Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 12:46:12 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: saldırılarda merkez alma  (Okunma Sayısı 2019 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« : Mayıs 16, 2012, 12:02:03 ÖS »

bence saldırdığın zaman yıktığın merkezi almak diye bir şey olsun mesela saray diye bir seçenek konsun onu yaptığın merkez zor yıkılsın yıkılırsada saldıran oyuncunun olsun sadece sarayı olan oyuncular saldırdığı saraylı merkezi alabilsin tabi bunun için harita sistemininde değişmesi lazım sanırım  Smiley

_A_E_G_M_
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 16, 2012, 12:35:08 ÖS »

Bu dediğin zaten v5 te mevcut.Bir ittifak sarayı veya oyuncunun kolonisinde bulunan kale sıfırlandığında (her saldırıda kale bir seviye düşer , kale 8 ise 8. saldırıdan sonra) orası saldıran kişinin olur Smiley
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 16, 2012, 05:34:09 ÖS »

bence saldırdığın zaman yıktığın merkezi almak diye bir şey olsun mesela saray diye bir seçenek konsun onu yaptığın merkez zor yıkılsın yıkılırsada saldıran oyuncunun olsun sadece sarayı olan oyuncular saldırdığı saraylı merkezi alabilsin tabi bunun için harita sistemininde değişmesi lazım sanırım  Smiley
oynadığın şu yeni oyunun etkisinden çıkamadın mı sen  Grin
nowayout
d13 CloXs
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

d13 CloXs

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 16, 2012, 08:18:36 ÖS »

v5 değil de şu v4 olan ama ticaret sistemi taa eskilerden olduğu gibi sabit olan bir diyar istiyorum ben. Çok mu şey istedik ya illaki onun da talipleri olacaktr. tonla diyar açtınız 1-2 de öyle diyar açın çok mu  Grin Grin
lazard61
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 16, 2012, 08:20:42 ÖS »

bu mesajdan sonra burayı istek belirtme yeri olarak görüyor ve 0 kredi harcanan bir diyar istediğimizi dile getiriyoruz  Grin sabit ticaret v4 veya v1 görünümü olan ve türklerin az sayıda olduğu bir diyar  Grin
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Mayıs 17, 2012, 01:02:34 ÖÖ »

Bu dediğin zaten v5 te mevcut.Bir ittifak sarayı veya oyuncunun kolonisinde bulunan kale sıfırlandığında (her saldırıda kale bir seviye düşer , kale 8 ise 8. saldırıdan sonra) orası saldıran kişinin olur Smiley
v5 oynamadığımdan bilmiyordum  Grin

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!