Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 02:01:37 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: ulu ATAMIZIN DEDIKLERI CIKIYOR ARKADAŞLAR  (Okunma Sayısı 2993 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mvpMERTmvp
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 06, 2008, 05:11:57 ÖÖ »

ÇİFTÇİ MİLLETİN EFENDİSİDİR DEMİŞTİR....
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

VE SON GUNLERDE GÖRÜYORUZKI YURDUM MALI YURDUM ÜRÜNÜ OLAN BOLLUK VE TOKLUK ICINDE OLDUGUMUZ ....
DUNYANIN EN ESKİ TOPRAKLARINDA YETİŞEN BIRBIRINDEN COK TARIM URUNLERIMIZ VE HAYVANCILIKTA DIŞ PAzARIN ELİNE MUHTAÇMI OLUYOR...

MEMLEKETIMIZ
YAZIK BIZLERE  TÜM DUNYAYA HÜKÜM SALMIŞ KORKU SARMIŞ DUNYANIN EN BUYUK UYGARLIGINI NE HALE GETIRDIK

UTANC VERICI  Embarrassed Embarrassed
« Son Düzenleme: Mayıs 06, 2008, 08:10:48 ÖÖ Gönderen: mvpMERTmvp » Kayıtlı
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 06, 2008, 09:13:33 ÖÖ »

*bravo*  *bravo*  *bravo*yoruma gerek yok... yaf (bende artı verdim unutmuşum sölemeyi yaf )...
« Son Düzenleme: Mayıs 06, 2008, 11:34:05 ÖÖ Gönderen: demur » Kayıtlı

Önce İNSAN Sevgisi!
hayyam
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 06, 2008, 09:24:46 ÖÖ »

VE SON GUNLERDE GÖRÜYORUZKI YURDUM MALI YURDUM ÜRÜNÜ OLAN BOLLUK VE TOKLUK ICINDE OLDUGUMUZ ....
DUNYANIN EN ESKİ TOPRAKLARINDA YETİŞEN BIRBIRINDEN COK TARIM URUNLERIMIZ VE HAYVANCILIKTA DIŞ PAzARIN ELİNE MUHTAÇMI OLUYOR...

MEMLEKETIMIZ
YAZIK BIZLERE  TÜM DUNYAYA HÜKÜM SALMIŞ KORKU SARMIŞ DUNYANIN EN BUYUK UYGARLIGINI NE HALE GETIRDIK

AMERİKA VE AB YALTAKCILARI UTANSIN İLK UTANMASI GEREKEN ONLAR BUGUN TARIMCLIGIMIZIN VE HAYVANCILIGIMIZIIN HATTA SANAYİMİZİN GELİSEMEMESİ VE YABANCILARA SATILMASININ NEDENİ BU YALTAKCILARDIR IMFYE AMERİKAYA VE AB YE HAYIR DEMEDİKTEN SONA DAHA COK DAHA COKK CEKERİZ BU ULKEDE...
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 06, 2008, 09:54:35 ÖÖ »

MERT FORUMDA VERDİĞİM EN İÇTEN ARTI..TEBRİKLER ÜLKENİN HALİNE GÖSTERDİĞİN DUYARLILIK İÇİN  *ok*  *bravo*
« Son Düzenleme: Mayıs 06, 2008, 11:33:26 ÖÖ Gönderen: devilkiss » Kayıtlı

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

içimdeki recep ivediği göstertmeyin bana:!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 06, 2008, 03:45:54 ÖS »

*bravo* *bravo* *bravo* 

Aşkınla oldum derbeder....
Bu sevgi bir ömre bedel....
FENERBAHÇELİİİİ olmanın...
Gururu bizlere yeter...
burayı galatasaray yazan o.ç.... yeter artık bune yaa...
mvpMERTmvp
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 06, 2008, 04:41:23 ÖS »

MERT FORUMDA VERDİĞİM EN İÇTEN ARTI..TEBRİKLER ÜLKENİN HALİNE GÖSTERDİĞİN DUYARLILIK İÇİN  *ok*  *bravo*

tesekkurler saygıdeger rakıbım ve aynı zamanda dusmanım degıl dostum ....
oyunlar ve sporlar ıcınde rekabet ve mucadele kacınılmaz ..
bunun dısında dostluk ve saygınlıgını korudugun ıcın ....
TESEKKURLER....SAYGIYA DEGER OLAN TUM OYUNCU ARKADAŞLARIMA
devilkiss
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mayıs 06, 2008, 04:45:17 ÖS »

BENDE TEŞEKKÜR EDERİM MERT İÇTENLİĞİN İÇİN....BEN DE REKABET VE HER KONUDA SAYGIDAN YANAYIM.KEŞKE HERKES BUNU ANLASA.. *beer*
« Son Düzenleme: Mayıs 06, 2008, 04:51:45 ÖS Gönderen: devilkiss » Kayıtlı

Alim ile sohbet etmek, lalü mercan incidir. Cahil ile sohbet etmek, günde bin can incitir.
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mayıs 06, 2008, 06:49:43 ÖS »

MEMLEKETIMIZ

AMERİKA VE AB YALTAKCILARI UTANSIN İLK UTANMASI GEREKEN ONLAR BUGUN TARIMCLIGIMIZIN VE HAYVANCILIGIMIZIIN HATTA SANAYİMİZİN GELİSEMEMESİ VE YABANCILARA SATILMASININ NEDENİ BU YALTAKCILARDIR IMFYE AMERİKAYA VE AB YE HAYIR DEMEDİKTEN SONA DAHA COK DAHA COKK CEKERİZ BU ULKEDE...

saten bunları amarika ile ingiltere yapıo bize ülkeyi başka türlü yıkmanın yok baktılar türkiyenin ekonomisi yüksek  töreristleri ortaya çıkartılar silah alıdırıp ekonomiyi zayıflatmak için dikat ederseniz dtp sesiz yavaş yavaş yükselio demek oluo ki türkiye güç kaybedio

konuyu açtın için tşk. al bendende sana +

çiftçilere sahip çıkmak gerek güpre ilaç avrupadan geli kendimiz üretsek çifçi zarar görmez

mertosfer
merts
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mayıs 11, 2008, 06:28:18 ÖS »

+verdim

http://www.turkhackteam.net/
Im doom warrior and dark killer :evil3:
(Hx4_Inc)COM!34©®
AKoprulu
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Mayıs 22, 2008, 11:00:05 ÖS »

MEMLEKETIMIZ

BUNLARIN HEPSİ AB VE AMERİKA UNUTMAYIN Bİ ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE BİZİM BURADA HER YIL HER YERDE ŞEKER PANCARI EKİLİRDİ AMA 2000-2001 YILLARINDA EKİMİ YASAKLADILAR ÖNCEDEN HERKESİN EKTİĞİ ŞEKER PANCARINI YANYANA TARLALARI OLANLAR BİR YIL BİRİSİ BİR YIL ÖTEKİ EKİYOR ARTIK TABİ O BOŞ OLAN YER NADAS DEĞİL NE YAZIKKİ  Cry
BİR ÖRNEKTE GAP PROJESİ ASLINDA GAP PROJESİ SAYESİNDE SADECE O BÖLGEDE 200 MİLYON KİŞİYİ DOYURACAK KADAR ÜRÜN ALINABİLİR AMA BUNA İZİN VERMİYORLAR TABİ Bİ GÜN İZİN VERİLECEK TABİ O TOPRAKLARIN HEPSİ AMERİKA VE AVRUPALILARIN ELİNE GEÇTİĞİNDE O KAZANILACAK PARALAR AMERİKANIN CEBİNİ DOLDURACAĞINI ZAMAN  Cry

*YAHOO* Yetiştim Sonunda Geçeceğim Grin
Raknorac
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Haziran 19, 2008, 10:25:14 ÖÖ »

Arkadaşlar dikkat ettim herkes bunları ABD ve İngiltere yapıyor.. demiş.. haklısınız onların parmağı muhakkaki var. zaten zamanında onlarda demişti. topla tüfekle yıkamıyoruz. o zman kültürel yozlaşma sağlarız, o zaman ekonomik bağımlı yaparız  vb...

ancak, örneğin futbolda yenince " işte olum biz buyuz biz Türküz adamı öle yapar böle yaparız" deriz de, neden işimize gelmeyen konularda başkasına çamur atarız? çuvaldızı batırmamız gerekmiyor mu kendimize?

Allah(c.c) toplumlara hakettikleri şekilde yönetim verirmiş. tam kuramadım cümleyi ama özünü anlamışsınızdır. Türk milletine bilmem kaç tane şans verdi:
1- tarihte en çok milet kuran devletiz diye övünürüz ama bunun anlamı en çok yıkılan devlet te bizde olduğunu görmemezlikten geliriz.
2- kaldı ki bu devletlerin 2 ya da 3  tanesi başka ırklar tarafından yıkılmıştır. geri kalanı hep kendimiz yıkmışız.
3- Atatürk gibi bir lider bahşedilmiş bize, ülke için yaptıklarını konuşmadan " ulen içkici karı kız düşknü" demeyi tercih etmişiz
4- Herşey de ggavurları suçlamışız( dünyada ileri seviyede ekonomi, söz sahibi; ayrıca barışiçinde olan kaç Müslüman devlet var?)
5- Ama unutmuşuz ki Allah bizlere de akıl vermiş kullanalım diye ama biz kavur icadı diye, 3-5 din istismarcısının peşine takılmışız. olduğumuz yerde kalmışız.
6- yeraltı ve yerüstü zenginliği bakımından katlarca üstün olduğumuz Japonya 2. dünya savaşından sonra hızla bir atılım yapmış ve dnyada ekonomik güç haline gelmiştir. ama biz armut piş ağzıma düş atasözün çok sevmişiz
7- oy verirken herşeye kanmışız. Cem uzan bile bu ülkede % 7 oy olmışsa diyecek bir sözüm yok. ve şuan ki iktidar. ve şuanki politikacılar kadrosu. parti ayırt etmeden hepsi üçkaatçı.

NOT: geçen Maliye bakanı açıklama yapıyor. diyor ki: " biz memurumuzu işçimizi enflasona ezdirmeyiz, bu kapsamda zam yapılcak" vs vsss.  yapılan zam mı: 9YTL evet evet yanlış duymadınız 9 yeni türk lirası
Acaba diyorum biri bizimle dalga mı geçiyor?

Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım: sözün özü BİZ HAKETTİĞİMİZ GİBİ YÖNETİLİYORUZ
« Son Düzenleme: Haziran 19, 2008, 10:27:10 ÖÖ Gönderen: Raknorac » Kayıtlı

Umutsuz olduğu bir anda sevmek
ister her insan
Birazcık şanslıysan neden olmasın...
Kendinden emin değilsen sevme
bensiz mutluysan
hep öyle kal!!
sancaktar1
Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Haziran 19, 2008, 03:37:02 ÖS »

MEMLEKETIMIZ

sana ilk kez katılıyorum hayyam işe bak yav düşmanlarımızın birliğine(AB) girmek icin neler yapıoruz yazık gercekten bize

allah bize acıoda bunları verio yoksa herkes kurnaz olmus dısarda hırsız kaynıo allah verirmi hic yağmur ,su bize  *WALL*
sosyopat
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Haziran 19, 2008, 05:39:42 ÖS »

slm millet dogru söylüyorsunuz ama gene hata bu milletindir bu oyunu oynaayanlar iyi bilir iyi bir oyuncu ce güçlü olmak için kendi ekonomimiz son derece iyi olmalıdırki savaşralda yıkılmayasın ve araştırmaaşrın galişdsin bizim ülkye bunu yayarsak bizdeki durum bir eylaetten koskoca milleti beslemeye çalışıyoruz yönetim sıfıra yakın bürokrasi gelişmeliki  verimmlik artsın=)))) çalşıan yok maden çıkarılmıyor oyunda demire yani madene verdigimiz öenmi hangi sine veriyoruz bizim ülkemizde yeraltı zengini aam kulanan yok ve kullandırtmıyorlar bu açıkça ortada öyle böyle şartlar saglanamıyor millet ben oyundan örenk veriyorum ama burda bir ülkenin gelişmesi ve savaşması için gerekli şeyleri biz biliyoruz ülke yöentimide bubun biraz daah gelişmiş modeli ihtiyaçları olan şeyelri yapmıyorlar bizde herkes mimari ve üniversiteyi yüksek tuttuyorki fazal para ve zamn kaybetmesin bizim ülkede tam tersi herks dışarı kaçıyor bizim millet anca karı kızdan analr savaş çıksın karşıdan ganimet diye hatun  var desinler bizde kimse affetmez yapımız bu çogumuzun zihniyet çünkü böyle yetişiyor millet neyse uaun lafın kısası osmanlidaki gibi olmalı arkadaşlar orda yöneticiler okullarda yetişirdi ve özellklerine göre göreve verilirlrdi çocuk yaştan ititbaren bizdeki sistemde paran varsa ve arkada saglamsa bakan olursun  ne olursan ol farketmez paran ve gücün varsa her yere gelirsin yetenegine bakmazlar
BaybarS
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Temmuz 11, 2008, 04:00:16 ÖS »

Raknorac çok güzel özetlemiş 1 +  *bravo*
mturkkan
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Temmuz 11, 2008, 11:52:49 ÖS »

en başta suclu kendi insanımız arkadaşlar sucluyu dışarda aramaya gerek yok 1500 nufuslu bir kadaba benim memleketim kadınlar harıl harıl tarlada bahcede calışırken erkekler akşama kadar kahvede oyun oynarlar işiyle ilgilenmezler ve bunlar cifcidir ve milletin efendisidir 50 donum arazisi vardır karısından gelecek paraya bakar 15 ytl gunluk paraya o kadın hem gundelige gider hemde ödünç yapar kendi tarlaları için biz böyle bir topluma dönüştük hazır gelecek yiyecez böyle oluncada zor kalkınırız
« Son Düzenleme: Temmuz 11, 2008, 11:57:25 ÖS Gönderen: mturkkan » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!