Imperia Online Turkey  
Nisan 28, 2024, 12:32:50 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Millilerde ÖSS heyecanı  (Okunma Sayısı 1783 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AqwaryuM
Ziyaretçi
« : Haziran 14, 2008, 06:31:48 ÖS »

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda yarın Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak (A) Millilerde 3 futbolcuyu maç öncesi bir başka heyecan bekliyor.

Semih Şentürk, Servet Çetin ve Uğur Boral üniversiteye girebilmek için yarın maç öncesi kaldıkları otelde ÖSS sınavına girecek.

Grubun ikinci maçında İsviçre karşısında attığı kafa golüyle beraberliği sağlayan ve Türkiye'nin karşılaşmadan 3 puanla ayrılmasında büyük rol oynayan Semih Şentürk ile Servet Çetin ve Uğur Boral, Ankara'dan gelen ÖSYM temsilcilerinin karşısında sınava tabi tutulacaklar.   Grin 
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Haziran 14, 2008, 06:34:03 ÖS »

Bu arada diğer giricek arkadaşlara da Allah kolaylık versin. Sınav yarınmış. Umarım herkes istediğini elde eder.  *bravo*
melodeez16
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Haziran 14, 2008, 06:37:29 ÖS »

o kadar para alıolar paralı okuyamıolarmıymış  :Smiley sınava girmeleri saçmalık şahsen  bn onlar kadar zengin olsam paralı okurdum bilkentte falan
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Haziran 14, 2008, 06:41:29 ÖS »

o kadar para alıolar paralı okuyamıolarmıymış  :Smiley sınava girmeleri saçmalık şahsen  bn onlar kadar zengin olsam paralı okurdum bilkentte falan
Demek ki barajı geçemiyolar  Grin
artvinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 14, 2008, 06:42:01 ÖS »

Grin Grin Grin Grin Cool
melodeez16
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 14, 2008, 06:43:17 ÖS »

olabilir. saten futbolla ilgilenenler tembel oluo  Tongue
imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 14, 2008, 06:44:11 ÖS »

servet akıllı adamdır yaw nası geçememiş  Tongue
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 14, 2008, 07:15:10 ÖS »

ii de adamları niye oraya kadar yoruyonuz.  Grin taa burdan kalkıp oraya gözetmenliğe gidiyolar  Smiley. Orda işin içine bişeyler karışır gibime geliyo  *drunk*
sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 14, 2008, 07:19:34 ÖS »

ii de adamları niye oraya kadar yoruyonuz.  Grin taa burdan kalkıp oraya gözetmenliğe gidiyolar  Smiley. Orda işin içine bişeyler karışır gibime geliyo  *drunk*

o dediğin boyle konularda cok doğal birşey para her kapının anahtarı  allaha şükür ben atlattım gecen sene oks yi bize oss de yok allaha cok sükrediom
melodeez16
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Haziran 14, 2008, 07:20:56 ÖS »

öss ye girmicen mi oh ne güzel
sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Haziran 14, 2008, 07:23:55 ÖS »

askeri liseyi kuranlar saolsun  Smiley kader allah size kolaylık versin insallah ii bi derece yaparsınız
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Haziran 14, 2008, 07:27:12 ÖS »

ben hepsini atlattım  Grin
sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Haziran 14, 2008, 07:28:16 ÖS »

sen benden de sanslısın benim bedenimin  yeterlilik testleri var  *xxx*
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!