Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 06:11:55 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: okumanızı isterim...yapan MAALESEF TÜRK  (Okunma Sayısı 3849 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 03, 2008, 11:14:36 ÖÖ »

mustang(GUARDIANS) gharn(GUARDIANS) 6466   706721   890   13243   0   0   431

ben 9. diyarda 3 diyardır aynı isimle oynayan ve şuan diyar 1.si  ittifaka bile tek yenilgiyi tattıracak şekilde oynamayı bilen bir ittifak olan GUARDIANS ın kurucusuyum.

yukarıda ismi görülen MUSTANG isimli eleman 2 gün önce ittifaka isteği ile katılmış olup dün akşam benim daha 3 diyardır 1 kere vurulan ordumu oyunda olmadığımı bildiği için vurmuş sonra da başka üyeme saldırarak aynı şeyi ona yapmak istemiştir.

evet arkadaşlar bu oyunda eskiyim...millet ayırmadan bunun oyun olduğunu bilerek oynadık ve TÜRK ittifaklarına gereken desteği herzaman verdik...oyunda küfreden hile yapanları da millet ayırmaksızın TÜRK yada başka milletten olsun cezalandırdık...

ve yapılan kalleşlik maalesef yine kendi milletimin bir ferdinden geldi..

kayıp sorun değil..4 günde ben o orduyu tekrar kurarım...ama işte diyoruz ya biz asil milletiz...içimizde olanları da görün bilin diye yazmak istedim..

ben bu oyunda 5 hesapla oynayıp rakibi zayıflatmak için önce sahte hesaplarının ordularını yollayanları gördüm...bunu yapan yada yaptıran kim ise milletine bakmadan(ki maalesef bu bizden:( ) bir sonraki diyarda aynı yerde gerekeni yapacağız..

oyun sizi oynamasın..siz oyunu oynayın.oyunda da olsa bunu yapan kişinin gerçek hayatta nelere tenezzül edebileceğini düşünemiyorum.

umarım milletim içinde olan bu çarpık zihniyetteki kişiler elenir..ve ben TÜRK üm diye ortada dolanırken bizi daha fazla rezil etmezler

they will know the power of my sword
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2008, 02:01:25 ÖS »

KARDEŞ ONU OYNANAYAN KİŞİ daha diyar başlar başlamaz bıraktı.ona narins74 baktı..2 ay öncede adam oyunu bıraktı.bi ara MEHTERAN ittifağının lideri ben iken 2furdu1 bana daldı.niye dalıyosunun seni askersiz bırakırım dediğimde adam bana şu mesajı çekti. ben dalmadım mustang adlı oyuncudaydı şifreme o baktı .nickimi mafettmiş.hep türklere saldırmış..ardındanda şu mesajı çekmiş.mustang seni ve ittifağını içten çökertmeye çalışıor..nese gharn burdan anlıcağın lafı uzatmıyım mustangı derhal ittifaktan at.onu başka birileri oynuor.narins74 ü oynayan 2 ay önce oyunu bıraktıktan sonra mustangi başkalarına verdim zamanla.şifresini vediğim kişiler.velley burakahmadam et rapcash eroltan.eroltan ve rapcash hayatta yapmaz ama burakahmet ve velley oyunu bilmediği için hep dalıor.burakahmet narins74ü de o banlatırmıştı.bana daldırarak.
« Son Düzenleme: Haziran 03, 2008, 02:03:44 ÖS Gönderen: BERK15 » Kayıtlı
pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

içimdeki recep ivediği göstertmeyin bana:!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2008, 03:40:53 ÖS »

yaw kardess kac kere açtın bu konuyu sayamadım...

Aşkınla oldum derbeder....
Bu sevgi bir ömre bedel....
FENERBAHÇELİİİİ olmanın...
Gururu bizlere yeter...
burayı galatasaray yazan o.ç.... yeter artık bune yaa...
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Haziran 03, 2008, 04:24:42 ÖS »

ben sayayım senin yerine...2 kere açtım

32 kere daha açarım zira oyunda TÜRK oyuncuya saldırı yapıldığında milyon mesaj atıldığına göre maalesef içimizdeki soydan şereften uzak kişilerin varlığının görülmesini isterim...

bana cevap veren arkadaşım...bu şifre madem elden ele dolaşıyor..hiç mi aklınıza gelmedi şikayet etmek..herkesin 3  4 hesapla oynadığı bu oyunda bu şekil hareketler başarı mı??

benim ittifakımda yabancı oyuncu var..adam bana bugün sordu..sizin onur anlayışınız bu mu diye..utandım..

bana ittifak savaşlarında yenilmemek için eyaletlerimi az adamla yağmalarmısın.düşman saldıramasın  diye yazan da oldu..bu mu oyunculuk...
bilek hakkı ile yenemediğinize hile mi yapmak lazım...

herkes yaka silkti..AVENGERS i yendik...3 diyardır bize yenilmeyen büyük ittifak yok...ben 35 yaşındayım buna da oyun diye bakarım ama bu sefer gerçekten kızdım ve bir sonraki diyar ekibimle beraber tekrar oynayacağım ve tolerans gösterdiğim oyuncuları TÜRK yabancı ayırmadan gerçekten kovalayacağım...

bu şekilde hileli oynayan ben TÜRK üm diye gezmesin karşımızda..adımızı lekeliyorlar.

bu kadar yazdım sebebi de bunu oyunda yapanın gerçekte kendi kanından canından olanı da satabilecek yapıda olabileceğinin görülmesidir.
şunu unutmayın ...hainin milleti olmaz..bu yüzden TÜRK e niye saldırıyorun diye kimseyi yargılamayın..önceleri buna çok dikkat ettik..hala da edeceğiz ama hakedeni yakalarsak da oyunu bıraktırana kadar sürüm sürüm süründüreceğiz.

oyunda zaaflar var diye kişiler kendini küçültmemelidir.

şifrenin başkasında olduğunu bilen arkadaş...mehteran ittifakına saygım oldu...istediler yardımım da oldu...bunu bilip de müdahale etmemeni ne sana ne ittifakına yakıştırdım.

hodri meydan...gelecek diyar 9 da yine buradayız biz...

Rain_Man
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Haziran 03, 2008, 06:40:11 ÖS »

Evet arkadaşlar Gharn haklı... Bunu yapan şerefsiz malesef içimizden birisi... Bir kaç gün önce ittifaka girmesi için ben davet ettim ama yaptığını yanına bırakırsam ben de bu oyunu bırakırım. Böyle lavuklara yaşama hakkı tanımam asla... Neler yaptığımızı Gharn çok iyi özetledi. Dahası da var ama şimdilik bunlar başlangıç. Yakında o şerefsize haddini bildirdiğimizin savaş raporlarını da göndereceğiz. Bir arkadaşım savunmada dağıttı onu. Ben de kalesine gideceğim... Ulan bu kadar mı soysuzlaştın diyecem buna ama anlamaz eminim...
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 03, 2008, 08:32:18 ÖS »

herhalde benim anlattıklarım ilgine girmedi.gharn-gaddar
Rain_Man
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Haziran 03, 2008, 08:57:15 ÖS »

yok üstad anladım dediğini ama bu güne kadar insan şifresini falan değiştirmez mi? resmen buna davetiye çıkarmış... bir değil iki değil o zaman bunun yaptığı...
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 04, 2008, 07:35:04 ÖÖ »

dediğim gibi adam oyunu narins74'e narins74 de bana verdi.bende bakamadığım için ülkeyi bazı kişilere verdim.onu yapan gerçek mustang değil.1-2 ay aşırı derece yıpranmıştık.o zaman aytu82 subaschinin ana eyaletine dalarak subaschiyi askersiz bıraktı.aytu8(aytu82 de oyunu bırakanlardan)aytu82 yi oynayan burakahmet adlı oyuncuya sorduğumda adam bana ben saldırmadım bu nicki başkası oynuor dedi.burakahmete narinsin mustangin aytu82in benim şifremi vermiştim.yukardada dediğim gibi o adam narins74 ü bana saldırtarak beni banladırdı.mustangide burakahmet saldırmıştır.biliosunuz mustange bakacak zamanım olmuor.mustang yüzünden avengers savaşını kaybettik.bu arada gharn sorabilirmiyim acaba diyar 9 daki türklerin gururu MEHTERAN ittifağına ne faydan oldu.şimdi tüm ittifakta oynuyan kişileri dağıtmasaydık Avengers bize durmadan dalacaktı bunu sende gördün.naylord zaten beni iyice yıpratmıştı ardından bir kamikaze asker kalmadı.bende kendi isteğimle oyunu bıraktım.yani ortada yardım göremiyorum.ittifağa davet mesajı gönderdiğimde red ettin.şimdi siz gelseydiniz Avengers kalmazddı.zaten şerefsizler bizi yenmede çok ama çok zorlanıorlardı.ardından ktonos vb. d 9 un en iyilerini aldılar.onu almasına karşın naylord korkağı savaşmayıp asker kaçırdı.blind agreko hepsi korkak.
« Son Düzenleme: Haziran 04, 2008, 07:37:19 ÖÖ Gönderen: BERK15 » Kayıtlı
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Haziran 04, 2008, 10:56:14 ÖÖ »

ne faydam mı oldu..LURCH..hanginize yağmaya gitti..yada hangi elemanınıza saldırdı?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
ben savaşmadan da ordu yenerim..savaşa sokmayarak...2 diyar öncesi devamlı vurduğum sonra da dost olduğum bir kişidir
biz AVENGERS ı yendik..demek yenilebiliyorlar...

al şidi 3 tane mesaj daha var bu mustang isimli kişiden...bunları da atacağım buraya...en son GADDAR a MUSTANG ismini unutma demiş..unutmayacağız...önce o hesabı kapattıracağız sonra da böyle 3  5 hesap oynayanları..zaten hele bir MUSTANG ismi gelsin diğer diyarda..sanırım ona oyun nasıl oynanır ilk ben öğretirim..sizle niye birleşmedik berk15 biliyormusun...benim oyunu kendi bilek gücümle kazanmaya çalışmak gibi bir tarzım var...bunu düşünen dostlarımla olurum..ittifakımız budur..sizde şifreler havada uçuşuyordu..bize ters bu işler..bak bu mustang arkadaşın özür dileme yolu..şifresini verecekmiş..biz zarar bitene kadar saldıralımmış..ne biçim oyun bu?Huh?Huh?Huh?

--------------------
kardeşler ben mustangın asıl kurucusuyum arada bir girip bakıyordum oyunu bir ittifaka bırakıp kendim diyar 4 e gitmiştim ama bu mesajlarınızdan anladığıma göre benim adımla kurduğum bir oyun kötü ellere geçmiş ve gelecekte kullanacağım ismimi karalamaya başlamış bu duruma izin vermeyeceğim birazdan mustangın şifresini değiştiricem ve artık oyuna kimse giremeyecek sizlerden mustang ismi adına özür diliyorum böyle bir şeye sebep olduğu için hepinize iyi oyunlar isterseniz burayı artık kaynak sağlamak için kullanabilirsiniz yeni şifre alarak size verebilirim en azından zararınızı karşılar biraz
---------------------
artık mustang a kimse giremez şifresi değişti kardeş ben mehterana bırakmıştım subashi ye onlardan sorun neden böyle bir şerefsizlik yapmışlar kışa kadar oyunda yokum o zamana kadar bu isim bir daha çıkmayacak ortaya bundan sonrada bu isimle kimse şerefsizlik yapamaz emin olabilirsiniz
----------------------
bu mesaj da kendisine saldıran GADDAR a atılmıştır

boş bir zamanımda gelirsen sana oyun nasıl oynanıyor öğretirim gördüğün gibi öldürdüğünden daha fazla adamı kale duvarlarında bıraktın neyse eski şifresine geri getirdim oyunu artık birileri sizi ziyaret eder durur insanlık yapayım dedim anlamadın şimdi bul başına belayı başka bir zamanda başka bir diyarda GADDAR ismi hep aklımda olacak ve emin ol o diyara kaydolduğuna pişman olacaksın
-----------------------

evet berk15..durumlar bu..bir iki satır da bunun üzerine yaz istersen...
biz diyar 9 da yine olacağız..o zaman oyunu daha sert oynayacağız..bu bilinsin..orada bu işe karışan isimler kimlerse hem yöneticilere şikayet edilecek..oyunda yakalanırlarsa da vurulacaklar...hodri meydan...

AVENGERS tek tek tebrik etti..bu 5. kişiyi de onlara tekrar savaş açmak için aldık...meğerse zaten oyun ortalık oyunuymuş
yağma ile diyar lideri olmaya çalışan bir ittifakı yenmek için oyunu layıkıyla oynamak zor da değil...

yapılan ayıptır..bu hesabın hala açık olması ve kullanılması da ayıpların büyüğüdür.

Rain_Man
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Haziran 04, 2008, 11:48:24 ÖÖ »

bu mesajlar ne ki bana yazılanları yazayım da görün bakalım ne demiş şerefsizin evladı... ama bunu yanına bırakmam... o da çıksın benim ona attığım mesajları yayınlasın bakalım kim haklı ortaya çıkar. ben ona hiç küfretmedim. Kime uşaklık ediyorsun oldu en ağır lafım... bu küfürleri buraya yazmak istemezdim ama tanıyın bunları da ona göre arkadaşlık yapın... yöneticiler birşey yapabiliyorsa yapsınlar... ben zaten üzerime düşeni yaparım... gerisi de onlara kalmış... Aşağıda onun bana attığı mesajlar var... Hanginiz bun içine sindirir?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??

bana bak serseri ben yapmadım canımı sıkma insan gibi anlattım ağzını topla bu isme oyunu ilk ben açtım anlattım burda ben oynamıyordum bugün şans eseri girip baktım ne alemde diye sizin mesajları gördüm kim kime uşaklık etti bilemem ama biri bir bok yemiş tekrar etmesin diye bende şifreyi değiştirdim bir daha bu nick ten kimseye zarar gelmesin diye istersen geri alayım şifreyi kim yapıyorsa devam etsin itliğe anlama kıtlığı olanlar belki anlar o zaman anladınmı derdim neymiş?Huh?Huh?

senin anan avradını öküz oğlu öküz size iyilik yapanda kabahat zaten aptal herif gel ulan sana güzel bir karşılama yaparım gel piç kurusu ağzı bozuk konuşan sendin bu oyunda yeni değilim git başka diyarlardada sor adımı bu isimden vazgeçme sakın seni hangi diyarda olursa olsun yakalarım gel piç kurusu geri zekalı hadi şikayet et beni insanlıktan anlamaz ayı şifreyide değiştririyorum eskisine getireyim ben fırsat buldukça ben başkası fırsat buldukça başkası ananı ziyaret etsin
boş bir zamanımda gelirsen sana oyun nasıl oynanıyor öğretirim gördüğün gibi öldürdüğünden daha fazla adamı kale duvarlarında bıraktın neyse eski şifresine geri getirdim oyunu artık birileri sizi ziyaret eder durur insanlık yapayım dedim anlamadın şimdi bul başına belayı başka bir zamanda başka bir diyarda GADDAR ismi hep aklımda olacak ve emin ol o diyara kaydolduğuna pişman olacaksın Smiley)))))
mustanq
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Haziran 04, 2008, 03:42:11 ÖS »

dostum ben _RAPCASH_ diğeer nickim mustang bir zamanlar ben oynuyordum bu şifreyi sonra  bir sürü kişi aldıı  ama ben yapmadımm yapanada ne demek lazım bilemiyorum insanlığa sığmaz yaptığı

Deli Olmuşsak Sewgimiz için oLduk, Sarhoş olmuşsak Aşkımız için Olmuşuzdur
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Haziran 04, 2008, 05:35:39 ÖS »

arkadaşım bu yazıların ardına yorum yapabilmek için gerçekten temiz olmak lazım..ve şu yazından ben bunu anlıyorum..suç senin değil...en azından GADDAR a edilen küfürler senin değil..zira hiçbir insan evladı yüzünü kızartıp o lafların ardına burada yazamaz...

peki arkadaşım sana sorayım..oyunu bırakırken niye şifresini başkalarına veriyorsunuz...

berk 15 ..diyar 9 un medarı iftaharı MEHTERAN demişsin...mesajda hesap mehteran a bırakıldı yazıyor..3  5 hesap kontrol ederek mi medar ı iftihar oluyorsunuz...eskiden isim vermeyeceğim başka bir ittifak vardı..ilk oraya üyeydim başladığımda...orada bu işlerin nasıl döndüğünü gördüm..2. 3. hesaplardan düşmanı zayıflatıp ardına ittifak ordularını sokmak...yem hesapları sömürmek...orada benim 5 katım ordusu olan adama nasıl savaş oyunu oynanır öğrettim..ve bunları görünce de oradaki bu fikre aykırı arkadaşlarımla ayrılarak GUARDIANS ı kurdum...

bunu söylemek zorundayım..hilenin büyüğünü yapanlar içimizde...ve terim olarak açıklamalarını da gavurlardan geri mi kalalım diye yapıyorlar..niye diye sorduğumda...

böyle oynayacağıma geri kalırım...adam gibi oynamayı becerirsem de ittfak olarak milleti dize getiririm.
bu güne kadar hiç bir yere yazmadım..ama bu olay fırsattır...gelin oyunu doğru oynamaya çalışın...ben sayısı karşı tarafın 1/4 ü kadar olan ordumla AVENGERS dan ordu vurdum.gelsin..yine vururum...yenilirsem de onurlu yenilirim...

hiç bir ittifakın teslim olma isteğini 3 diyardır kabul etmedik..hiç bir hileli yaklaşımı 3 diyardır hoş karşılamadık..hiç kimseye de oyunu zehir edecek saldırılarda bulunmadık

bu bir oyundur...hırsların sergileneceği yer değil...buradan tekrar söylüyorum..varsa düşmanımız..yekten gelsin desin size düşmanız...karşılıklı savaşalım ..böyle kahpece oynayıp sonrasında da insan evladına yakışmayacak küfürleri saydırmak olmaz...bu kişileri gördüğünüzde aranızdan atın ki adam olmayı öğrensinler...

PATNOS
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Haziran 04, 2008, 10:08:18 ÖS »

sayın arkadaşım siz türk diyarında oynadıgınıza eminmisiniz?
sizce türk diyarında hac işareti olur mu ?
oyun girişinde bile hac işareti koymuşlar.sizce öylesine konulmuş bir işaret mi?

haydi bu konuyu tartışalım.
gharn
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Haziran 05, 2008, 12:05:13 ÖÖ »

sevgili dostum Türk diyarında oynamıyoruz..zaten sorun burada...

Türk diyarında oynasak Türkler birbirine saldırdı diye sorun çıkamaz...ben 3 dönemdir bunu savundum..enternasyonel server da oynandığı için Türkler birbirine saldırmasın deyip saldıranlara hakaret eden bir kesim var.

şimdi eğer ben hile yapan bir TÜRK oyuncu bulursam..yerde ordu ve kaynak bırakan(ki sebebi muhtemelen 2. 3. hesapları olduğu için farklı amaçlarda bırakılan hesaplardır) birisini bulursam milliyetini çok sorgulamadan saldırı yapılmasına karşı değilim.

işte bu mantık içerisinde ben saldırmasam da saldıran üyeme neden diye sormadığım için çok tehdit ve küfür aldık.

üyelerimizi ittifaktan atmamız konusunda çok kötü üsluplu mesaj aldık..bunların hepsine oyun mantığını anlatıp gereken cevapları oyunda verdik.

tatıtışılan bu değil...burada...mantığın yukarıda anlattığım şekilde geliştiği yerde dolap çeviren kişilerin TÜRK kimliği altında tabiri caizse efelenmelerini ama hile hurda dendiğinde alasını yapmalarını kabul etmiyorum...

etmeyeceğim..ve buldukça da bu tür oyuncularla savaşmaya devam edeceğiz...

bana sorana yazmışımdır.yanımda yendiğim düşman sayısına bak..bunlardan 1 tanesi Türkse 100 tanesi yabancıdır.
dolayısıyla yukarıda MUSTANG isimli şifresi kimin tarafından kullanıldığı bilinmeyen bir TÜRK hesaba saldırmayı başka rakibe saldırmaya tercih ederim...zira benim gözümde benim milletimi yanlış şekilde gösteren işte bu tür oyuncu hesaplarıdır.
sanırım bakışımı anlatabilmişimdir.

mustanq
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Haziran 05, 2008, 06:20:46 ÖÖ »

dostum şifre benim deildi BERK15 arkadaşım bana verdi şifreyi ben elimden geldiği  kadar oynadım ve çok iyi duruma getirmiştim sonra ortaya  velley diye birisi çıktı bizi tehdit etti berk15 arkadaşımla şifreyi maffederim diye bende bunun ardından kale 7 ye çakıldımm ve bıraktım o şifreyi sadece diyar 9 un durumuna bakmak için çok nadir giriyodum

Deli Olmuşsak Sewgimiz için oLduk, Sarhoş olmuşsak Aşkımız için Olmuşuzdur
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!