Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 11:59:22 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: imperia cıvıttı  (Okunma Sayısı 3545 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Nisan 28, 2008, 08:07:00 ÖS »

evet bu konuda modların söyleyeceği bişey yokmu ?  DİYARLAR NEDEN GERİ ALINIR??? :rant:

Sebebini yazıyoruz zaten geri alınmalar oldukça haberler bölümüne .Ordan takip edebilirsin.
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Nisan 28, 2008, 09:02:22 ÖS »

mazarakada ne diyosun? beni tanıyomusun? tanımadığın halde hakkımda konusuyosun.. bos laf yapma..

ben boş yapmıom ben knight oynadım bu oyunuda bir bayadır oynuom bişey biliom ondan diom  farkındaysan oyunda yenilikler oluo + oyun oynayan kişi sayısı artıo bak diyarlara oynayan kişi sayısına yarısına yakını bırakıoda tahminen bak tabiki bu kadar şeyleri yaptımı oyun mecburen elinde olmadan hatalar dogar ben knight oynuodum pre yoktu  30 dk oyuna giriodum 5 dk durum dc yiyodum oyunda hata oluşuodu resetliodu imperiadan daha fazla oldu böyle olaylar imperia büyüdükçede olur

sen bilgisayarında ani bişey olunca nasıl çöküosa onların bilgi depolayanda eninde sonunda çöker dua et imperia ana bilgisayara vürüs girmesin o zaman 1 2 gün oyunu açamasın bütün bilgileri yedekliolar onları yeniden yerleştirmesini bklemek zorunda kalırdın ok

seni öncedende görmüştük tanışmamıştım artık tanıştık Grin

semi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

уαğмυя ѕαкLαdı gözуαşLαяıмı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Nisan 30, 2008, 08:15:29 ÖS »

kardeş o yüzden değil ben ciddi bi konu konusurken alaycı şekilde söylemen den dolayı sinirlendim yoksa konu hakkında haklısın ona sözüm yok..
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mayıs 01, 2008, 08:33:21 ÖÖ »

kardeş o yüzden değil ben ciddi bi konu konusurken alaycı şekilde söylemen den dolayı sinirlendim yoksa konu hakkında haklısın ona sözüm yok..

yok senle alay etmiom ben üstüne alınma

imperia oyuncu sayısı artıkca hatalar artar büyür ok

semi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Mayıs 05, 2008, 09:23:35 ÖS »

ya bu sıralama 2 haftadır neden yok Undecided
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Mayıs 05, 2008, 09:25:29 ÖS »

ya bu sıralama 2 hatadır neden yok Undecided

Bıldırmiştim.Dün tekrar mesaj yazdım.Ama hala bir gelişme yok.Anladığım kadarı ile kimsede de listeleri görme isteği yok.Çunku bızden baska hıc bır ülkenın modu bu konuyu kurcalamıyor.
semi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Mayıs 05, 2008, 09:33:35 ÖS »

bence saçmalık ben şimdi askeri puanda kaçıncı sırada olduğumu nerden bileceğim... normalde oyunculara bakarken puan ve onur olarak birincileri görebiliyoruz ama askeri puan seçeneği yok...  o seçeneğin yapılması gerekli bişey bence... büyük bir zevkin önüne geçilmiş... Undecided
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Mayıs 05, 2008, 09:37:55 ÖS »

bence saçmalık ben şimdi askeri puanda kaçıncı sırada olduğumu nerden bileceğim... normalde oyunculara bakarken puan ve onur olarak birincileri görebiliyoruz ama askeri puan seçeneği yok...  o seçeneğin yapılması gerekli bişey bence... büyük bir zevkin önüne geçilmiş... Undecided

Rütbe yazısına tıklarsan askeri puanlara göre sıralanır oyuncular.Ordan sıralamayı görebilirsin
semi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Mayıs 05, 2008, 09:40:22 ÖS »

teşekkür ederim...  Wink
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Mayıs 05, 2008, 09:41:57 ÖS »

teşekkür ederim...  Wink

Rica ederim  *beer*
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!