Imperia Online Turkey  
Nisan 23, 2024, 10:28:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: OFF LİNE KURALI !  (Okunma Sayısı 1465 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sumaja
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ekim 23, 2007, 01:35:32 ÖS »

Merhaba arkadaşlar,
Bence off line kuralının 6 saat olması yanliş çünkü insanları 18 saat oyunda tutup (dileyenler) sonrada hadi sen biraz sosyalleş yada uyu demek ne kadar doğru. arkadaşlar bu ve bunun gibi oyunlar insanda bir nevi bağımlılık yapıyor. Bence bir sakıncası yok. Ya 12 saat off line kuralı olsun yada sınırlama ortadan kalksın...
ve neden 6 saat merak ediyorum doğrusu ?

kazanmamız yada kaybetmeniz bilgiyi nasıl topladığınıza,nasıl yönettiğinize ve nasıl kullandığınıza bağlı.  Bill Gates Wink
imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Ekim 24, 2007, 07:25:01 ÖS »

kardeş mesela ben okuyorum ve yazın 18 saat online az geliyo bana  Grin 6 saat olmasının nedeni kuraldan ibaret 8 de olabilirdi  ama bilirsin bu işleri ne kadar çok oyunda kalırsan o kadar çok reklam alır bu oyun  Wink eğer sınır kalkarsa 24 saat online olanlar asla vurulmazlar.eğer 12 saat off kuralı olursada oyun iyice zevksizleşir 12 saatte 20 tane saldırı yersin.o zaman ittifak savaşında 1 off süresinde herşeyin kaderi değşir.bööle iyi bence.  Wink
kartal
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ekim 29, 2007, 03:30:36 ÖÖ »

Başka oyunlara baktığımızda bu şekilde bir kısıtlama yok oyun için. Ama savaşların gerçekleşebilmesi, askeri puan yada çevremizdekilerden altın toplamak için, onların oyunda olmadığı anları kollamamız gerekir. Eğer bu kural olmasıydı, bunları gerçekleştirmek epey zorlaşırdı.

Bu kuralın en iyi yanı, oyuna bağımlı olan oyunculara uyku vaktinin geldiğini hatırlatmaktır.  Smiley Bir an düşündüm de eğer bu kural olmasaydı...  *hmm* 
aslan361
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ekim 30, 2007, 07:57:15 ÖS »

kartal doru solüyo
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!