Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 12:20:00 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 4   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Oyundaki kredi adaletsizliği  (Okunma Sayısı 7481 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ipekis
Ziyaretçi
« : Mayıs 18, 2008, 05:48:55 ÖS »

1-10 arası Bulgar oyunculara - 600 kredi
11 – 100 arası Bulgar oyunculara – 10 rastgele oyuncuya 160 kredi
101 -1000 arası Bulgar oyunculara – 10 rastgele oyuncuya 40 kredi

Tabi bu 10 oyuncu dediğimiz 1 kerelık değil sanırım.Donem donem sıralama değiştikçe 10 kişiye daha veriliyor kredileri bana göre Smiley

Bu nedense sadece Bulgar oyunculara var Sad
« Son Düzenleme: Mayıs 19, 2008, 08:06:13 ÖÖ Gönderen: ipekis » Kayıtlı
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Mayıs 18, 2008, 06:06:52 ÖS »

zaten onlara kızıyorum şimdi 2 kat daha arttı kızgınlığım. sanki 600 kredi 600ytl. onların vereceği krediyi de istemem verseler iade edicem şekli de biliyorum..  :rant:
__KORGENERAL__
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

ZanLı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 18, 2008, 07:02:26 ÖS »

bize neden yapılmıyor die adminlere iletemez misiniz?

Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Mayıs 18, 2008, 07:03:00 ÖS »

*freak* adminlerin cevap vermeye yüzleri bile yokki.  :evil4:
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 18, 2008, 07:46:50 ÖS »

daha önce de cep telefonu vermişlerdi. şuan tam 44 diyar var. ve bunların 5 tanesi sadece türk diyarı. diğerlerinde de oynayan çok sayıda türk var ve en fazla diyar olarak türk diyarı var. adamlar ellerini cebimize atmış böyle extradan şeylerle bulgarları besliyolar işte. türkler oyundan elini çekse sonra gözleri  Shocked seğirmeye başlıcak da neyse  *WALL*
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 18, 2008, 07:59:30 ÖS »

Valla kurulmuş düzen.Ohhhh ne güzel,al krediyi aç 5 hesap...Ne olcak ki 5 hesaba da zaten kredi var.Oyna sabah akşam.Sıkıldın mı.Aman canımmmmm ne dert ediyorsun aç başka diyara hesap oyna orda.Bizim gibi para verdik ya krediler zayi olmasın diye oynayom deme sakın.Kredi bu bizim memleketin suyu gibi mi?Kesintisiz kaynak.Aç aç oyna.Ama yan kamıkaze hesap açmayı untma.Yoksa olmaz....O kadar kredi var alacaksın çok hesap oyna da krediler boşa gitmesin.Sonuçta toprakta yetişmiyor di mi?Bitsin amcalar verecek gene.Oyna sadece ez milleti.Boz oyunlarını sadece.

Haaa ama unutma diyarlar başlayınca tüm oyunculara ilk 5 gün extra kredi ver.Ama parası ile canım ver 20 kağat amcalara al %20-30 kredi.Sevinin ey ahali seviyorlar bizi Smiley)

Ama 6.gün olmaz alan aldı parası ile.Yoksa eski tarifeden bayılcan gene 20 kağıdı daka az krediye.

Sonra multı hesaplar milleti dağıtsın.Şıkayet edince sakın banlama aynı değil bunlar de.

Ama 2.mod da bastırınca bu sefer utanmadan adamları banla.Baskı yedin ya 2 taraflı.Uğraşmamak için banla Bulgarı.Amaaannnn ne olcak banla onu ama affetmesi için kredi ver bol bol gene.Adam sana niye kızsın yağıyor başından aşağıya kredi.Banlasanda küsmez admin abisine.

« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2008, 08:15:41 ÖS Gönderen: ipekis » Kayıtlı
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Mayıs 18, 2008, 08:31:44 ÖS »

bence artık bu imperia çok sıktı. biçok kişi de bıraktı. bu olanlara rağmen dewam edenlerin içine sinecekse dewam etsinler.. geçen diyar hakancan bu diyar ben resimli ispatlar ortaya koyduk adamlara yine ban gelmedi. bizi aynı sebepten 2 defa banlıyolar. daha sonra başlarım diyodum ama sanırım hiç başlamıcam oyuna..  *drunk*
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Mayıs 18, 2008, 09:05:24 ÖS »

bence artık bu imperia çok sıktı. biçok kişi de bıraktı. bu olanlara rağmen dewam edenlerin içine sinecekse dewam etsinler.. geçen diyar hakancan bu diyar ben resimli ispatlar ortaya koyduk adamlara yine ban gelmedi. bizi aynı sebepten 2 defa banlıyolar. daha sonra başlarım diyodum ama sanırım hiç başlamıcam oyuna..  *drunk*
arkadaslar aqwaryum haklı artık sesımızı daha cok cıkarmalıyız bu oyunda önemli sayıda türk var ve türklerın oyunu boykot etmesi gercekten bulgarların ısıne gelmez bu oyunda adalet kavramını yenıden on plana cıkarmalıyız eger bız bir adım atarsak bulgar olmayan dıger arkadaslardan da destek geleceğinden eminim ve eğer simdi susarsanız emın olun ılerıde daha buyuk haksızlıklarla karsılasırsınız *pardon*
glokat
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Mayıs 18, 2008, 09:09:03 ÖS »

arkadaslar bence bulgar ıpsi alalım bulgarca bilen bide türk arkds bulalım sonra istiyelim kredileri ben türkiyede yasanayn bulgar ayağı fln görsünler kazık nasıl oluyomuş...
emustapha26
The Kiss of Dawn
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mayıs 18, 2008, 09:12:15 ÖS »

arkadaslar aqwaryum haklı artık sesımızı daha cok cıkarmalıyız bu oyunda önemli sayıda türk var ve türklerın oyunu boykot etmesi gercekten bulgarların ısıne gelmez bu oyunda adalet kavramını yenıden on plana cıkarmalıyız eger bız bir adım atarsak bulgar olmayan dıger arkadaslardan da destek geleceğinden eminim ve eğer simdi susarsanız emın olun ılerıde daha buyuk haksızlıklarla karsılasırsınız *pardon*
gerçekten büyük haksızlık ve adaletsizlik bu topic i ingilizceye çevirip yayınlasak bakalım orda neler olacak
hakan sana ne diyim yapalım bişiler halledelim bu sorunları
size bi soru sorunları çozmek için illa Türk admin mi olması gerekiyor? bence evet

Başarının Kesin ve Garantili Bir Yolu Yoktur.. Ama Başarısızlığın Vardır..
O da Herkesi Mutlu Etmeye Çalışmaktır...
bilgazi
AYYILDIZ
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Ooooooo TÜRKO

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Mayıs 18, 2008, 09:18:10 ÖS »

bencede  imperia cıvıttı bende bu gidişle terk edicem Cry Undecided

Ooooooo TÜRKO
Bu kalpler feda bu canlar
Ayyıldızınıza
Kırmızı beyaz uğruna
Göster dünyaya

Sen sahada biz burda
Tek yürek TÜRKO
Sendeki yürek kimde var
Türk yürek TÜRKO
imperialis
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Mayıs 18, 2008, 09:23:30 ÖS »

utanma duygusu yok bunlarda arkadaşlar.bedava krediyi almalarna rağmen hemen hemen her diyarda türkler üstün.onlar için bundan daha utanç verici birşey olabilir mi?arkadaşlar nasıl bir önlem alınır bilmiyorum ama şimdi şşöle bişi yapalım en azından.bonus kaynağı kullanmayın demiycem çünkü kullanmamak imkansız.ama en azından linke tıklayınca açılan sayfada vote tuşuna basmayın. o vote butonu imperia yı online oyunların bulunduğu bir ankette oyluyo ve her oy verişinizde daha çok oyuncuyu çekiyosunuz oyuna.en azından vote lemeyin de daha fazla oyuncuyu sokmıyalım işin içine.diğer türlü hesap bırakma oyun bırakma türü eylemlere hazırım.hack olayına da hazırım.varsa anlayan beraber admin panelini hackliyelim kredileri alalım kendimize yada bu tür şeyler.
Broken
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Mayıs 19, 2008, 12:26:21 ÖÖ »

öncelikle şunu düzelteyim bu kredi ödülleri genel sıralamaya göre değil kişisel link yoluyla oyuncu çağırmaya göre veriliyor
örneğin benim başkalarına kayıt olsun diye göndermem gereken link = http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/frvote.php?user=2307135&realm=4

ikincisi ise neden sadece bulgarlara sunulmuş onu yarın adminlerle görüşeceğim :rant:
AKoprulu
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Mayıs 19, 2008, 05:31:08 ÖÖ »

bulgarlara yapılmayan yokki bize gelince havacıva  :rant: :rant: :rant: haklısınız sizi destekliyorum zaten bu hile yüzünden diyar bitince galiba oyunu bırakacağım Cry oyunu oynamamamın tek seberi hero
« Son Düzenleme: Mayıs 19, 2008, 05:33:57 ÖÖ Gönderen: AKoprulu » Kayıtlı

*YAHOO* Yetiştim Sonunda Geçeceğim Grin
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Mayıs 19, 2008, 05:36:13 ÖÖ »

bulgarlara yapılmayan yokki bize gelince havacıva  :rant: :rant: :rant: haklısınız sizi destekliyorum zaten bu hile yüzünden diyar bitince galiba oyunu bırakacağım Cry oyunu oynamamamın tek seberi hero
hangi diyarda oynuyosun ki. eğer uzun diyarlarda oynuyosan 4 5 ay vardır. seninki biraz kaçamak bi cevap oldu.  Grin
Sayfa: [1] 2 3 4   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!