Imperia Online Turkey  
Nisan 18, 2024, 11:16:33 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: hata !!! hata !!! hata !!!  (Okunma Sayısı 1164 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 20, 2008, 05:45:19 ÖS »

arkadaslar tamam adminlere felan hatta kimseye küfür etmeyelim tamam..  bu mesajı silmezseniz sewinirim...(ipekis kusura bakma  Huh? )
ama artık bardak doldu taşıyo !!!  :rant:
ittifak sawasına giriyoruz... on binlerce asker kaybederek, on binlerce asker öldürerek iyi kötü idare edip sawasıyoruz... fark acılmasın diye ya da farkı açmak için herkes dişiyle tırnagıyla didinip calışıyo ..... adamların lideri hile yaptıgı için 2 günlük ban alıyo... nası bi tesadüftür ki biz tam adamın banlandıgını ogrenince 150 in asker hayalete donüşüyo ??  o kadar askeri öldürmüş olsak zaten sawas bitiyo...we nasıl bir tesadüftür ki adamın ban süresinin dolmasından hemen sonra o kadar asker hayaletlikten çıkıp bize saldırıya geliyo...??            bide üstüne dalga gecer gibi uluslarası foruma mesaj çekip  askerleri için kayıp ilanı weriyo  :rant:
sawasın son gününe girerken küçük puan farkını kapatmak için haberleşip adamların uykuda oldugu saate göre toplu saldırı düzenleyip sawası kazanmayı umuyoruz... tabi sevgili serwer yine bozulup bizim orduları geri wermiyo...( 1 saatlik yoldan 8 saatte geliyo)
neticede 14 sawastan sadece bunu kaybettik.. ama diger 13 unde bile bu kadar asker kaybetmedik...
ben sadece bundan sonrası için  emin olmak istiyorum... diyelim ki ikinci serwer arızası tesadüftü.. ilk söyledigimin tesadüf oldugunu zannetmiyorum...  :rant:
ki bu oyunda artık tesadüf diye bişeye de inanmıyorum... adamlar nasıl olsa bunlar alıştı arızaya diye bu arızaları kötüye kullandıklarını düşünüyorum..  :rant:  artık nasıl bi çıkarları war bilemem..
daha önce görülmemiş arızaların üstünü ,yanlışlıkla oldu diye yüzsüzlük yaparak kapatıyolar..
ben premium oyuncu degilim.. maddi olarak bi kaybım olmıcak .. ama birilerinin bu adamlara sorumluluklarını hatırlatması gerekiyo... o kadar emek werip , bazen uyumadan bekliyoruz burda..
bence herhangi bir admine toplu olarak herkesin mesaj çekip, mesaj kutusunu kilitlemesi gerekiyo..  tepki almadıkları için istedikleri gibi at koşturuyolar...
 oyun benim, istemiyosan git mantıgı da saçma... insanların gecelerini gündüzlerini alıyosan sorumlu dawranmak zorundasın !!!   :rant: :rant: :rant: :rant:
(başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın )

imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2008, 05:56:33 ÖS »

tesadüf yok çatur çutur hile işte. 100lerce msj var bu şekilde.ben bu bulgarlar hile yapıyo dediğimde bana yok ööle bişi deiyen herkes okuyun da görün ben forum ilk açıldığı günden beri yırtınıyorum.  :rant:
biz ittifak savaşındayken adam bnm kale 6 mı 15 000 askerle dağıttı.ben adama 100 mancınık onbinlerce muhafızla hesap makinesinde istisnasız aldığım savaşı kaybettim.bütün ittifakım gördü.isterseniz çağırırım hepsini.ama işte rapor yok elimde  :rant:
__KORGENERAL__
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ZanLı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2008, 06:03:57 ÖS »

adminlerde bu olaya göz yumuyor sheker broken in dediklerini duydun zaten adminlerin umurunda değil ama bir gün umurlarında olucaklar.Bende böyle birşey yaşanmadı ama doğrudur çünkü bulgarların hilelerini ben diyar 10 dada gördüm adminlerle konuşmak faydalı değil o zaman ne olucak bu oyunun hali?

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2008, 11:00:00 ÖS »

arkadaşlar yanlış anlama olmasın.... ben adam bulgar demedim... Allahtan bulgarlarla daha karşılaşmadık... sadece bu arızaları we hataları birilerinin çıkarına kullandıklarını düşündüğümü söyledim... belki de bulgarlara ücretsiz yapıyolardır kim bilir.. ama bu hatalardan nasiplenen sadece bulgarlar degil... yani daha once sadece adam kayırma wardı şimdi boku çıktı....
 istemeden ya da degil, sonuçta bi sorun war ,we artık adamlar kimseyi sallamıyo...
mvpMERTmvp
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2008, 06:49:31 ÖÖ »

arkadaşlar yanlış anlama olmasın.... ben adam bulgar demedim... Allahtan bulgarlarla daha karşılaşmadık... sadece bu arızaları we hataları birilerinin çıkarına kullandıklarını düşündüğümü söyledim... belki de bulgarlara ücretsiz yapıyolardır kim bilir.. ama bu hatalardan nasiplenen sadece bulgarlar degil... yani daha once sadece adam kayırma wardı şimdi boku çıktı....
 istemeden ya da degil, sonuçta bi sorun war ,we artık adamlar kimseyi sallamıyo...

tmm kardeş sonuna kadar haklısında sonucta bızde senın gıbı burda mod arkadaşlara kızgınlıkla sıkayette bulunduk...
soyle boyle yapın hakkımızı ısterız dedık ama forum modları sadece konuyu ıletıyo ve adamların verdıklerı cvpları acık yureklıkle burda bızlerle paylasıyo modlar
önceye gore yıne durum ıyı neresı ıyı dıcende ....

ÖNCEDEN COK IYI BILIYORUM..BIZIM FORUM MODLARIMIZ HAKKIMIZI ARADIGINDA BIZE DONDUKLERI CVP YORUM YOK
SIMDI EN AZINDAN ACIK SÖZLU BIR SEKILDE BIZE DONE BILIYOLAR ...
BULGARLARA GELINCE ADAMLAR EVT OYUN BIZIM ISINIZE GELIRSE MANTIGINI NE YAZIKKI UYGULUYOLAR

SENIN VE İTTİFAKIN İÇİN UZULDUM GECMIS OLSUN KARDEŞİM
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!