Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 12:35:47 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: YAVUZ SULTAN SELİM  (Okunma Sayısı 4574 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
.kral.
.kral.
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben gittim arkadaşlar yokum

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #15 : Haziran 01, 2008, 02:28:04 ÖS »

sakalını ele vermemek için kesiyorumdan sen ne anlıyorsun allah aşkına bana bi anlat

ben artık yokum ben gittim
.kral.
.kral.
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben gittim arkadaşlar yokum

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #16 : Haziran 01, 2008, 02:29:41 ÖS »

senin bunları yazarken belgen varmıydı ve alevileri sevmememin nedeni peygemberimize inanmamalıarıdır onalaın benim sevgime ihtiyaçları yok sden onları sevende yok sen onların beni sevdiklerini(müslümanları)sevdiklerinimi düşünuyorsun yani bırak allah aşkına

simdi ben aleviyim ne kdar cem le aram olmasada bir iki kez görmüstüm dedikleri kelime YA ALLAH YA MUHAMMED YA ALİ  simdi sence bu cümleden allahı ve peygabberi sevmiyor die bilirmisin ayrıca en arkdaslarım sünidir kimseyi ayırmam ben seni gibi
bak onlar peygamberimizi sevseleridi emin ol peygeberimiz gibi bir son peygembere senin yerine ali peygember olucak tı demeleri çok kötü Sad

ben artık yokum ben gittim
amasyaimp
Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 01, 2008, 02:32:01 ÖS »

sakalını ele vermemek için kesiyorumdan sen ne anlıyorsun allah aşkına bana bi anlat

ben bise anlamıyorum sakal olayını sencıkardın ebn sadece yavuz hakkında bilgi vermek maksadıyla yazdım
amasyaimp
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Haziran 01, 2008, 02:33:26 ÖS »

senin bunları yazarken belgen varmıydı ve alevileri sevmememin nedeni peygemberimize inanmamalıarıdır onalaın benim sevgime ihtiyaçları yok sden onları sevende yok sen onların beni sevdiklerini(müslümanları)sevdiklerinimi düşünuyorsun yani bırak allah aşkına

simdi ben aleviyim ne kdar cem le aram olmasada bir iki kez görmüstüm dedikleri kelime YA ALLAH YA MUHAMMED YA ALİ  simdi sence bu cümleden allahı ve peygabberi sevmiyor die bilirmisin ayrıca en arkdaslarım sünidir kimseyi ayırmam ben seni gibi
bak onlar peygamberimizi sevseleridi emin ol peygeberimiz gibi bir son peygembere senin yerine ali peygember olucak tı demeleri çok kötü Sad

kardes bak bunu bilmiyodum biraz olayı acsan ne zman olmus nerde olmus
CrisAngel
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Haziran 01, 2008, 02:35:55 ÖS »

konu kitlenmiştir...
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!