Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 05:07:52 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: türklerin gücü  (Okunma Sayısı 13416 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Haziran 08, 2008, 11:50:19 ÖÖ »

kardeş o konuda haklısın da..  bende başta oyle düşünmüştüm... önce bizimkilere sawasmayı ogretip sonrada gelişmeyi düşünüyodum.. ama gel gör ki ya bizimkiler rahat durmuyo ya da karşıdakiler... Smiley
neyse bunları boşwer de sen Ukko_Wing dost degil we onları da bi gün yatırıcaz demiştin sanırım...  *pardon*
ama gel gör ki onlarla anlaşmalı olarak bize sawas  açmayı planladıgınızı duydum  :Smiley
onlarla aramda zaten poroblem wardı we sawas açmaları normal... söyledigine gore sizinle de problemimiz warmıs.. hadi o da normal olsun...  ama söylediklerinin tersi hareket etmeniz beni üzdü...  Sad
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Haziran 08, 2008, 10:35:34 ÖS »

bak şimdi sheker,biLmediğin çok şey vaR ... ittifak dışındasın bu duyumları kimden aldığınıda bilmiyoRum,,ewet sana dediğim gibi Ukko_Wing'i ileride indiricez,Ukko
nun sonu yakındıR, Ukko_Wing'le şuanLık dostuz ... Onlar Ukko dan cıkıp Ukko_wing'i kurduLar yan kuruluşu dedik dosttur dedik 2 defa saldırı aLdım onlardan ve sebebide şuymuş,Kent'i indiricelermişde,işte bende maL varmışta,Kent saldırıp alabilirmişte,onun beni indirmemesi için onlar bana saldırmış,Bardağı taşıran 1. nokta,ve o zamanlar bizde asker yoktu,eğer onlarla savaşmayı seçseydik,hepimiz zarar görürdük,tekrar aLLy Olduk,ama geçici birşey ...çünkü ittifak kara listesi var demiiştim sana bu listedikilerden biride iiacrush ;)ve size saldırı gibi bi durum olsa,biz haberdar edilirdik,ittifaktai en iyi ordular ben ve KitaRoda bundan bizim bile haberimiz yokken senin haberin oLması şaşılıcak bi durum,ki Ukko_wing savaş açarsa bilmiorum bizimkiler açar mı,açsada ben bana zarar vermeyen oyuncuya dalmam(ittifak savaşı hariç),ama ittifak savaşıda açsalar,dediğim gibi dalmam size Wink onca yabancı varken,turk'e dalıcak değilim Wink

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #32 : Haziran 09, 2008, 10:25:56 ÖÖ »

kardeş haklısın belki.. bende dişimin geçmicegi adama durduk yere kafa tutmam... ama hiçbir şekilde onların ekmegine yag sürmem... ya da daha az asker kaybetsinler diye onlara yardım etmem.. yine dost kalırım ama arada bir yanlış warsa dostlugun bi sınırı olmak zorunda..
birincisi yukarıda yazdıklarımı, biribirinden bagımsız saglam iki kaynaktan aldım..
mesaj dan sonra ne mi oldu?
 daha once de bahsettigimiz SmithZero intihar dalışı yapmaya kalktı... sizin ittifak sawasları bolumunde adam 924 bin altın almış gibi gorunuyo olabilir...ama burda bıraktıgı askerlerin degeri daha fazla.. ayrıca onune sadece 10 bin şöwalye koysam adam buraya çakılırdı.. yani benin orduyu gecerek o altınları alma ihtimali olup olmadıgına sen karar wer...  200 bin agır askerle buraya niye gomulmeyi duşünsün ki? benim orduyu benden iyi biliyosun  Wink
niye oldugunu ben söyliyim...
 sizin elemanın (!) intihar girişiminden bikaç saat sonra Ukko_Wing sawas açtı  Smiley
onlar için , en azından dog4life83 için en tehlikeli adam burda benim... we büyüklerden biri gelirse de en fazla asker kesicek de benim... artık o adam gerçekte sizin adamınız mı ya da onların mı bilemem.. ama sizin lidere mesaj çektim..  wericegim karşılık için üzülmemesini soyledim... benim saldırımın ittifakınıza degil birilerinin maşa gibi kullandıgı o adama olucagını liderine iletirsin... once sahipleriyle biraz işim war..  1 hafta sonra ya da 1 ay sonra o adamı artık tutmanızın bi anlamı yok... zaten alltın madeni olur yakında  Wink
we bi dipnot ileteyim.. ister inan ister inanma.. şimdiye kadar 17 sawas bitirdik we 3 tane de şu anda aktif sawasımız war...20 sawasta da benim ana kalemi yıkan olmadıgı we bunu yapan ilk kişi o oldugu için arkadaşı ayrıca tebrik edicem  *rose*
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #33 : Haziran 09, 2008, 10:40:00 ÖÖ »

dediğim gibi,bizim ittifakta öyLe birşey konuşuLmadı,Ayrıca smithzero'nun casus olabileceğinden şüpheliyiz demiştim daha önce,zaten ittifaktaki eski oyuncuLar uyarıLdı bu adam hakkında ... ve Ukko hakkındaki özel konuLar ittifak mesajlarında yer alamayacak dendi,,BilmiyoRum dustyLe msjına ne cevap verir,ewet adam harbiden kamikaze yapmış,ayrıca Ukko_Wing te adamlar ölen askerin hesabını yapmıyoR,olayı rütbeye vurmuşLar,farkındaysan adamLarda puancı oyanayan yok,hepsi askerci,,sen planlarını kurmuşsundur kafanda,umarım sert kayaya rastlamazsın ... Bu diyardaki aLLy'ler birbirine gerekLi şartlar koşuyoR,bizim ittifağımız varken ''Varnenci'',Georged'le konuşmuştum,bizLe ally olucaksan bizim savaş açtıklarımıza sende açacaksın gibi koşuLLar vardı,ve aLLy koordineLi bi şekilde hareket ediyor,toplu savaş ilanları gibi,Size savaş açma konusunda hiç bi bilgi yok,biz Ukko_Wing'le geçici aLLy yiz kısacası Wink Köprüyü geçene kadar ayı'ya dayı diyoruz Smiley

MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #34 : Haziran 09, 2008, 10:41:42 ÖÖ »

ve bence smithzeroda bi probLem var Smiley hani o saldırıyı sana yönelik bi saldırma gibi düşünme yaptığı son savaş burda ...

savaş raporunu üzerinden 1 hafta geçmeden forumda yayınlamak yasak

Stratejisi yaLnış ...
« Son Düzenleme: Haziran 09, 2008, 11:46:47 ÖÖ Gönderen: artvinli » Kayıtlı

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #35 : Haziran 09, 2008, 10:59:59 ÖÖ »

ve bence smithzeroda bi probLem var Smiley hani o saldırıyı sana yönelik bi saldırma gibi düşünme yaptığı son savaş burda ...

Stratejisi yaLnış ...

senin bu cewap Kent'i indirme meselesine benzedi...  *hihi*
Ukko_Wing deki adamlar ölen askerin hesabını yapmıyo olabilirler ama kaybedebilecekleri üyenin hesabını yapıyolardır muhtemelen... sawas basladıgından beri dog4life83 ordu kaçırıyo... ama nereye kadar   Angry
ayrıca belki sizin lider de benim gibi bi anlaşma kesinleşmeden ittifaktakilere duyurmak istemiyodur...  Wink
« Son Düzenleme: Haziran 12, 2008, 12:12:53 ÖÖ Gönderen: artvinli » Kayıtlı
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #36 : Haziran 09, 2008, 11:15:14 ÖÖ »

adamLar üye niye kaybetsinler?Eski Ukko lideri Georged,ve ordaki oyuncuların hepside Ukko'dan geLme,ve,%90 eminim,eğer georged Ukko'dan oyuncu çağırırsa direk kabuL ederler Wink yoksa Ukko dan tamamen kopmuş olsalar Ukko_Wing yerine,başka bi isim buLurlardı Wink
« Son Düzenleme: Haziran 09, 2008, 11:22:43 ÖÖ Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #37 : Haziran 09, 2008, 11:16:08 ÖÖ »

bende ufaktan ordumu test etmeye başLadım Smiley

P.S 10.000 tane muhafızım başka savaşlardaydı Smiley hehe artık yapacak bişeyim kaLmadı yaw tüm maLı askere harcıyorum,çok delİ bi ordu yapacam ^^
« Son Düzenleme: Haziran 09, 2008, 11:47:27 ÖÖ Gönderen: artvinli » Kayıtlı

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #38 : Haziran 09, 2008, 11:29:07 ÖÖ »

o da dogru ama adamlar üyeyi belki de sawasın ortaısnda kaybetmek istemiyolar  Wink
 neyse onu bunu boşwer de sonra bana bizden birine daldın diye liste falan bişiler gosterme  Tongue
adam bariz kamikaze... tahminen oyunu bırakıcak. herkes elitlerle oynarken agırlar sıkıcı gelmiştir  Smiley
server bozulmadan once de oyle oyunu bırakıcak birini yakaladım..ittifak sawasındayken adam karşı taraftan kaçtı saldırı almamak için.. sonra askerler de dahil herşeyini altına çewirdi...
benim ordu zaten yoldaydı.. karşı ittifaktan en yakın o oldugu için gece gunduz gidiyodum...
sonra baktım adam hile yapıcak.. altınları birine serwis edicekti bende adama mesaj çekip onu adminlere rapor edicegimi soyledim.. saldıran arkadasının da ban yedikten sonra o kadar altını iki gün koruyamıyacagını yazdım..  Grin 27 milyon  cepte  Wink
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #39 : Haziran 10, 2008, 03:47:53 ÖS »

yok canım,liste dediğim,herkes yazıyor ittifakta ittifak notlarına,ileride kimlerin indirilmesini istediklerini,ben durduk yere niye yazayayım Smiley dediğim gibi benim amacım,Ukko yu indirmek şimdilik,ileride ne oLur bilinmez Smiley
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2008, 05:38:00 ÖS Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #40 : Haziran 11, 2008, 07:07:37 ÖS »

firestorm denen adamların sizinle bi alakası war mı? sanırım Ukko_Wing in dostlarıymış we aynı zamanda barbarların...  Angry
bu nası iş ya , bu Ukko lar nası sawas yapıcak herkesi arkadas yapmışlar  Huh?   Wink
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #41 : Haziran 11, 2008, 08:03:21 ÖS »

alliances:

ZEALOTS
SRbende
Moldavavin
Ukko
Ukko_Wing

allay players:
Raganina

bizim liste bu Wink

Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!