Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 06:51:38 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: türklerin gücü  (Okunma Sayısı 13390 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Haziran 04, 2008, 05:04:58 ÖS »

tesekkür ettim.. svaras en onemli adamlarımdan biri... eger ona saldırı olursa ikiniz karışmayın başka bişey istemiyorum...  Lips Sealed  ben gerisini hallederim..bu arada punisher in lideri sizi arkasına alıp ayakta kalabilecegini zannediyo  *hihi* diyar uzun  *guns*
yinede sagol...
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Haziran 04, 2008, 08:59:19 ÖS »

tesekkür ettim.. svaras en onemli adamlarımdan biri... eger ona saldırı olursa ikiniz karışmayın başka bişey istemiyorum...  Lips Sealed  ben gerisini hallederim..bu arada punisher in lideri sizi arkasına alıp ayakta kalabilecegini zannediyo  *hihi* diyar uzun  *guns*
yinede sagol...

yok biz kitaro ile pasif takılıyoruz şuanLık,bize saldıranlara saldırıcaz Wink bu arada punisher ittifağı iLe hiç bir bağlantımız yok,bize aLLy falan değiLLer,veyahut dost oyuncular listesindede isimleri yok ... bu arada benden tavsiye şuan sephiroth'la arayı düzeltmeye bakın,çünkü askerlerinize baktım,o kadar iyi askeri gücünüzde yok :/ hatta sephiroth'ta hiç asker yoktu 2 güne kadar,ve asker basmaya başladı günlük 30.000 seçkin basıyor bunların 16.000 i şövalye ...
Ve ayrıca diyar uzun olduğu için hâLâ fazLa asker basmıyoruz full ekonomi Smiley bana Ukko dan 1-2 kere saldırdılar daha önce,savunma amaçlı 200.000 seçkin basstım o kadar ...
« Son Düzenleme: Haziran 04, 2008, 09:01:09 ÖS Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Haziran 04, 2008, 09:26:02 ÖS »

Grin bende sizin puanlara baktım da o puanla sizinkiler buraya gelirse kaybedicegi moralleri degil , askerleri düşünmeleri gerek sanırım  Tongue
punisher'e gelince ; adamlar sizinle aynı ittifakta toplanıcaklarmış.. liderleri dedi.. yada yeni kurallar gelince federasyon falan düşünüyolarmış...
ukko  ya gelince; daha once bizden birini yatırdılar bende karşılık olarak onlardan birini yatırdım... bütün üyelerine saldırı emri wermişti bana karşı.. ama hiçbiri yemedi  Wink
ama hala bize gıcıklar.. ne zaman bilmiyorum ama bi gün toplanıp gelicekler  Lips Sealed
yanlarında kim gelir bilinmez... ben sizinkiler gelicek diye düşünmüştüm ama söyledigine gore onlarlada alakanız yok...
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Haziran 04, 2008, 09:46:10 ÖS »

nasıl yani anlamadım,gelirseler neden moral yada asker kaybetsinler?punisher hakkında hiç bir bilgi verilmedi,belki kendi uydurdukları bişyedir,,Ukko'ya gelince 2 adamı hariç,gerisi yaLan zaten,,sana şöLe diyim,bi gece ansızın bütün Ukko inecek emin oL Wink biz + sağlam bi ittifak daha bu kararı aLdık,bize ally oldukları halde bizden bi oyuncuya saldırdılar,sonra liderleri özür diledi falan,saldırıp tekrar malını geri alsın dedi Smiley ve Ukko nun Ukko_Wing Lede bi alakası yok,sadece kaçamamaları önemLi,ve bunun içinde bi gece 2 ittifak birden,tüm oyuncularına giricez,savaş açmadan Wink ve dediğim gibi sen askercisin ama fazLa askerin yok,bende şuan 60.000 muhafız,60.000 akıncı ve 60 küsür bin şövaLye var ki ben buna ordu biLe demiorum,diğer ordulu olan adamların yanında,,

MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Haziran 04, 2008, 10:07:02 ÖS »

Ağır süvari   63247
Akıncı   56399
Seçkin okçular 18000
Muhafızlar   29556   
Şövalyeler   13300

toplam ordun bu ...

ve şuan KitaRo da olanlar ...

Ağır kılıçlı piyade   8533

Ağır süvari   10484
Akıncı             95765     
Muhafızlar    75205     
Şövalyeler    65577

ve unutmaki KitaRo da askerci değiL Wink aktiflere saldırmıyoruz ...

olaki bi savaş durumunda KitaRo sana saldırsa sonuç bu oLur ...

The attacker takes all collected resources in the province.
The attacker has lost 17242 points.
The defender has lost 43174 points.
The winner takes home - 1720574 gold.
The honor of the winner has changed by  47 points.
« Son Düzenleme: Haziran 04, 2008, 10:14:30 ÖS Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Haziran 05, 2008, 11:39:27 ÖÖ »

yinede sagol...

bende ikiniz karışmazsanız hallederim dedim zaten  Grin
digerleri bize gelirken çok moral kaybeder...
SmithZero nun şimdiki askeri durumunu bilmiyorum ama ukko dayken fazla bişeyi yoktu  Wink  onun altındaki iki kişinin de fazla bi şansı oldugunu zannetmiyorum...  Wink
ukko ya girdiginiz gün sen haber wer.. bizde onları altın madeni yapalım  Grin
( bu arada kitaro ya soylermisin.. herkese casus gonderiyo we ittifaktakileri rahasız ediyo  Wink )
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Haziran 05, 2008, 11:43:25 ÖÖ »

zaten SmithZero bizden değil gibi bişey Smiley karamboLe girdi ittifağa,casus olabileceğinden şüpheleniyoruz,KitaRo konusuna geLince,ben onuda saldırmaz yazdım ama emin değiLim,çünkü sen ona saldırmıştın 1 kere  :/

ts6128
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Haziran 05, 2008, 12:57:17 ÖS »

olsun hocam senin sayende casusluk seviyemiz pik yapmış olur. Vallaha CİA ajanı gibisin (bkdeniz)
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Haziran 05, 2008, 01:03:20 ÖS »

*hihi* bunLar son haberLer Smiley hatta size diyebilirim ki Ukko_Wing de gidicek ama onlara daha zaman var ;)şuan ilk hedefimiz Ukko şu bi kaç hafta içinde bi gece ansızın tüm Ukkolular Dawn ve askeri bakımdan çok sağlam olan bi ittifaktan çok büyük darbe aLıcaklar,ve bu darbenin ardından savaş açıcaz ...

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Haziran 05, 2008, 01:06:00 ÖS »

hadi canım... ben oyle bişey hatırlamıyorum... birine saldırmadan once politik haritadan türk olup olmadıgını kontrol ediyorum..  kitaro  da bulgar bayragı gozukuyo.. o yüzden olabilir  *hihi*
ama tahminen aylar oncedir çünkü hatırlamıyorum....ama isterse onunlada konuşabilirim..
bana soylenebilecek en kötü şey bi türke saldırmamdır  >Grin  SmithZero konusunda haklı olabilirsin..
ben bizden birine daldıklarında angelion u indirmiştim... benden sonra adamı once lider yaptılar sonrada ittifaktan attılar  Embarrassed  ben daha sonra SmithZero yu yatırmayı düşünüyodum ama o da ayrıldı ya da gonderildi  Angry
 casus olup olmadıgını anlamak için adama zarf atın.. ben oyle yapıp birini yakaladım...  Lips Sealed
şimdi adam altın madeni...  *black_eye*
anladıgım kadarıyla aranızın bozuk oldugu tek ittifak ukko ya da emitasyonu.. o adam da ordan geldi...  *hmm*
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Haziran 05, 2008, 01:46:50 ÖS »

ewet 2 mizde buLgaristandan oynuyoruz,o yüzden buLgar bayrağı var Smiley biz asLında ittifaklara uyuz değiliz Smiley oyuncuLar var karalistede,onLarın bulunduğu ittifaklarda bu durumdan etkilenior ... bu arada angelion,bartmis,sengir falan bunLar ufak avlar ... bizim amacımız listedekileri indirmek,tabi herkes gücüne göre olan adamı alıcak, güzel olacak gibi duruyo Smiley

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Haziran 05, 2008, 02:01:14 ÖS »

listenin başında degilsek gerçekten güzel olucak gibi duruyo...  Grin
iiiacrush geçen gün bizden birini yatırdı pislik olsun diye...  >Grin şimdiye kadar tüm saldırılara en az bir kere karşılık wermiştim ama bunlara karşılık weremedim içime oturdu.  Undecided
 ama gozume kestirdim en alttakini  Wink  şu şöwalyelerim hazır olsun pislik nası yapılır  Lips Sealed
ittifaktaki agırlıgımı korumam lazım..   Grin
saydıgın adamlar küçük avlar biliyorum hatta dog4life83  da küçük bi av... önemli olan adamların ittifak sawasları bölümünde IMPARATOR yazması  Wink yani formalite
onlara karşıda agırlıgımızı korumam lazım ..
MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #27 : Haziran 06, 2008, 04:36:26 ÖÖ »

Smiley o siralama degisir,suan zealots olsun diger saglam ittifaklar oLsun savaşsız geçiriyor çünkü daha diyarın  bitmesine çok var Wink sen diyelim 15 savaş açmışsın hepsinikazanmışsın,ama güçlü ittifaklar bikerede 4-5 ittifağa savaş açar Wink senin 6 ayda yaptığını 3 haftada yapar demek istediğim az asklerLe bi kaç kişinin canını yakarak ilerlemek değiL,demek istediğim düşmanlarının indiremeyeceği büyüklükte bi ordu yapıp herkese kan kusturmak,şuan bizim ittifak onun için oynuyor ilk 2 bizim ittifakta ve 2 sinin üretimleri çok bomba,,yavaştan asker basmaya başladılar,ittifakta toplu iletide konuşmalarda adamların hedefleri 200 - 300.000 şövalye yapmak ki zoR bişeyde değiL onları yapmak sadece zaman gerekLi oLan Smiley sen gider iiiacrush ın ittifağından adam indirebilirsin,bu seni tatmin ediyorsa ok,banada daldı zamanında iiiacrush bizim listemizde oda var  Wink dediğim gibi diyar uzun çok şey değişecek Wink
« Son Düzenleme: Haziran 06, 2008, 11:33:12 ÖÖ Gönderen: MotaRo » Kayıtlı

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Haziran 06, 2008, 03:43:10 ÖS »

gerçekten haklısın kardeş belki çok erken başladık sawaslara...  çünkü ben ittifakı kurdugumda 15 üyem wardı.. we hiçbiri daha once bu oyunu oynamamıştı... once hepsine nasıl gelişeceklerini ogrettim.. sonra da nasıl sawasılacagını  Wink  bunun için de once kolay hedefler seçtim sonra da biraz zor olanları... çünkü hedefim adamlarla sawas sırasında koordineli olabilmekti... şimdi o adamlardan kaç tanesi testi geçti dersen, yalnız 5 tane..  geri kalan üyeleride diger ittifaklarda en iyi sawasan  aynı zamanda tecrübeli olanlarla tamamladım..  şimdi hepsi çok iyi sawasıyo... we sadece punisher e yenildik... onlarda bizden sadece bir kişiyi yatırabilirdi onu yakaladılar... yani şanslıydılar...
haklısın haftada 5 sawas acabilirsiniz... ama bizde acabiliriz  Wink yani siz haftada 50 puan alırsınız.. ama bize gore de  küçükler olduguna gore biz de 50 puan alırız...  Grin

MotaRo
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Haziran 06, 2008, 08:17:24 ÖS »

Siz küçüklere savaş açar alırsınız,ama güçlülerde size açar sizden aLır Smiley önemLi olan bi yere kadaR ekonomik güç,ekonomik gücün varsa askeri gücünde istediğin zaman oLur,bende 1-2 hafta öncesine asker yokken şimdi 200.000 seçkin yaptım,bugun merkezi yönetim 11 bastım ... ve çoğu kendi ekonomimLe Wink Ve fark ettiysen,turkiye ve beretta ittifağı iyi sıralardaydı,birden 4-5 ittifak savaş açtı ve bunLar hep ally olan ittifakLar,sıralamada sir_teo ya bakarsan ittifakta tek kişi ve  saldırı alıyor aynı şekilde Kent'te öyLe .. neden? ally olmadıkları oyuncuları listeden indirmek için,bizde 4-5 ittifakLa allyiz bunların  bi kaç tanesiyLe diyar sonuna kadar ally kalacakmışız,diğerleri geçici Smiley
bireyseL gücünün yanında diğer oyuncularla aradaki bağda önemLidir.. 1-2 ittifakta başa çıkmak başka, 5-6 ittifakla başa çıkmak başka ...

Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!