Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 12:49:58 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ne kadar saçma şey..  (Okunma Sayısı 4590 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
engin2380
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 09, 2008, 04:33:33 ÖS »

Arkadaşlar ben böyle saçma şey görmedim..Sırf bu yüzden oyundan zevk de alamıyorum..

Atıyorum adama "Meydan savaşı'na" gidiyorum tamam eyvallah 12 altın falan kazanıyorum zaten forumda da öyle yazıyordu.Forumda diyor ki "KALE KUŞATMASI" en iyi yoldur kaynakları sömürebilmek için..Ee nasıl en iyi yol Allah aşkına adama KALE KUŞATMASI düzenliyorum 1500-2000 askerle.Rapor bir geliyor : Savaşı kaybetmişim Smiley Adamın askeri yok ama savaşı kaybediyorum olaya bak üstelik 2000 askerle saldırmama rağmen.Adamın kale seviyesi yüksektir falan demeyin çünkü seviyesi 2..Ve böylece yaklaşık 300.000 küsürlük kaynağı çekemediğim gibi üst
ne üstlük hem askerlerim ölüyor hem de 4000 küsür altın saldırdığım adama kalıyor..

Biri bana yardımcı olabilirse çok sevinirim.Yoksa ciddi anlamda oyunu bırakmayı düşünüyorum.Çünkü bu şekilde anlamı yok..

Beşiktaşlı olmak yeter..
serdo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Alayına isyan, ölümüne Beşiktaş

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 09, 2008, 04:40:16 ÖS »

kardeş eğer arada süvari ve oçu da göndermişsen işin zorlaşır. çünkü süvariler ve okçular kale yıkımına karışmazlar.
engin2380
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2008, 04:55:21 ÖS »

Serdo kardeş tamam karışmasın süvari ve okçular da peki ya geri kalanları? Adamın 41 askeri vardı kale seviyesi de 2..ilk önce bir meydan savaşı düzenledim askerlerini öldürdüm.Hiç askeri kalmadı.2000 askerle kale kuşatıyorum.Hadi bunun 500 tanesi okçu ve süvarilerin toplamı.Geri kalan 1500 asker ne iş görüyor ? Alamıyorlar mı kaleyi? İlgilendiğin için teşekkür ediyorum kardeş..

Beşiktaşlı olmak yeter..
bilgazi
AYYILDIZ
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ooooooo TÜRKO

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 09, 2008, 08:32:08 ÖS »

SEN BUNA DUA ET BENİM Bİ ARKADAŞIM KALE SEVİYESİ 5 OLAN Bİ ADAMA SALDIRDI ÜSTELİK ADAMIN KALESİNDE 1 ASKERİ KALMIŞ 10 BİN FALAN ASKERLE DALDI KAZANAMADI ADAM 30 BİN FİLAN ALTIN ALDMIŞ Lips Sealed

Ooooooo TÜRKO
Bu kalpler feda bu canlar
Ayyıldızınıza
Kırmızı beyaz uğruna
Göster dünyaya

Sen sahada biz burda
Tek yürek TÜRKO
Sendeki yürek kimde var
Türk yürek TÜRKO
serdo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Alayına isyan, ölümüne Beşiktaş

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Haziran 09, 2008, 08:38:22 ÖS »

kardeş o zaman yapman gereken hesap makinesi kullanmak. başka çaren yok. koçbaşı da gönder ki işini sağlama al. bu arada rica ederim.
bilgazi
AYYILDIZ
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ooooooo TÜRKO

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Haziran 09, 2008, 08:40:43 ÖS »

neyi istediğini zor alırsın Grin

Ooooooo TÜRKO
Ayyıldızınıza
Kırmızı beyaz uğruna
Göster dünyaya

Sen sahada biz burda
Tek yürek TÜRKO
Sendeki yürek kimde var
Türk yürek TÜRKO
artvinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 09, 2008, 10:54:30 ÖS »

Serdo kardeş tamam karışmasın süvari ve okçular da peki ya geri kalanları? Adamın 41 askeri vardı kale seviyesi de 2..ilk önce bir meydan savaşı düzenledim askerlerini öldürdüm.Hiç askeri kalmadı.2000 askerle kale kuşatıyorum.Hadi bunun 500 tanesi okçu ve süvarilerin toplamı.Geri kalan 1500 asker ne iş görüyor ? Alamıyorlar mı kaleyi? İlgilendiğin için teşekkür ediyorum kardeş..
gönderdiğin asker tiipi nedir ?
engin2380
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 10, 2008, 01:30:15 ÖÖ »

gönderdiğin asker tiipi nedir ?

Hemen yanıtlayayım..

Mızraklı Piyade 500
Okçu 350
Kılıçlı Piyade 500
Hafif Süvari 114

Düşmanın;
Asker sayısı 0-Yazıyla sıfır
Kale seviyesi 2

Sonuç: Kaybeden ben Smiley Adam 3982 altın kazandı 100 e yakın askerim de öldü..Nasıl bir açıklaması var bunun ?

Beşiktaşlı olmak yeter..
engin2380
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Haziran 10, 2008, 03:06:52 ÖÖ »

bizim türk oyuncuların yaptığı en büyük hata yenilince hile var demek iyice araştırmalısın...savaşı tekrar incele biryerlerde hata vardır mutlaka
........benim çok kullandığım bir taktiğe benziyo *freak*
.......1.kaleyi boşaltıyorum ...2..askerleri uzağa gönderip savunmasız kalınca..3kaleyi bir üst seviye çekip 4ganimeti bolca bırakıyorum5 adam yemi yutunca
kaleyi aktif edip olayı bitiriyorum....
    düşman kale 2 ye geldiğini sanıyo açıklayıcı oldumu.... *beer*

Kusura bakma kardeş de bu kadar saçma birşey olamaz Smiley Neden mi?

1.Sen kimin sana ne zaman saldıracağını nereden biliyorsun da Kale Seviye'ni bekletip tam saldırı esnasında bir üst seviyeye çekiyorsun? Yani o kadar kaynağı stokladın,her saldırıyı anında takip edebiliyorsun ve kaleyi bir üst seviyeye çekebiliyorsun Smiley Bu çok saçma bence yani..
2.Diyelim ki dediğin gibi oldu,kaleyi üst seviyeye çektin her saldırı da Smiley Gün gelir öyle birinden öyle bir saldırı yersin ki değil bir üst seviye 4 kademe birden atlatsan gene talan olursun.Yani bu bir ölçüt değildir..Düşmanın kim olduğunu gücünü önceden nerden biliyosun kahin misin ?
3.Kaleyi üst seviyeye çekebilmek için ne kadar zaman geçmesi gerektiğini biliyorsun değil mi? Yani senin kalen yükselene kadar adam belki de senin kaleni dağıtıp gitmiş olabilir Wink
4.Ben oyunda hile var demedim.Oyunun bilmediğim bir yönü var ki böyle oluyor.Ya da hatalı bir yanı var.Zaten bilsem buraya konu açmam.Benim ağzımdan çıkmayan bir sözü bana yüklemen yanlış..Benim burada "Ne kadar saçma" dediğim şey saldıran ve savunan arasındaki farka rağmen saldıranın kaybetmesi..Ben de bunun yanıtını arıyorum.
5.Hadi diyelim bu 1 adamda böyle oldu.Ben bu saldırıyı kaç tane oyuncuya yaptım ve hepsinde de kaybettim sen biliyor musun? İstersen gel sana özelden oyuncu ismi de vereyim.Ben böyle 4 adama saldırdım,hepsinde de kaybettim.Kaynağı 270 bin küsür görünüp kale seviyesi 1 olan adamlardan tut da askeri sıfır olana kadar birbirinden farklı 4 oyuncu.Hadi birinde yanlışlık oldu hepsinde mi yanlışlık olur be kardeşim ?
6.Ha aklıma gelmişken şunu da ekleyeyim.Hani diyorsun ya "kale seviyesini bir üst kademeye çekerim" Savaş sonrası Casus gönderdiğimde kale seviyesi hala aynı seviye oluyor adamda Wink Ve adamın oyuncu puanına bakıyorum 3-4 gün sonra hala aynı puanda ya da 1-2 puan artmış.Kısacası adam oyuna bile girmemiş ne taktiğinden bahsediyorsun Smiley Yani senin dediğin o ihtimal de yok Wink

Neyse elbette anlarız durumu.Bir arkadaş olayı çözecek ama dur bakalım Smiley

Beşiktaşlı olmak yeter..
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Haziran 10, 2008, 06:55:54 ÖÖ »

arkadasım raporu atarmsn ona göre konusalım Wink
saoz
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Haziran 10, 2008, 11:05:30 ÖÖ »

mitnick kardeş straeji mantıklı  sen bunu ayrıntılı anlatsan da  *sos* yardım alsak valla ii olurdu
bluesea
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Haziran 10, 2008, 12:34:13 ÖS »

mitnick adındakı arkadas sallamıs  kale 1 2 3 4 sevıyeye kadar yapabılırsın cok zor ugrasılmazz
sametaslan1207
sametaslan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Haziran 15, 2008, 12:12:10 ÖS »

eet bendede aynısı oluyor ama anlıyamıyorum neden acaba birisi söylesin ben 3 bin asker filann yolluyom 5oo okçu olsa yinede yeniliyom bende bunun sonucunu bilimyom

samet
bilgazi
AYYILDIZ
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ooooooo TÜRKO

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Haziran 15, 2008, 05:24:19 ÖS »

eet bendede aynısı oluyor ama anlıyamıyorum neden acaba birisi söylesin ben 3 bin asker filann yolluyom 5oo okçu olsa yinede yeniliyom bende bunun sonucunu bilimyom
matematiğin yetmiyodur belki Grin Tongue

Ooooooo TÜRKO
Ayyıldızınıza
Kırmızı beyaz uğruna
Göster dünyaya

Sen sahada biz burda
Tek yürek TÜRKO
Sendeki yürek kimde var
Türk yürek TÜRKO
34hakan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

KARA KURT

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Temmuz 12, 2008, 12:02:05 ÖS »

*WRITE* walla arkadaşım saldırdıgın kişinin bu kadar çok kaynagı varsa belliki sen saldırmadan önce saldırılar yapıp kazanmıştır yani karşındaki kişi strateji yapabilir saldırı yaparken dikkate almalısın bence sorunun nedenide düşmanın istihkam seviyesi olabilir büyük ihtimalle bunun sorun olmaması için koçbaşını 10 adet savaşa göndermen şart olur

iyi oyunlar herkese
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!