Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 10:29:12 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Anket
Soru: ıcelord forumdakı adı _KORGENERAL_ forumdan ve chatten banlansın mı
EVET banlansın - 31 (67.4%)
Hayır banlanmasın - 15 (32.6%)
Toplam oy: 35

Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: KORPAN=ICELORD=ZONDOOR HER NEYSE CHAT VE FORUMDAN BANLANSIN  (Okunma Sayısı 3641 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
HaKaNCan
Ziyaretçi
« : Mayıs 21, 2008, 04:11:06 ÖS »

arkadaslar bu ıcelord mudur herneyse ben bu adamı chatte grmek istemiyorum bu adam kı chate gelip pkk propagandası yapmıs yetmedı bı ton kufur flood oda yetmedı armenıan nıckı ıle turk chatıne gırmek uluslarası chatte türkler ermenılere soy kırım yaptı demıs ve oda yetmedı naziq nıckı alıp nazi propagandası yapan bir kısıyı forumda ve chatte görmek istermisiniz? >Grin
ve bu adam bana gelip chatte medeniyetsiz diyebiliyorsa ben bu adamla aynı chatte durmam *pardon*
__KORGENERAL__
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ZanLı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 21, 2008, 04:30:22 ÖS »

Merhabalar bana cevap verme hakkı doğdu.Hakan can bu konuyu açmış hayırlı olsun.Anlamıyorsunuz hiç biriniz ben pkk propagandası yaptım ama neden yaptığımı bilen yok?Arkadaşlar bu banlanma oylamayla olucak iş değildir eğer kural çiğnersem banlanırım..ICELORD hesabımda banlandı kuralları çiğnediğim için hakan can sadece eski işleri şimdide meydana getiriyor bu şeyler çocukça..Kendisi pkk yandaşı sanıyor beni ama beni gerçek hayatta tanımıyor.Beni gerçek hayatta tanımaları için Antalyada buluşma yaptım.Orada ne yapıcaksanız yaparsınız.Yani bu oylamayla olucak iş değildir.Kendisi Türkiye için ne yaptı ki internette oturup beni kötülemesi mi yaptı.Oturarak kimse Türkiyeye destek vermez.Tamam duyguları Türkiye içindir ama Türkiye için kimler ne yaptı bi düşünün? Ben şu ana kadar Türkiye için çalışıyorum ve geleceğimde büyük denizci olmayı planlıyorum ve Türkiye için hem para kazanıp hemde hizmet edicem.Hakan can arkadaşımız ne yapıyor takmış bir oyuna Türkiye de pkk da boş işlerle uğraşmayın burada.Daha 17 yaşında sanırım ve artık çocukluğu geçmiş gelecekte Türkiye için ne yapacak ? Ben bu forumda banlanabilirim ama oyunda gene dururum yani bu banlanma işi değiştirmez.Sadece bu konuları unutup herkes oyununa baksın bu gibi lüzumsuz işler çocukça.Ve şu zondoor işini açıklayayım.Ben slymngzl de söyledim ıp mi karşılaştırabilirsiniz ben zondoor değil korpan kullanıcısıyım sadece biraz gaz bulup hem ona yardım etmek istedim ve onla beraber yaptık bu işi tamam bıraktım diyorum oyunuma bakıyorum diyorum anlamıyor bazı kişiler.Ve sıkıldı artık bu konudan konuşmak.Hakan can kardeşim yoluna  Smiley

__KORGENERAL__
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ZanLı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 21, 2008, 04:31:10 ÖS »

msn nemi görüntülüyorsun bari msn ne adresimi silersin imperialis

imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 21, 2008, 04:32:39 ÖS »

HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2008, 04:42:04 ÖS »

Merhabalar bana cevap verme hakkı doğdu.Hakan can bu konuyu açmış hayırlı olsun.Anlamıyorsunuz hiç biriniz ben pkk propagandası yaptım ama neden yaptığımı bilen yok?Arkadaşlar bu banlanma oylamayla olucak iş değildir eğer kural çiğnersem banlanırım..ICELORD hesabımda banlandı kuralları çiğnediğim için hakan can sadece eski işleri şimdide meydana getiriyor bu şeyler çocukça..Kendisi pkk yandaşı sanıyor beni ama beni gerçek hayatta tanımıyor.Beni gerçek hayatta tanımaları için Antalyada buluşma yaptım.Orada ne yapıcaksanız yaparsınız.Yani bu oylamayla olucak iş değildir.Kendisi Türkiye için ne yaptı ki internette oturup beni kötülemesi mi yaptı.Oturarak kimse Türkiyeye destek vermez.Tamam duyguları Türkiye içindir ama Türkiye için kimler ne yaptı bi düşünün? Ben şu ana kadar Türkiye için çalışıyorum ve geleceğimde büyük denizci olmayı planlıyorum ve Türkiye için hem para kazanıp hemde hizmet edicem.Hakan can arkadaşımız ne yapıyor takmış bir oyuna Türkiye de pkk da boş işlerle uğraşmayın burada.Daha 17 yaşında sanırım ve artık çocukluğu geçmiş gelecekte Türkiye için ne yapacak ? Ben bu forumda banlanabilirim ama oyunda gene dururum yani bu banlanma işi değiştirmez.Sadece bu konuları unutup herkes oyununa baksın bu gibi lüzumsuz işler çocukça.Ve şu zondoor işini açıklayayım.Ben slymngzl de söyledim ıp mi karşılaştırabilirsiniz ben zondoor değil korpan kullanıcısıyım sadece biraz gaz bulup hem ona yardım etmek istedim ve onla beraber yaptık bu işi tamam bıraktım diyorum oyunuma bakıyorum diyorum anlamıyor bazı kişiler.Ve sıkıldı artık bu konudan konuşmak.Hakan can kardeşim yoluna  Smiley
Zamanı gelince ülkem icin askerliğimi yapıcam ve vergimi ödüyecem suanda Türkiye icin ve kendım ıcın sadece okumaktayım evet 17 yasında olabılırım gelecekte Türkiye icin emin ol senden daha yararlı işler yapıcam kaldı ki en azından pkk propagandası,Türkler ermenılere soykırım yaptı ve nazi propagandası gıbı sacmalıkları yapmıyacagım kesındir ve sen zondoor sun buna adım gibi eminim slymngzl e de benım güvenim yok sürekli yalan soyluyorsunuz siz slymngzln neden nick değistiriyo hic dusundunuz mu broken de gitti bakalım sımdı hangı nıckle gerı gelıcek o yüzden sly ıp arastırdı felan bunlar hıkaye senın eksılerın artılarından kat ve kat fazla anketı actım bakalım sonucu görelim  Türkiye cumhuriyeti demokratik bir ülkedir bu işi demokrasi ile halledicez oylamadan sonrada banlanmassan artık chate gırmıyorum...
jeo_party
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 21, 2008, 04:53:15 ÖS »

Konu uzamasın birdaha uyarmicam!
__KORGENERAL__
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ZanLı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 21, 2008, 05:00:23 ÖS »

ben konuyu her zaman kapatmak istiyorum bazı kişiler açıyor jeo_party.Slymngzl nin neden nick değiştirdiğini biliyorum ve bu senin sandığın imperia oyunuyla alakalı birşey değil o dürüst ve akıllı birisi senin gibi buralarda yazılar yazıp herkesin kafasını ütülemiyor bu konuda son mesajımdır bir daha bu konuyla ilgili konuşmayacağım özür dilerim jeo

jeo_party
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 21, 2008, 05:01:23 ÖS »

Ben ne dedim? Ben kimse değilim tanımıyosun sanırım.
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 21, 2008, 05:22:02 ÖS »

bu konuyu forum kuralları cercevesınde tartısıyoruz forum kurallarına aykırı bir söz veya hakaret iceren bir mesajda yok bu konu tartısılması gereken konu ver tartısılacak...
jeo_party
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Mayıs 21, 2008, 05:23:54 ÖS »

Başka tartışmak isdeyen varsa yazsın.
BaybarS
Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Mayıs 21, 2008, 05:42:49 ÖS »

sly hakkında söylediklerinini silinmesini istiyorum , icelordun binlerce kredi yüklü hesaplarını kim sildi?  kim ermeni diye nick alan adamla uluslararası chatte ülkesini savundu ?  ıce ın op veya mod olma çabalarını kim boşa çıkardı ? ayıp ayıp senin yaptığın resmen terbiyesizlik yazıklar olsun hakan alkışlıyorum seni  *bravo*
mturkkan
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Mayıs 21, 2008, 06:09:51 ÖS »

arkadaşlar cogunuz daha cocuk yaştasınız birbirinizi yüz yüze tanımadan şu chat ortamında yazlılan yazılarla yargılamayalım burda kendisini bir numaralı vatansever olarak gösteren biriside hain olabilir bunu unutmayalım çünkü birbirimizi tanımıyoruz burda yazılan çizilenle ben bir kişi hakkında ön yargılı davrammam o kişiyi yakından tanımadıktan sonra
mturkkan
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Mayıs 21, 2008, 06:26:08 ÖS »

yapılan lar yanlış tabi hepsi cocukca şeyler biri başkasına kızıyor intikamını farklı yollarla alıyor
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mayıs 21, 2008, 06:31:34 ÖS »

Icelord,sen eskiden Türkler'in sohbet odasında PKK propagandası yaptığını kendin itiraf ettin.Biz o terör örgütünü bitirmek için çok şehitler verdik.Niye böyle birşey yaptığını bilmiyorum.Ama artık sohbete katılmak için yüzün olduğunu da sanmıyorum.Artık biraz şerefin varsa sadece oyunu oyna ve bir daha sohbet odasını da rahatsız etme.Senden bunu rica ediyorum.Çünkü sen odaya geldiğinde odada huzursuzluk çıkıyor.Ayrıca oylama sonucuna göre de kimse seni istemiyor.Lütfen bu dediklerimi bir düşün.
Bg_Gena_Tr
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Mayıs 21, 2008, 07:13:00 ÖS »

mturkkan kardeşimiz doğru söylüyor tam olarak konuyu bilmiyorum ama sanırım yaptığı çocukça ve ileride sanırım yanlışını anlayacaktır  Smiley
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!