Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 03:28:50 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: Oyun nasıL
güzele benziyo - 19 (45.2%)
şöle böle - 4 (9.5%)
berbat - 5 (11.9%)
bu tür oyun sevmem - 1 (2.4%)
bu tür oyunlara bayırlırım? - 13 (31%)
Toplam oy: 32

Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mount ßlade !!!  (Okunma Sayısı 19433 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
saoz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Ağustos 27, 2008, 01:46:24 ÖS »

ya bu resmin boyut daha buyuk olmazmı ayrıntıları goremıyosunuz da Undecided Huh?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Ağustos 27, 2008, 01:54:31 ÖS »

Hükümdarlar'ın forumunda bu oyunun Türk yapımı olduğunu ve Rusya ile Çin gibi ülkelerden baya oyuncu topladığını duymuştum.Mount & Blade oyununda yabancı oyuncuları anlayabiliyor muyuz?
saoz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Ağustos 27, 2008, 01:56:57 ÖS »

Hükümdarlar'ın forumunda bu oyunun Türk yapımı olduğunu ve Rusya ile Çin gibi ülkelerden baya oyuncu topladığını duymuştum.Mount & Blade oyununda yabancı oyuncuları anlayabiliyor muyuz?
nası yanı bişe anlamadım yabancı oyuncuları nerede anlıyacaz yanı oyy bişi anlamadım yaf *crazy* *crazy* Embarrassed
saoz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Ağustos 27, 2008, 01:57:56 ÖS »

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Ağustos 27, 2008, 01:58:23 ÖS »

Mesela oyunu oynarken önüne bir oyuncu çıktı.O oyuncunun hangi ülkeden olduğunu anlayabiliyor muyuz?
saoz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Ağustos 27, 2008, 02:04:48 ÖS »

valla benım bıldığımden başka onlıne falan oynanan yoksa benım bıldığım son versıonda 4 ulke var nord swadya veager kergıt bunların renklerı var kergıt mor vaeger yeşil swadya turuncu nord sarı dier haramı vslerde beyaz
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Ağustos 27, 2008, 02:13:38 ÖS »

Bu oyun online da oynanıyor.
saoz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Ağustos 27, 2008, 02:49:41 ÖS »

ya seyhun bana bı lınk falan at özelden cunku ben bu oyuna bayılıom ama bulamadım yardımcı olun   :'(plesss Embarrassed Smiley
mollahan
Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : Ağustos 27, 2008, 08:03:56 ÖS »

saoz kardeş en son çıkan sürümün crack ini biliyor msun yada 0.903 ün de olabilir bende hastasıyım bu oyunun *pardon* *pardon*
saoz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Ağustos 28, 2008, 12:42:17 ÖS »

abım yapmuştı guzelce öğrenıp sorarım tabı anlatırsa su ara bana bozuk bıraz :Dtamam oğrenırsem yazayım
ultrakodak
Ziyaretçi
« Yanıtla #40 : Ağustos 28, 2008, 12:46:05 ÖS »

bn tek başıma yeterim la Grin
ultrakodak
Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : Ağustos 31, 2008, 07:05:47 ÖS »

Link
http://rs120.rapidshare.com/files/138520660/mountandblade_0808.rar

rar pass:
www.konukcu.com

ii oyunlar  Wink

Alıntı Kelebek Cevaplabullet Konu: Mount &Blade 0 808 Full Crack li Download
    Gönderim Zamanı: 10-Mayıs-2007 Saat 14:53

oyunu türkçeleştirmek için oyunun kurulduğu klasörü açın. Orda Language isimli dosyayı not defteri ile açıp en yazısnı silip tr yazın

Tanıtım:
Mount&Blade, aksiyon ve RPG karışımı olarak nitelendirebileceğimiz türe sahip Türk yapımı bir oyundur. Dizayn ve programlama Armağan Yavuz, çizim ise İpek Altan Yavuz tarafından yapılan Mount&Blade, gelecek vaad ediyor.
Oyun başlar başlamaz karakterimizi oluşturmamız isteniyor. Başlangıçta elimizde bulunan yetenek puanlarını istediğimiz özelliklere istediğimiz miktarda dağıtabiliyoruz. Dağıttığımız her puan oyunu direkt olarak etkiliyor. Bu nedenle dikkatli bir şekilde yetenek puanlarınızı dağıtmanız gerekiyor. Oyun içerisinde seviye atladıkça dağıtabileceğiniz yeni puanlar oluyor ve onları da dağıtarak yeteneklerimizi daha da geliştirebiliyoruz. Tıpkı Knight Online'daki gibi yetenek puanı dağıtma söz konusu.
Yetenek puanlarını dağıttıktan sonra, sıra karakterinizin fiziksel görünümünü oluşturmaya geliyor. Karakterinizin saç, yüz ve diğer fiziksel özelliklerini ayarladıktan sonra, karakteriniz seçtiğiniz görünüm ile oyun içinde yer alıyor. Oyunun başındaki tüm ayarları yaptıktan sonra, maceramız başlıyor...
Üç boyutlu grafiklere sahip olan oyunda kamera açılarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyor; W, A, S, D tuşları ile kontrolü sağlayabiliyorsunuz. Etrafta bulunan NPC'lerle iletişim kurabilmeniz mümkün. Her NPC'nin kendine ait bir görevi ve alım-satım yaptığı mallar bulunmakta. NPC'lerden başlık, silah, zırh, at alabiliyorsunuz.
Üç boyutlu ortamda savaşıyorsunuz. Kendi el becerinizi de oyunda sergilemeniz gerekiyor. Ok, kılıç gibi silahları savaşlarda kullanabiliyorsunuz. Atınız ile manevralar yaparak düşmanınızı yanıltabilir ve karşı saldırılardan korunabilirsiniz.
Oyunun tek olumsuz yanı, grafiklerinin yetersiz olması. Nesnelerin ve karakterlerin görünümleri ile animasyonları sizi tatmin etmeyebilir. Ancak oyunun içeriği ve diğer özellikleri bu eksiği kapatıyor. Grafikler biraz daha ayrıntılı olsa, oyun daha muhteşem bir hal alabilir.
Oyunda seviye atlayarak ilerliyorsunuz ve her seviye size yeni özellikler ve yetenekler kazandırıyor. Seviye atladıkça yeni şeyler ile karşılaşıyor ve gittikçe güçleniyorsunuz.

Mount&Blade 0.805 sürümünden itibaren oyuna Türkçe desteği de gelmiş bulunuyor. Oyunu Türkçe oynamak için;
- Oyun klasörünün içinde bulunan "language.txt" dosyasını çift tıklayarak açın.
- Açtığınız "language.txt" dosyasındaki "en" yazısını silip yerine "tr" yazın.
- Dosyayı kaydedin. Oyunu açtığınızda bütün yazılar Türkçe olacaktır.

Oyunun Bu Sürümündeki Değişiklikler
Bazı eldivenlerde görülen sorun giderildi.
Parlak zırhlar ve atlardaki garip renk sorunu giderildi.
Bazı silahların taşınmasında ortaya çıkan sorun giderildi.
Metinlerin yüklenme hızında iyileştirmeler yapıldı.
Bazı küçük düzeltmeler ve geliştirmeler yapıldı.
Minimum Sistem Gereksinimleri
32MB ekran kartı
Pentium 766Mhz işlemci
128MB RAM
100MB boş harddisk alanı
ultrakodak
Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : Eylül 01, 2008, 07:33:06 ÖS »

Angry Angry biri crack i yollasın 0.808 de 6 lvl oldum sağlam ordu kurdum demo da bu kadar dio  Cry
ultrakodak
Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : Eylül 04, 2008, 12:23:22 ÖS »

crack buldum tüm kaleleri aldımda haritada yeşil bi tek aldığım kaleler ne svadyalılarla ne veagirlerle anlaşıom yağmacılar ve veagirler -1  Grin yağmacıları tarafıma alcam  Cool  esiri olan adamlarla savaşınca esirlerden sağlam bi ordu kurdum Grin 61 kişiye tamamlıcamda başka kale yok mu ya savaşmak istiom Smiley Smiley
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : Eylül 05, 2008, 09:11:43 ÖS »

kodak sen nazaman gerı geldın la Grin Grin
Sayfa: 1 2 [3] 4 5   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!