Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 04:28:41 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: buna bi çözüm bulurmusunuz  (Okunma Sayısı 2007 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
bedirhan
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 08, 2008, 09:23:49 ÖÖ »

sayın yetkililer bu ne biçim bi hatadır böle bu hatanın derhal düzeltilmesi bekliyorum onca gün ve saat harcadım emek verdim saçmalığa bakın yaaa:
2 gün önce benim hem 2 eyaletim vardı hem bina seviyelerim ve araştırma seviyelerim baya bi yüksekti hemde mal ve altınlarım çoktu bugün girdiğimde tek eyaletim kalmış araştırma seviyeleri bina seviyeleri asker mal mülk hiç bişe kalmamış bu nasıl bir iştir saldırı filan almadım ki saldırı olsa bile en fazla asker mal ve altın gider bina seviyelerim araştırma seviyelerim eyaletim vatandaşlarım nereye giderrrr bu ne dengesizliktir anlamadım bu hatanın derhal giderilmesi talep ediyorum
pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

içimdeki recep ivediği göstertmeyin bana:!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 08, 2008, 09:27:24 ÖÖ »

inş...

Aşkınla oldum derbeder....
Bu sevgi bir ömre bedel....
FENERBAHÇELİİİİ olmanın...
Gururu bizlere yeter...
burayı galatasaray yazan o.ç.... yeter artık bune yaa...
artvinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Haziran 08, 2008, 09:51:18 ÖÖ »

sayın yetkililer bu ne biçim bi hatadır böle bu hatanın derhal düzeltilmesi bekliyorum onca gün ve saat harcadım emek verdim saçmalığa bakın yaaa:
2 gün önce benim hem 2 eyaletim vardı hem bina seviyelerim ve araştırma seviyelerim baya bi yüksekti hemde mal ve altınlarım çoktu bugün girdiğimde tek eyaletim kalmış araştırma seviyeleri bina seviyeleri asker mal mülk hiç bişe kalmamış bu nasıl bir iştir saldırı filan almadım ki saldırı olsa bile en fazla asker mal ve altın gider bina seviyelerim araştırma seviyelerim eyaletim vatandaşlarım nereye giderrrr bu ne dengesizliktir anlamadım bu hatanın derhal giderilmesi talep ediyorum
hangi diyarda oynuyorsun kardeş

özelden nikc.at bana
« Son Düzenleme: Haziran 18, 2008, 09:10:05 ÖÖ Gönderen: blues » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!