Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 03:45:26 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: kral nickli cahil adam sana sesleniyorum  (Okunma Sayısı 2775 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hayyam
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 05, 2008, 10:49:53 ÖÖ »

yazının birinde alevileri müslüman olarak görmüyormussun alevilik hakkında bilgin olmadıgı acıkca belli yaptıgın terbiye sınırlarını asıyor yazdıklarına dikkat et terbiyesizlik yapma  :rant:
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 05, 2008, 10:55:07 ÖÖ »

Bence bu konuyu uzatmayın tartışma bile yerinde ve seviyesinde olmalı  Wink Wink

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
hayyam
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 05, 2008, 10:56:32 ÖÖ »

ogeri zekalı önce yazdıklarında dolayı utansın ve özür dilesi kimse burda yetkili atacaksa atsın onu forumdan
adam resmen ayrımcılık yapıyor simdi bana forum kurallarını ararmasınlar
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 05, 2008, 11:00:37 ÖÖ »

ogeri zekalı önce yazdıklarında dolayı utansın ve özür dilesi kimse burda yetkili atacaksa atsın onu forumdan

Tamam tamam sinirlisin şimdi sakinleş sonra evet yanlış kelimeler kullanıldı bu alevi sünni kürt meselesi değil ayrıca alevilerde müslümanlardır ama hazreti alinin fikri sevgisi ağırdır onlar içinde allah birdir ve hz.muhahhmed (s.a.v ) allahın kulu ve elçisidir müslümanlık içindeki mezhep tartyışması osmanlı tartışmasına benzemez kral arkadaş bu konuda tarih bilgisinden fazlası lazım onda bu konu fazla uzatılmamalı diye düşünüyorum  *rose* *rose* *rose*

hayyam
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Haziran 05, 2008, 11:04:04 ÖÖ »

Tamam tamam sinirlisin şimdi sakinleş sonra evet yanlış kelimeler kullanıldı bu alevi sünni kürt meselesi değil ayrıca alevilerde müslümanlardır ama hazreti alinin fikri sevgisi ağırdır onlar içinde allah birdir ve hz.muhahhmed (s.a.v ) allahın kulu ve elçisidir müslümanlık içindeki mezhep tartyışması osmanlı tartışmasına benzemez kral arkadaş bu konuda tarih bilgisinden fazlası lazım onda bu konu fazla uzatılmamalı diye düşünüyorum  *rose* *rose* *rose*
O GERİ ZEKALI BİLİP BİLMEDEN KONUSMAYACAK BİLMEDİGİ KONULARDA AHKAM KESMİYECEZ ALEVİLERİN BİR ÜÇLEMESİ VAR YA ALLAH YA MUHAMMED YA ALİ  BU SÖZLERİ SÖYLEYEN İNSANLARA SİZ MÜSLÜMAN DEGİLSİNİZ DEME HAKKI YOKTUR SÖYLEYENDE SEREFSİZİN TEKİDİR ZATEN ALİ SEVGİSİNİN AGIR BASMASI ONLARI MÜSLÜMANLIKTAN CIKARMAZ GEREKİRSE BEN BU KONUYU UZATIRIM KENDİNİZ BİLMEZ BİR CCOUK CIKIPTA BURADA SACMALAYAMAZZ
cemshan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gerçekci Ol ; İmkansızı İste ...

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #5 : Haziran 05, 2008, 11:06:59 ÖÖ »

hayyam tepkinde haklisin ama sakin ol
sebeb ne olursa olsun kimseye hakaret etmeyelim  lütfen ....

darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 05, 2008, 11:11:56 ÖÖ »

O GERİ ZEKALI BİLİP BİLMEDEN KONUSMAYACAK BİLMEDİGİ KONULARDA AHKAM KESMİYECEZ ALEVİLERİN BİR ÜÇLEMESİ VAR YA ALLAH YA MUHAMMED YA ALİ  BU SÖZLERİ SÖYLEYEN İNSANLARA SİZ MÜSLÜMAN DEGİLSİNİZ DEME HAKKI YOKTUR SÖYLEYENDE SEREFSİZİN TEKİDİR ZATEN ALİ SEVGİSİNİN AGIR BASMASI ONLARI MÜSLÜMANLIKTAN CIKARMAZ GEREKİRSE BEN BU KONUYU UZATIRIM KENDİNİZ BİLMEZ BİR CCOUK CIKIPTA BURADA SACMALAYAMAZZ

Bakın maalesef bizi bu önyargı yanlış konuşmalar bilgisizlik birbirimize düşman haline getirdi halbuki biz millet olarak çok anlayışlı bir millettik neden böyle oluyor biri ben müslümanım diyor öbürü ben daha müslümanım diyor arkadaşlar türkiye getirilmesi istenen konuma yine çekilmeye çalışılıyor zamanında 60 ihtilali 80 ihtilallerinin oluş şekline bir bakın hep aynı oyunu göreceksiniz adamlar yakalamış bizi kuyruğumuzdan istedikleri yere çekiyorlar biz birbirimize karşı anlayışsız olursak daha çok karıştırır mikserler bizleri bence kürtde alevide sünniside bu vatan için dün bugün canını veren insanmlar varsa bu toprakları koruma uğruna şehit düşmüşse hepsi türkdür hepsi bu vatanın evladıdır kimsede bu gerçeği değiştiremez kim daha çok vatan severdir orası bilinmez  Wink

hayyam
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 05, 2008, 11:15:46 ÖÖ »

ASLINDA BU COCUGUN BBİR SUCU YOK BUNUN AİLESİ SUCLUU GEREKLİ EGİTİMİN SADECE KENDİ İLE İLGİLİ OLANINI VERMİS AMA TOPLUMDA KİM VAR KİM YOK İLGİLENMEMİS YAPTIGI TERBİYESİZLİGİ BURDA YAPTIGI GİBİ TOPLUMDADA YAPACAKTIR TERBİYESİZLİGİ KANINDAN GELMİS
 BU ÜLKE İŞTE KRAL NİCKLİ TERBİYESİZLER YÜZÜNDEN TÜRK KÜRT DÜSMANLIĞI  ALEVİ SÜNNİ DÜSMANLIGI DOĞDU 19-20 YASINA GELMİS AMA ADAM OLAMAMIS HALA ÖRÜMCEK KAFALI KALMAYI YEGLEMİS 
sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 05, 2008, 11:17:14 ÖÖ »

beyler alevilik müslümanlık bilincinden cıkmıs bir mezghep tir kral kardesimin souna kardrr yanındayım

bazı delillerlerde bunu size sunabilirim

hz.muhammet sav' ı kabulş emezler hilafefti saymazlar hz. ebu bekir ve hz.ömeri inkar ederler

tyav bunları konudan konuya tasımayalım lütfen
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Haziran 05, 2008, 11:21:04 ÖÖ »

beyler alevilik müslümanlık bilincinden cıkmıs bir mezghep tir kral kardesimin souna kardrr yanındayım

bazı delillerlerde bunu size sunabilirim

hz.muhammet sav' ı kabulş emezler hilafefti saymazlar hz. ebu bekir ve hz.ömeri inkar ederler

tyav bunları konudan konuya tasımayalım lütfen

Yahu sancaktar kardeşim ederler etmezler bizi ilgilendiren bi durum varmı ((le kum dinikum ve liye din )) yanlış yazmış olabilirim allahın sözleri değilmi senin dinin sana benim dinim bana kuranda yeri yokmu bırakalım herkes istediğini düşünsün sen namazını kıl allaha zikret öbürü istavroz çıkartsın bize ne herkesin dini kendine hayyam kardeş sende hakaret etme lütfen  *rose* *rose* Herşeyden önce barış

hayyam
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Haziran 05, 2008, 11:21:42 ÖÖ »

SENİN DİN BİLGİN ANCAK BU KADAR GERİ ZEKALI SEN ALEVİLİGİN CIKISINI HACI BEKTASİ VELİTİ AHMET YESEVİYİ BİLİYORMUSUN EGER BİLİYORSAN ZATEN BU KADAR SALAKCA KONUSMAZSIN
artvinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Haziran 05, 2008, 11:23:31 ÖÖ »

konu kapanmıştır.
« Son Düzenleme: Haziran 05, 2008, 11:26:30 ÖÖ Gönderen: artvinli » Kayıtlı
TNT
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Haziran 05, 2008, 11:25:35 ÖÖ »

Böle konular acılırsa konuya yazı yazan tüm üyeleri yasaklicam!
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!