Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 06:50:34 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Akla ziyan mesajlar  (Okunma Sayısı 2787 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
.kral.
.kral.
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben gittim arkadaşlar yokum

Üyelik Bilgileri Site
« : Mayıs 31, 2008, 10:21:17 ÖÖ »

YARASA ÇOK FAYDALI BİR HAYVANDIR ÖYLR OLMASA YARAMASDA DERLEERDİ

Adamın biri çekmiş karısı senet

saat kaçmış?nereye kaçmış?Huh??hıhıhıhıh

Hoca camıde bır cocugun ısmnı sormus kevser demiş ozaman sen yarın kevser suresını ezberle demıs oburune sormus fatıh demış sende fatıhayı ezberle demış sonra masanın altındakı cocuga sormus cocuk yasin ama sız kısaca supaneke dıyebılırsınız demiş

Sen denize düşsen boğulmassın çünkü senin tipin kayık
Espiri yaptı kazım gülmük lazım

Epiri yaptı kerten kele vur kendini yerden yere

Espiri yaptı kankam at kendini camdan

Grin Grin Grin Grin Grin Grin
« Son Düzenleme: Mayıs 31, 2008, 10:22:52 ÖÖ Gönderen: .kral. » Kayıtlı

ben artık yokum ben gittim
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Mayıs 31, 2008, 10:37:38 ÖÖ »

Hoca camıde bır cocugun ısmnı sormus kevser demiş ozaman sen yarın kevser suresını ezberle demıs oburune sormus fatıh demış sende fatıhayı ezberle demış sonra masanın altındakı cocuga sormus cocuk yasin ama sız kısaca supaneke dıyebılırsınız demiş,
bu komik *hahaha* *hahaha*
cangungor
CANGUNGOR
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 31, 2008, 10:52:30 ÖÖ »

arkadaşlar sizden ricam hoca , imam , dualar vs. gibi şeyleri içeren fıkralardan uzak durun bunlar sizi dejenere etmek için çıkarılan sinsi bir oyundun .ama ya ne olacak demeyin bunu yıllarca dedik ve türkiyedeki hristiyan azınlıklar bizdan daha rahat bir şekilde dini özgürlüğünü yaşıyor biz ise kendi dinimizi ve türklüğümüzü öne koyamadan yaşıyoruz.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
cemshan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gerçekci Ol ; İmkansızı İste ...

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #3 : Mayıs 31, 2008, 01:04:53 ÖS »

arkadaşlar sizden ricam hoca , imam , dualar vs. gibi şeyleri içeren fıkralardan uzak durun bunlar sizi dejenere etmek için çıkarılan sinsi bir oyundun .ama ya ne olacak demeyin bunu yıllarca dedik ve türkiyedeki hristiyan azınlıklar bizdan daha rahat bir şekilde dini özgürlüğünü yaşıyor biz ise kendi dinimizi ve türklüğümüzü öne koyamadan yaşıyoruz.
Bir ukalalık yapayım kardeşime Smiley Bu haklı tepkini verdigin için teşekür ederim . Ayni dikkati   Türkiye , Türk   kelimelerini büyük yazarakta gösterseydin keşke  *rose*

demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 31, 2008, 01:17:04 ÖS »

Can dinimizi ve türk'llüğümüzü  öne koyamıyoruz derken ne kastettin anlayamadım TÜRKİYE CUMHURİYETİ'de yaşıyoruz ve müslüman olan herkes dinini yaşıyor kim yaşayamıyor varmı senin çevrende müslüman olduğu için eziyet gören yada dini vecibelerini yerine getiremeyen kimse. Artı fıkrada dine hakaret içeren hiçbir öge yok neden bu kadar rahatsız oluyosunuz yaf bu fıkradaki surelerin isimlerini edebiyatımızdaki bir kaç şiirin ismi ile değiştirsen kimse ne şiiri bilir nede fıkrada anlatılmak istenenni anlar biraz esnek olun yaf dejenerasyon ilk önce kültürde başlar dinde değil kültürünü unutmayan bir toplum herşeyine sahip çıkar bunu asla unutmayın !!!

Önce İNSAN Sevgisi!
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 31, 2008, 01:18:59 ÖS »

Bir ukalalık yapayım kardeşime Smiley Bu haklı tepkini verdigin için teşekür ederim . Ayni dikkati   Türkiye , Türk   kelimelerini büyük yazarakta gösterseydin keşke  *rose*

Bence de Türkiye,Türkçe ve Türk kelimelerinin yazımı gerçekten dikkat edilmesi gereken bir husustur.Lütfen biraz daha özen gösterelim.
kaku07
kaku07
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 31, 2008, 10:33:20 ÖS »

beyler karar alalım bu ifadelere uymayana - verelim

hayat küçümsenecek kadar kısa ve aciz ama biz insanoğlu bunu çok abartıyoruz
mturkkan
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Haziran 01, 2008, 01:24:39 ÖÖ »

bunları tartışırken soyumuzun nerden geldiginide unutmayalım ona göre yorum yapalım
melodeez16
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 01, 2008, 12:50:23 ÖS »

hehehhe konuyu saptırdılar gene  *xxx*
DABBE
Berke262
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Haziran 01, 2008, 12:56:51 ÖS »

düzgün konu açın saptırmaslar  Grin Grin Grin

Bu gün kılıç günü.
melodeez16
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Haziran 01, 2008, 12:58:37 ÖS »

düzgün konu açın saptırmaslar  Grin Grin Grin
konu düzgün arkadaşlar yamulttu  *freak*
DABBE
Berke262
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Haziran 01, 2008, 01:16:45 ÖS »

Grin

Bu gün kılıç günü.
.kral.
.kral.
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #12 : Haziran 01, 2008, 01:46:57 ÖS »

Arkadaşlar  Dine,Türklüğe hiçbir hakaret veya aykırı öye ve kelime fıkrada yok ama eğer siz gülmek yerine eleştiri yapmak istiyoranız tabiki yapa bilirsiniz ve öyle bişi olsaydı emin olun ben o fıkrayı frumda yayınlamazdım *stop*

.kral.
.kral.
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #13 : Haziran 01, 2008, 02:44:20 ÖS »

yaa varya sizede bi espiri yapılmıyo ille bişi çıkarıyonuz konu ne konuştuğumuz şeyne bundan sonra forumda espiri yapana artı eleştırene eksi Grin

ebukays
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Haziran 01, 2008, 08:38:19 ÖS »

Ben cangungore katılıyorum.Arkadaşlar, fıkrada tutup dinimize küfür edecek kadar ahmak değiller.Amaçları güldürerek değerlerimizin içini boşaltmak.Bu fıkrada ve buna benzer birçok fıkrada kasıtlı da olsa kasıtsız da olsa dini değerlerimiz ayak altına alınıyor."bu fıkrada ne var?Çok masum bir fıkra.." demek sadece safdillik olur.
« Son Düzenleme: Haziran 01, 2008, 08:41:45 ÖS Gönderen: ebukays » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!