Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 07:11:50 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: yeni eserim  (Okunma Sayısı 7476 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Temmuz 05, 2008, 05:53:40 ÖS »

len oyuna başlayıp full askere yüklensem bende 1. olurum  Grin
imperialis haklı  Grin
BERKE264
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Temmuz 05, 2008, 05:54:39 ÖS »

*WALL* *WALL* *WALL* *WALL* ne 1.ciis kardeşim 5.ciyim  paso asker bassam o ıv22 nin dibindeydim paso araştırma kasıyorum bilmem kaç gündür  *WALL*

cris senide görüyoz kardeşim ne kadar iyi oynadığın maşşalalh çok belli oluo bana bulaşmayın  :evil4:

imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Temmuz 05, 2008, 06:00:44 ÖS »

sana bulaşmak deil şakalaşıyorum ben  Smiley banane istediğin sırada yer alabilirsin.benim yaptığım işe laf ettin de ondan dedim  Smiley bide cris senden daha iyi bi oyuncu  Smiley
BERKE264
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Temmuz 05, 2008, 06:03:30 ÖS »

crıs benden iyimi  *WALL* *WALL* *WALL* *WALL* ıcelord vs crısangel wınner ıcelord

bu adam benı gorduğu her diyarda ittifak teklifi edio dalmamam için
sadece bu kadar sölüyorum

CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Temmuz 05, 2008, 06:05:28 ÖS »

4 k askerim war senin kaç k war sadece 50 koçun gidse altımdasın askerler kalsın  Tongue
BERKE264
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Temmuz 05, 2008, 06:08:21 ÖS »

cris gel kapışalım vs sonucuda asalım varmısın yokmusun  Tongue
ikinci olarak matematik hocanın ellerinden öperim aramızdaki puan farkı 800

50 koç 50x7=350  *WALL* *WALL*

CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Temmuz 05, 2008, 06:09:59 ÖS »

cris gel kapışalım vs sonucuda asalım varmısın yokmusun  Tongue
ikinci olarak matematik hocanın ellerinden öperim aramızdaki puan farkı 800

50 koç 50x7=350  *WALL* *WALL*

bende seninkinin ellerinden öperim 800 deil 7725  Tongue tmm kapışalım diyar sonunda 2x me girersen hell olsun derim  *bravo*
melodeez16
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Temmuz 05, 2008, 08:02:54 ÖS »

Shocked bu ne yha konumun içine etmişiniz  Cry
BERKE264
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Temmuz 05, 2008, 08:07:02 ÖS »

diyar sonun bekleyemem cris oks açıklansın giidicem zaten var mısın bu akşam kapışalım  Grin

CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Temmuz 05, 2008, 08:09:51 ÖS »

lise başlayana kdr da olur bi günlük nasıl olck asker basıon paso
icelord_07
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Temmuz 05, 2008, 08:43:18 ÖS »

crıs benden iyimi ıcelord vs crısangel wınner ıcelord

bu adam benı gorduğu her diyarda ittifak teklifi edio dalmamam için
sadece bu kadar sölüyorum
Ben sana ittifak teklifi yaptığımı sanmıyorum Smiley sen diyar 7 de asker basmasan o puana gelemezdin , ve aynısı benim için geçerlidir  Grin cris ' i yendim fakat cris de iyi oyuncu benim saldırılarıma da katlanıp gene kasıyor puanını devam ediyor bu iyi oyuncu olduğunu gösterir Smiley sende iyi oyuncusun fakat askeriyeye yöneliyorsun bu sözler benim içinde geçerli ikimizde ders almamız gerek Smiley bak sende çakılmışsın bir adama bir gün yukardakiler inecektir   *beer* ve ben 2 günlük ban almıştım neyse konuyu saptırmayalımda şimdi kilitlerler  Grin

BERKE264
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Temmuz 05, 2008, 09:51:16 ÖS »

d10 da çektiğin ittifak msjlarını artı burda çektiğin msj ları unutuyosun ıce ben paso asker yüklenmiyorum sağlık 8 araştırmalar paso yüksek daha eko oynuyanlar sağlığı yeni 8 lemiştir çakılma konusuna gelince ben aptallığımdan çakıldım bütün koçlarımı göndermedim ordumu ıkiye bölmüştüm.inecekler diyorsun ıv22 eko giidıo nsl inecek merak ediorum.2 günlük ban yemişsin neden acaba gereksiz yere banlanacağını sanmıyorum rotinda gibi bir oyuncu olsan tamam ama banlanmanda kesin bir sebep vardır.ve banlanmasan yine hiç bir şey yapamazdın justus abin olmadan da 0 sın justus oyuna burakınca sende korkudan fısss ztn hesabındanda bir cacık olmazdı onuurn -370 lerdemi neydi.ek olarak ta indirilecektin ztn ban die bahane bulma.ve saldırılarınla bir oyuncuyu oyundan buraktıuracak kapasitede bir oyuncu olduğunuda düşünmüyorum...

icelord_07
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Temmuz 05, 2008, 10:15:38 ÖS »

ispatla şu ittifak mesajlarımı ben sana ne zaman ittifak a davet ettim seni niye ittifakıma davet edeyim ki ? Senin çakılcağını zaten biliyordum bende çakılırdım ve daha sonra sıkıldım ve bıraktım...Justus a da gelince ben sadece onunla mücadele ediyorum bana yardımda etmedi başının çaresine bakabilirsin dedi ondan hiç birşey istemedim ki ben onunla ne hile yaptık ne de bir birlik yaptık ? sen neyden bahsediyorsun? biz sadece arkadaşız o benim abim bu kadar.Başka da birşey yok. Sen çakılmasan oyuna devam etsen yine çakılırdın Smiley
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Temmuz 05, 2008, 11:01:58 ÖS »

ittifak teklifi edio derken bana demio  Tongue ben kimseye güçlü yada güçsüz die ittifa alıp atmm hea bu arada ıcelord winnırda diarın başı vede seni rakip görmedim için senle uğraşmadım ilerde iii oyuncular kalıcak zaten listede onlarla uğraşcaktım senle vakit kaybedemezdim  *ice*
« Son Düzenleme: Temmuz 05, 2008, 11:05:11 ÖS Gönderen: CrisAngel » Kayıtlı
BERKE264
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Temmuz 06, 2008, 06:30:58 ÖÖ »

ICE SENİN KADAR İKİ YÜZLÜSÜNÜ GÖRMEDİM MSN KONUŞMALARI KAYITLI OLSA ATICAM .VE İTTİFAK SAVAŞI BİTENE KADAR OYNUORUM ÇAKILMAMA RAĞMEN NERDEN NEREYE GELDİM BAK SENİN KADAR KÖTÜ VE BASİT BİR OYUNCUDA DEĞİLİM KARAKTERİNİ OYUNDAKİ ONURLARINLADA BELLİ ETTİN ZATEN  Grin

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!