Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 02:38:12 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 95   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Reel hayattaki resimleriniz ...  (Okunma Sayısı 284210 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
yAqmaCI
Ziyaretçi
« Yanıtla #600 : Mayıs 22, 2009, 10:47:01 ÖS »

eywaLLah qenC SaqoL Grin
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #601 : Mayıs 22, 2009, 11:19:29 ÖS »

nie Link oLarak qeLdi anLamadIm ama neiSe.. baqmak iSteyeN tıkLaR qöRüR... (=
Türkçeyi doğru kullanın lütfen.

yAqmaCI
Ziyaretçi
« Yanıtla #602 : Mayıs 23, 2009, 12:22:21 ÖÖ »

doqRu kuLLanıN deRkeN... ? heM yanLıSsa biLe ( ki iLk keS Sen dioSun doqRu kuLLan diE.. ) bu benim ayIbIm... impeRianIn yazI yazmA kuRaLLaRımI vaR ? vaRsa nedeN beLiRtiLmemiS, yokSa bunu yaZma qeReqini nedeN duyduN. ?  Angry heM kötüyE kuLLanıM söZ konusudA deqiL... ? anLamadIm vaLLa .... Grin Grin Grin $aka ßi yanadA böyLe aLıSmısIm SewqiLi qLobaL modeRatöRüM... 5 senediR böyLe yazıyoRum, düzeLtemediM idaRe ediN... (=  Kiss
SkiER
SiCiL
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #603 : Mayıs 23, 2009, 04:37:49 ÖÖ »

doqRu kuLLanıN deRkeN... ? heM yanLıSsa biLe ( ki iLk keS Sen dioSun doqRu kuLLan diE.. ) bu benim ayIbIm... impeRianIn yazI yazmA kuRaLLaRımI vaR ? vaRsa nedeN beLiRtiLmemiS, yokSa bunu yaZma qeReqini nedeN duyduN. ?  Angry heM kötüyE kuLLanıM söZ konusudA deqiL... ? anLamadIm vaLLa .... Grin Grin Grin $aka ßi yanadA böyLe aLıSmısIm SewqiLi qLobaL modeRatöRüM... 5 senediR böyLe yazıyoRum, düzeLtemediM idaRe ediN... (=  Kiss
Denemeye başla düzeltirsin Wink

MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #604 : Mayıs 23, 2009, 05:21:47 ÖÖ »

Türkçe forumdayız,bu yüzden genelde hepimiz Türkeçenin düzgün kullanılması/yazılması konusunda biraz titiziz.Önceden bu tür yazan kişiler,şuan normal kurallara uygun bir biçimde yazmaya özen gösteriyor.''q'' yerine ''k'',''$'' yerine ''ş'',''ß'' yerine ''b'' yazmak o kadar da zor olmamalı.Emin ol denersen belli bir süre sonra sende bunun çok güzel birşey olduğunu anlayacaksın.Gördüğüm kadarıyla yaş olarakta olgun birisin,gerek tavırların gerek yazdıklarınla küçüklerine örnek olmalısın.Bunu sadece forumda değil,hayatın içinde de uygularsan verimli sonuçlar alırsın.Sakın ''Amaaaan! Şimdi düzeltsem ne olacak,bir sürü bu şekilde takılan kişi var.'' tarzı düşünme.Akmasa da damlar strajisiyle devam et Smiley İyi oyunlar ve forumlar.

cbox
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #605 : Mayıs 23, 2009, 05:56:33 ÖÖ »

Alıntı
kimi su içer kilo alkır kimi dünyaları yer kilo alamaz ben çok yiyorum fakat kilo alamıyorum bünye meselesi sağlğım yerinde çok şükür gerisi önemsiz bence 

O zaman senin metabolizma hızlı çalıştığından öylesin. Smiley
« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2009, 06:39:46 ÖÖ Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #606 : Mayıs 23, 2009, 12:51:14 ÖS »

aynen katılıyorum büyük küçüklü yazarak k yerine q kullanarak güzel olduğunu düşünüyorsanız bence yanılıyorsunuz

yAqmaCI
Ziyaretçi
« Yanıtla #607 : Mayıs 23, 2009, 10:54:24 ÖS »

aRkadasLaR qeRekLi uyaRıyI yapmA yetkisi oLaN modeRatöRümüZ yApmı$keN Size ne oLuO anLayAmıyoRum... kendi i$iniZe baqIn.. ayIpSa ßeniM ayıßıM... düzeLtmek iciN uqRa$tIm düzeLmiO... qüzeL qöRündüqündeN deqiL heM qüzeLLik qöReCeLidiR.. qeRekSiz mSjLaRLa Can SıkmAyIn..  Angry
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #608 : Mayıs 23, 2009, 11:11:43 ÖS »

aRkadasLaR qeRekLi uyaRıyI yapmA yetkisi oLaN modeRatöRümüZ yApmı$keN Size ne oLuO anLayAmıyoRum... kendi i$iniZe baqIn.. ayIpSa ßeniM ayıßıM... düzeLtmek iciN uqRa$tIm düzeLmiO... qüzeL qöRündüqündeN deqiL heM qüzeLLik qöReCeLidiR.. qeRekSiz mSjLaRLa Can SıkmAyIn..  Angry
gerekli uyarı yapıldı madem uyarıya uy.gerçi iş işten geçti.

yAqmaCI
Ziyaretçi
« Yanıtla #609 : Mayıs 23, 2009, 11:17:46 ÖS »

OpuM önCeki mSjLaRda da ßeLiRttiqiM qißi düzeLtemiyoRum... ßu ßiR SuC deqiL... iLqiLeneCek O kadaR $ey waRkeN nedeN ßanA tAktInIz onudA anLamI$ deqiLim....
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #610 : Mayıs 23, 2009, 11:19:41 ÖS »

Bir insan yaptığı hata sonucunda tatlı dille uyarılıyorsa,ve bunu ''Bu benim ayıbım size ne?'' şeklinde yorumluyorsa,gerçekten ayıp etmiş olur.
Biz yazının görselliğini tartışmıyoruz,bir dilin böyle yapmacık,özenti ve bi o okadar da basiretsizce katledilmesini engellemeye çalışıyoruz.
Düzeltmek için uğraştığını söylemişsin,pek inanılacak birşey değil.Normal bir şekilde yazmak uğraş gerektirmeyen bir iştir.
Sana 1 haftalık tatil veriyorum,bu zaman içinde daha da çok UĞRAŞ,sonra gelip buraya adam gibi yaz.

akpiyanist
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #611 : Mayıs 24, 2009, 02:11:11 ÖÖ »

Bir insan yaptığı hata sonucunda tatlı dille uyarılıyorsa,ve bunu ''Bu benim ayıbım size ne?'' şeklinde yorumluyorsa,gerçekten ayıp etmiş olur.
Biz yazının görselliğini tartışmıyoruz,bir dilin böyle yapmacık,özenti ve bi o okadar da basiretsizce katledilmesini engellemeye çalışıyoruz.
Düzeltmek için uğraştığını söylemişsin,pek inanılacak birşey değil.Normal bir şekilde yazmak uğraş gerektirmeyen bir iştir.
Sana 1 haftalık tatil veriyorum,bu zaman içinde daha da çok UĞRAŞ,sonra gelip buraya adam gibi yaz.

dilimize sahip çıktığın için çok teşekkürler kardeşim ... *rose* +

HERKES ÖLÜR AMA HERKES GERÇEKTEN YAŞAYAMAZ YAPTIKLARIMIZ SONSUZLUKTA YANKILANACAKTIR....
tahsin18
NUMARAM DEĞİŞMEDİ HALA 1 NUMARAYIM..!
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

VERECEK CEVABIN YOK SUS VE İTAAT ET!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #612 : Mayıs 24, 2009, 11:45:23 ÖÖ »

TÜRKÇEYİ KULLANMAK SADECE MODLARIN İŞİ DEĞİL HEPİMİZİN İŞİDİR TÜRKÇEYİ BOZUYORSANDA SADECE MODLAR UYARMAZ HERKEZ UYARABİLİR DÜZELTMEK İÇİN UĞRAŞIYORUM DÜZELMİYO DİYE BİRŞEY YOK BEN BUNU SÖYLEDİM SÖYLERİMDE İSTER CANIN SIKILSIN İSTER SIKILMASIN UMRUMDA DEĞİL BÖYLE YAZMANDA BENİM CANIMI SIKIYOR  Wink

memati85
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #613 : Mayıs 24, 2009, 01:19:27 ÖS »

Bu da benim yeğenim büşra...oyuncakçıda çektiydim resmini...bakanlar maşallah desin nazar değmesin  Smiley
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2009, 07:05:47 ÖÖ Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

Biz bu vatanı karşılıksız sevdik
eastblood
doğukan
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

KaÇ PaRa EdEr VaRlIğIn Ki YoKlUğUn BeN! AcItSıN...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #614 : Mayıs 24, 2009, 08:24:49 ÖS »

ne tatlı bişey yarabbim bu kız kola buda bak yumoş yumoş Grin nazar değmesin ALLAH uzun ömürler versiin

Sayfa: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 95   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!