Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 12:33:43 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Genel uyarı  (Okunma Sayısı 3413 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
blues
Turkish forum admin and
Community Manager
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Aralık 16, 2008, 02:56:13 ÖS »

Dikkatinize

Bundan sonra "şifremi çaldılar" "ordumu terhis ettiler" gibi şikayetler SADECE BANA (benim nikim blues) özelden , blues@imperialsupport.org ya da support_tr@imperiaonline.org adreslerine iletebileceksiniz. Ayrıca  bunun gibi konular foruma açılırsa bu konular direk kilitlenip tartışma alanlarına dönüşmesine izin verilmeyecek.
Buna karşı olanlar kendi yorumlarını bana yollayabilirler. Lütfen bu konular hakkında Moderatörleri ya da chat operatörlerini rahatsız etmeyin ve görevlerini yapmamakla suçlamayın. Onlar her zaman size el vermeye hazırdır ve yardım ediyorlar. Oyunda gelişebilmek için sorduğunuz sorularınıza cevap verenlere biraz saygı gösterin.

Eğer yöneticilerden(adminlerden) memnun değilseniz ya da yukarıdaki bahsettiğim konular üzerinde şikayetleriniz varsa support_tr@imperialsupport.org adresine başvurun.

teşekkürler
« Son Düzenleme: Haziran 21, 2010, 10:21:00 ÖÖ Gönderen: blues » Kayıtlı

Şikayet ve sorularınızı support_tr@imperialsupport.org mail adresine gönderebilirsiniz.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!