Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 01:56:33 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: 6 tane adam bir kişiyi nasıl yıkar ortak hesapla mı ?????  (Okunma Sayısı 3495 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
imparatore
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Temmuz 20, 2008, 07:39:31 ÖS »

diyar 2 de  oynuyorum   ittifaktan bi arkadaşın oyununu açtım diye 2 gün  banlandım  2. gün 6 tane adam peşpeşe  gelerek   hiç asker  bırakmadılar tüm kaleler yıkık tüm eyaletler yağmalandı   ben şimdi soruyrum bu diyarda 2. oyunu aynı pc den açan bir ben mi varım peki bana peşpeşe gelen adamlar  yenileceklerini bile bile  alakasız ittifaklardan yada bir ittifaka dahil olmayan bana uzak yada yakın  6 tane adam peşpeşe  gelipde beni yıktığı zaman  oyn adaletlim olmuş oluyo bu hesapların hepsi bağımsız mı  Huh?   yoksa 2 tane adammı organize etti bu  olayı  bu konuyla ilgilenilmesini istiyorum   lütfen....  
Mr. Mirkov
>>Unicorn<<
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Hayat offLine Imperia onLine

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #1 : Temmuz 20, 2008, 07:48:07 ÖS »

Kardeşim tek bakıcı sen değilsin oyunda çok bakıcı var  Smiley Fakat seni nerden yakaladılarda senin arkadaşının hesabına baktığını anladılar onu anlamış değilim?Ve sana saldırı gelmesi normal çünkü ban yiyenler zaten liste olarak gözüküyor bu tesadüftür sanırım senin offline olduğunu biliyorlardır fakat şunu söyleyeyim bu bakıcılık kuralı bana ters geliyor bir oyuncunun zorunlu bir işi çıkmıştır bir yere gitmiştir tabiki yardım alması gerekiyor ama napalım adminlerin koyduğu İmperia yasalarına uymak zorundaymışız  Grin

styks -BaybarS -emustafa Grin -imperialis >Grin -ben Embarrassed -cris Cool
cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 20, 2008, 08:33:00 ÖS »

ah be kardeşim  üzüldüm ama aynı durum bizdede oldu sese ve sürvivor bunlarada saldırdılar sese de bakacılıktan yedi ama işte kader.
6 kişimi saldırmış o zaman şanlısın kardeşim diyar size düşman 6 makul bi sayı neyse olur böle şeyler.
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2008, 07:22:54 ÖÖ Gönderen: cangungor » Kayıtlı

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
seyh_samil
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Temmuz 20, 2008, 08:34:05 ÖS »

yanlış haytırlamıyorsam aynı operasyonu sizde yapmıştınız. Ama o zaman sayı 4 dü .....
cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Temmuz 20, 2008, 08:34:22 ÖS »

birde onlar ortak hesap değil sizin daha önce banlatıp yıktığınız adamlar

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
tarkan_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Temmuz 20, 2008, 10:48:02 ÖS »

komplo teorileri ile doldu oyun!!! birileri banlanıyo yagmacılar kapıda bekliyo!!! 1. kami cakılıyo 2. 3. cakılıyoo adamın askerlerini yiyolar sonrada bitirici darbe geliyo... kamilerin hepsi tek elden yonetiliyo yada danısıklı dövüş herneyse!!! adam sifresini ittifak dostuna veriyo:) bi sure sonra dostu onu kami olarak kullanıyo ittifak dısında buluyo kendini:) bakıcı ayrı telden bakılan daha ayrı telden:))) sonra birileri farkına varıyoo hade bi ban yapalım diolar Smiley)) ne alakaysa:)) ortalık çorba olmuş kim kime dumduma:S

trioplus
mustang
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Temmuz 20, 2008, 11:23:26 ÖS »

sevgili imparatore, *freak* sanırım bazen insanlara karşı ukala  tavırların, kendini büyük görmelerin... bu ban olayını gören insanların aklına gelmiş olmasın...Huh? Ben şahsen, kibire karşı bir insan olarak seni ziyaret edecegimi söylemiştim..1. ve 2. denemelerimde ordunu yakalamadım... fakat banlanman sanırım digerleri gibi benimde gözümden kaçmadı *YAHOO* Sanırım bu kibirin sadece bana karşı değilmiş,  anladığım kadarıyla Angry Angry Angry

cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Temmuz 21, 2008, 07:25:05 ÖÖ »

*dance* Grin

warrior
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Temmuz 21, 2008, 09:14:47 ÖÖ »

walla arkadaşlar hiç gerek yok... 6 da geliriz 16 da geliriz savas oyunu bu.. bizede yaptılar bakın survivor abimiz sese abimiz.. noldu? aynen dewam oyuna.. herkez aşalara iner çıkar oyun bu ama öle ama böle.. sanal bebek oynamıyoruz savas oyunu sonuçta.. bize yakın olan sewen sayan herkeze yardımımız dokunur.. bizi sewmeyenlere de operasyonlarımız dewam edecektir. herkeze iyi oyunlar.
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2008, 09:19:28 ÖÖ Gönderen: warrior » Kayıtlı

follow the warrior!
lionhearted
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Temmuz 21, 2008, 09:58:12 ÖÖ »

İmparatore kardeşimin doğru söylediği şeyler var ama olan oldu diğer arkadaşlarında dediği gibi iki tarfatanda banlananlar oldu bunlardan biri de benim eski hesaptı ve 5 savaş sonucunda darmadağan oldu.Burda sorulması gereken eğer biz ve diğer arkadaşlar bakıcılıktan banlandıysa,bu diyarda bakıcılık yapılmayan hesp varmı?Ayrıca cezalardaki dengesizliğide değinmeden edemiyeceğim;arkadaşlar kaynak kaldıranlarla bakıcılık yapan aynı cezayı alıyo bu nasıl bi adalet sistemi ? Şimdi bizde banlandık hileci mi olduk,benim eski hesbım nasıl bi fayda sağlamış kendine bakıcılıktan bunun ispatı nerde,şahsen ben merak ediyorum ve görmek istiyorum..Benim için sorun inanın hesabın bu hale gelmesi değil,suçsa cezasını çekerim herkes gibi,ama bu kadar dengesiz ceza sistemi olmaz.
cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Temmuz 21, 2008, 10:12:16 ÖÖ »

arkadaş biz bunu aylardır dile getiriyoruz biz emek veriyoruz ittifağın amacı bir olmak bakıcılık yıllardır vardır bu oyunda ama ne hikmetse bu kuraldan banlanma süresi 2 gün adamla kaynak kaldırıyo ama farklı ıp olduğu için hile sayılmıyor esas bunlara dikkat edilmesi gerekir ve bu diyarda ban olayı moda oldu sizden bizden ve herodan bir çok oyuncu haklı yada haksız ban aldı ama yapılacak birşey yok firavun olayına gelelim adam banlanıyo 4 saat sonra banı açılıyor şimdi soruyorum giden ordular var biz oyuna emek veriyoruz 24 saat online oluyoruz ve yapılan olaya bak. yani demek isteğim demek çark böle dönüyor .
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2008, 10:32:31 ÖÖ Gönderen: cangungor » Kayıtlı

lionhearted
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Temmuz 21, 2008, 10:41:30 ÖÖ »

Arkadaş aynı dili konuşuyoruz o zaman da senin hileli dediğin savaşlar bariz hilelimi ispat et sonuna kadar arkandayım..Adamların savaşları kabak gibi ortada isimlerini dile getirip tekrar muhattap olmak istemiyorum..firavun kardeşime gelince ortada bi şey yok adam haksız yere banlandım demiş tanıdıklarına incelemişler banı kaldırmışlar..Eğer daha farklı bi durum olsa leocoolboy ve imparatore da banlatmazdık.Demekki öle bi gücümüz yok..Siz emek verip saldırı düzenlemişsiniz,ama o saldırı gerçekleşse başka bi adamın emeği yok olacak o açıdan da bak...
cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Temmuz 21, 2008, 11:11:05 ÖÖ »

arkadaşlar bazı sorunlar istenmeden yada araştırılmadan oluşuyor bu bizim başımıza gelince size avantaj salıyor sizin başınıza gelincede bize avantaj salıyor ama haksızlıkla banlananlara üzülüyorum firavunun meselesi firavun bu oyunun eskilerinden biliyorum bende öle hile yapacak bir sürü pozisyon yaratılır ve kimse ispatlayamaz o da bilir bunları yaptıysa kendi vicdani sorunu yapmadıysada oyunculuğun belgesi olur.

demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Temmuz 21, 2008, 11:25:23 ÖÖ »

komplo teorileri ile doldu oyun!!! birileri banlanıyo yagmacılar kapıda bekliyo!!! 1. kami cakılıyo 2. 3. cakılıyoo adamın askerlerini yiyolar sonrada bitirici darbe geliyo... kamilerin hepsi tek elden yonetiliyo yada danısıklı dövüş herneyse!!! adam sifresini ittifak dostuna veriyo:) bi sure sonra dostu onu kami olarak kullanıyo ittifak dısında buluyo kendini:) bakıcı ayrı telden bakılan daha ayrı telden:))) sonra birileri farkına varıyoo hade bi ban yapalım diolar Smiley)) ne alakaysa:)) ortalık çorba olmuş kim kime dumduma:S
doru söze ne denir daha eklenecek çok şey var ama konu farklı yerlere gitmesin diye eklemiyorum... ağzına sağlık dostum tesbit tam yerinde  *bravo*

Önce İNSAN Sevgisi!
fenasi_35
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Temmuz 21, 2008, 01:14:40 ÖS »

Bakıcılıktan banlanan arkadaşların ilgisine...

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=6651.0

cümleten hilesiz iyi oyunlar...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!