Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 11:35:15 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: atlımı vs mızraklı bunlardan hangisi birbirine karşı güçlü  (Okunma Sayısı 4498 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 15, 2008, 06:41:44 ÖÖ »

formda mızraklı atlılara karşı 4 kat güçlü yazıo ama hesap makinesi öyle demior meydan savaşı eşit olarak kapıştırıom atlı daha üstün oluo  anlamadım bişey ortalama 600mızraklı ölürse 300atlı gidio ben bi şey anlamadım bundan http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=222.0 formda yazan yer hesap mak. kulanın bakın bi

emustafa26
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Nisan 15, 2008, 06:49:28 ÖÖ »

formda mızraklı atlılara karşı 4 kat güçlü yazıo ama hesap makinesi öyle demior meydan savaşı eşit olarak kapıştırıom atlı daha üstün oluo  anlamadım bişey ortalama 600mızraklı ölürse 300atlı gidio ben bi şey anlamadım bundan http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=222.0 formda yazan yer hesap mak. kulanın bakın bi
atlıların bazıları kanatlara geçiyor ve saldırı bonusu alıyor hesap makinasında normal iki orduyu savaştır karşıda süvari fazla olsın sen ilk önce az mızraklıyla sonra çok mızraklıyla gidip farka bak onları birebir karşılaştırman yanlış bence  Wink
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 15, 2008, 06:58:32 ÖÖ »

atlıların bazıları kanatlara geçiyor ve saldırı bonusu alıyor hesap makinasında normal iki orduyu savaştır karşıda süvari fazla olsın sen ilk önce az mızraklıyla sonra çok mızraklıyla gidip farka bak onları birebir karşılaştırman yanlış bence  Wink
senin dedigin gibi bakarsan kimin sayısı fazla is o üstün olur ona göre bir agır kılıçlaya onun 2katı haif gönder hafif olan kazanır ben denk olarak belirlemiş formda denk olarak baktınmı atlı kazanıo

emustafa26
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 15, 2008, 07:18:13 ÖÖ »

atlı daha üstün gelebilir ve bunun iki veya 3 nedeni vardır 1- atlıların kanatlara geçmesi 2- atlıların en dayanıklı ve mızraklıların da en dayanıksız birlikler olduğu 3- iyileştirme oranından dolayı tam kaybın görülmemesi bide mızraklılar atlılara karşı üstün değilse kim üstün ? bunun cevabını verebilir misin ? veremiosan mızraklılar atlılara karşı üstün sonucu çıkıo yukarıdakileri de dikkate alırsan bnce cvbın yazıo orada
bide 1000 kılıçlıyla 1000 süvariyi kapıştır kim ne kadar kaybediyo oran tytyo mu sonuçta savaş bu ve biçok ffaktörü var
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 15, 2008, 01:37:25 ÖS »

ben sana onu sormadım limit olarak kim üstünse o kazanma oranı artar tamam ben sana onu sormuom biliom saten benim dedigim her şey eşit şekilde olacak şekilde diom 1000 mızrtaklı 1000 atlı kanada geçme şansıda yok atlının burda burda atlı kazanıo dioz forma göre mızraklı 4 kat güçlü olmas lazım

Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Nisan 15, 2008, 02:27:40 ÖS »

1000 tane mızraklı 1000 tane hafif süvariyi yenecek diye bir kural yok. Ama atlılar daha fazla kayıp verir. bunun nedeni de mızraklıların atlılara karşı üstün olması. Ayrıca fiyat olarak mızraklı atlının 4'te 1'i kadar. 4000 mızraklı ile 1000 atlıyı kapıştırın bakalım kim ne kadar kayıp veriyor.  Grin
pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

içimdeki recep ivediği göstertmeyin bana:!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 15, 2008, 02:31:09 ÖS »

1000 tane mızraklı 1000 tane hafif süvariyi yenecek diye bir kural yok. Ama atlılar daha fazla kayıp verir. bunun nedeni de mızraklıların atlılara karşı üstün olması. Ayrıca fiyat olarak mızraklı atlının 4'te 1'i kadar. 4000 mızraklı ile 1000 atlıyı kapıştırın bakalım kim ne kadar kayıp veriyor.  Grin
*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* 55 bin akıncım war Smiley)

Aşkınla oldum derbeder....
Bu sevgi bir ömre bedel....
FENERBAHÇELİİİİ olmanın...
Gururu bizlere yeter...
burayı galatasaray yazan o.ç.... yeter artık bune yaa...
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 15, 2008, 02:51:25 ÖS »

ne yalan söylim mızraklılar kayıp verio eşit şartlarda hesap makinesine göre

Tsubasa
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 15, 2008, 03:07:27 ÖS »

ne yalan söylim mızraklılar kayıp verio eşit şartlarda hesap makinesine göre

yanlış hesaplamış olmayasın. mızraklı atlının 2 misliyken bile mızraklılar yeniyor...
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Nisan 15, 2008, 03:18:45 ÖS »

meydan savaşı olarak hesaplıom yanlışlık yok hem savunucu hemde atakçı olarak baktım mızraklı yenilio yani atlı 300 olurse mızraklı 600 gidiyor istersen kendinde hesapla herşey eşit olarak atlının canı filan özeligi fazla ondan mı neden anlamadım formda atlı mızraklıdan 4 kat güçlü dio anlamadım tam bişey

darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Nisan 15, 2008, 03:31:32 ÖS »

Kardeşi ben bunu tecrübelerden biliyorum hesap makinası bilmemde 500 süvari varsa 1000 mızraklı göndereceksin iki katı yani  Wink Wink

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Nisan 15, 2008, 03:33:04 ÖS »

Kardeşi ben bunu tecrübelerden biliyorum hesap makinası bilmemde 500 süvari varsa 1000 mızraklı göndereceksin iki katı yani  Wink Wink
   1000atlya 500mızraklı kapışsa atlı toz duman edio hemde sayıdan kanada geçio beynir ekmek niyetine mızraklıları yiyor

darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Nisan 15, 2008, 03:43:59 ÖS »

1000atlya 500mızraklı kapışsa atlı toz duman edio hemde sayıdan kanada geçio beynir ekmek niyetine mızraklıları yiyor

İşte kardeşim ondan dedim eğer adamın atlısı fazlaysa attım 5000 atlısı var 10 000 mızraklıyla kapıştır bide

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Nisan 15, 2008, 03:47:50 ÖS »

İşte kardeşim ondan dedim eğer adamın atlısı fazlaysa attım 5000 atlısı var 10 000 mızraklıyla kapıştır bide
  tamam öylede benim anlamadım o degil yukarı bak yazmıştım formda 4 kat güçlü dio mızraklı bu kuralı uygun olmuo 1 vs 1 de

sheker
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Nisan 15, 2008, 03:50:31 ÖS »

ya kardeş sizin hesap makinesi mi yoksa benimki mi bozuk ??
eşit sayda gonderince benim mızraklılar atlı bırakmıyo... o degil de işin dogrusunu acil ogrenelim,adamın birinin 40 bin atlısı war baska da bişeyi yok...we o atlılar az once bana yagmaya geldi...benim hesap makinem 15 bin akıncıyla işi bitirebilecegimi soyluyo...
işin dogrusu ne sizce?
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!