Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 01:09:02 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 3 [4]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÜLKEMİZİN GELECEĞİ VE TATLI SU YATAKLARI  (Okunma Sayısı 10939 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BaybarS
Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : Temmuz 21, 2008, 11:49:25 ÖÖ »

bana halen geçmiş hükümet diyorsun abi  Smiley onların da kabul ettikleri var doğrudur , ama sen hala bunların kabul ettiklerini geçmiş hükümetlere bağlıyorsun  Smiley birileri yanlış yapmış olabilir , madem sen Türkiyenin partisisin , madem arkanda o kadar destek var , niye bu yanlışları düzeltip , üstüne doğru maddeler ekleyip düzeltmiyorsun ? adamların kabul ettikleri şeyler açık halen onların suçu değilmiş onlar yapmamış gibi laflar sarfediyorsun ,yukarıdaki mesajda ben sana geçmiş hükümetlerin kabul edip uyguladığı bi madde sormadım  kötü şeylerini söylüyorum hiç oralı olmuyorsun nedense , ortada bir yanlış var ve senden bunu kabul edip karşı çıkmanı beklerdim ,  bir sonraki mesajda da geçmiş hükümetler dersen ve bundan önceki sorularıma cevap vermezsen daha cevap vermeyeceğim bilgin olsun  Wink saygılar  Smiley
« Son Düzenleme: Temmuz 21, 2008, 12:09:18 ÖS Gönderen: BaybarS » Kayıtlı
Crushers
İmperia | Crushers
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Hile Kullanan Çaresiz ßir Lamerdir...

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #46 : Temmuz 21, 2008, 12:01:38 ÖS »

30 yıl öncede böle bişi oLMUŞ VE geçmiş şimdide böle bişi oluyor biraz daha tutarlı olursak bunuda atlatabilirz kanımca *pardon*

Evet Yerine Ewt Yazmak,iyiyim yerine iiii yazmak,bak yerine baq yazmak,sana bir şey kazandırmaz ! dilini kaybeden bir miLLet ülkesinide kaybeder...
sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #47 : Temmuz 21, 2008, 12:50:45 ÖS »

izmirde yeni bir göl daha kurumus istanbulda ise bir baraj bataklık halinde  Undecided
mturkkan
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #48 : Temmuz 21, 2008, 01:58:17 ÖS »

bana halen geçmiş hükümet diyorsun abi  Smiley onların da kabul ettikleri var doğrudur , ama sen hala bunların kabul ettiklerini geçmiş hükümetlere bağlıyorsun  Smiley birileri yanlış yapmış olabilir , madem sen Türkiyenin partisisin , madem arkanda o kadar destek var , niye bu yanlışları düzeltip , üstüne doğru maddeler ekleyip düzeltmiyorsun ? adamların kabul ettikleri şeyler açık halen onların suçu değilmiş onlar yapmamış gibi laflar sarfediyorsun ,yukarıdaki mesajda ben sana geçmiş hükümetlerin kabul edip uyguladığı bi madde sormadım  kötü şeylerini söylüyorum hiç oralı olmuyorsun nedense , ortada bir yanlış var ve senden bunu kabul edip karşı çıkmanı beklerdim ,  bir sonraki mesajda da geçmiş hükümetler dersen ve bundan önceki sorularıma cevap vermezsen daha cevap vermeyeceğim bilgin olsun  Wink saygılar  Smiley
bence ortada yanlış bi şey yok kotumser duşunuyorsunuz birazda iyimser olun bence yapılan ların %95 şi dogru %5 şinde yanlışlık olabilir ama o kadar dan bi şey olmaz turkiye dogru yolda yeterki onumuz kesilmesin
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #49 : Temmuz 23, 2008, 03:09:24 ÖS »

Beyler bakın antlaşma falan duymadım ama size şöyle söyleyim petrol için şırnakta görevli olduğum sırada mardinden geçerken suriyeyle sınırımıza bakıyodum 500 m ya var ya yok sınırın 500 m ötesinde petrol sondalarını görüyosun şimdi suriyede ırkakta iranda çatır çatır petrol çıkıyor bizde yok bunun mantığı nerde.Ve bize madem petrol çıkarttırmıyolar bizim elimizde su var çöl olan iki ülke bize mahkum ve deli gibi zenginler araplara bile su bizden gidiyor  HI Bakarmısın petrolun yoksa suyunu sat para kazan petrol al orda su petrolden daha değerli bizde bi gariplik var elimizdeki imkanları kullanamıyoruz o zaman nerde kaldı övündüğümüz şanlı tarihimiz  *crazy* *crazy* *crazy*

Su bizdede bitiyor S.O.S veriyor türkiye biz uyumaya devam edelim ağaç kalmadı memlekette bence her duyarlı vatandaş ağaç dikmeli suyun kayanağı ormanlardır ama biz dikeceğimiz yerde kesiyoz  :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #50 : Temmuz 23, 2008, 08:07:18 ÖS »

Beyler bakın antlaşma falan duymadım ama size şöyle söyleyim petrol için şırnakta görevli olduğum sırada mardinden geçerken suriyeyle sınırımıza bakıyodum 500 m ya var ya yok sınırın 500 m ötesinde petrol sondalarını görüyosun şimdi suriyede ırkakta iranda çatır çatır petrol çıkıyor bizde yok bunun mantığı nerde.Ve bize madem petrol çıkarttırmıyolar bizim elimizde su var çöl olan iki ülke bize mahkum ve deli gibi zenginler araplara bile su bizden gidiyor  HI Bakarmısın petrolun yoksa suyunu sat para kazan petrol al orda su petrolden daha değerli bizde bi gariplik var elimizdeki imkanları kullanamıyoruz o zaman nerde kaldı övündüğümüz şanlı tarihimiz  *crazy* *crazy* *crazy*

Su bizdede bitiyor S.O.S veriyor türkiye biz uyumaya devam edelim ağaç kalmadı memlekette bence her duyarlı vatandaş ağaç dikmeli suyun kayanağı ormanlardır ama biz dikeceğimiz yerde kesiyoz  :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:
arkadaşım sana benden 1 artı
AmasyaimP05
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #51 : Temmuz 24, 2008, 08:52:28 ÖS »

ne kadar yanlıs düsünüyon kardes sen ya türkkiyedik su bize yetmiyo sen sat diyon ayrıca suan da dünyada petrolin yok bi  hicsin hem pertol su kadar hayati önem tasımıyo hemde daha pahalı petrol yerine su satılırmı  Sad evet egdeki ormanları katletmeye devam etsinler ayrıca bi yanlıs düsüncende kardes ormanlar mevsimi yagne yagmuru sadece %2 etkiler geriye kalan cevre faktörleridir  Sad
Sayfa: 1 2 3 [4]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!