi açıklıcaz dediler hala tık yok.çok saçma değil mi? madem bi açıklaması var o zmn yapsınlar.biz bu oyun için gece gündüz uyumuyoruz.başımıza gelene bak.
emustafa26
Galactic Imperia Turkish Moderator / T.M.
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Skilled

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Temmuz 30, 2008, 05:26:35 ÖS »

kardeşim neden banladığının cevabı gelmedi mi böyle giderse tek banını oyundan almayacaksın sanırım  Huh?
önce birinin hesabına girdim diye 2gün uzaklaştırma veriyolar.2 günün dolmasını beklerken bi bakıyorum.sürekli uzaklaştırma verilmiş.moderatörlere sordum ikinci bi şikayet geldi dediler.kim şikayet etmiş ne demiş dedim.p.tesi açıklıcaz dediler hala tık yok.çok saçma değil mi? madem bi açıklaması var o zmn yapsınlar.biz bu oyun için gece gündüz uyumuyoruz.başımıza gelene bak.
burdaki çoğu oyuncu neler yaşıyor tek sorunlu sen değilsin biz sorunlarımızı böyle aktarsaydın inan adminlik diye bi yer kalmazdı Smiley

mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 30, 2008, 05:26:48 ÖS »

MODERATÖRLERİN görevi banlamak degil sadece form içi görevi vardır sordugun sorulara cevap verme formu düzenleme düzen saglama gibi
  senin üyeligin adminler banlar oyun sahipleri MODERATÖRLERİN herşeyi bilmez senin sorunu onlara bildirir onlardan cevap bekler sana öyle cevap verirler .
   direk MODERATÖRLER direk yüklenme

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!