Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 02:42:42 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2 3 ... 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Lütfen kimse haksızlıkla ve amaçsız bir oyun için savaşmasın.Birkaç küçük ispat.  (Okunma Sayısı 14959 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
AqwaryuM
Ziyaretçi
« : Nisan 10, 2008, 01:42:48 ÖS »

Arkadaşlar bu diyara çok farklı başlamıştık. herkes elinden geleni çok daha fazlasıyla gösterip diyar 10 u türk diyarı yapıcaktı. Biz bunu 01.04.2007 tarihine kadar başarmıştık diyarın bitmesine 2 hafta kala.. şuanda bulgar ittifaklarından en güçlü olan fiery_kiss ve zlite ittifaklarında hiç bir üyesinde askeri kalmıyana dek 3 4 defa saldırdık bir kişiye. ilk zlite ittifağını indirdik.

ZLITE  2008-03-28(savaş başlangıcı05:02:33)   2008-03-30 savaş bitişi 05:02:33) 21601 (kazanılan puan) 12488 (kaybedilen puan)   9113(FARKK)
ve sıra fiery_kiss e geldi. onu da hallettik..
Fiery_kiss 2008-04-01(savaş başlangıcı 04:32:56) 2008-04-03 (savaş bitişi 04:32:56) 15128(kazanılan puan) 9133(kaybedilen puan)   5995(FARKK)

Yanlız bu gördüğünüz daha savaşın ilk günü.. 2. güne girmeden bir de baktık beni banlamışlar. Sebebi ÖNCEKİ DİYAR Xamlo denen bir oyuncunun hesabına girmem. ( aynı diyar NİCKSİZ isimli arkadaşımızın da hesabı çalınmıştı bize verilen yanıt: zor bir şifre yapsaydınız olmuştu). peki tamam dedik banlandık. Ben önceki diyarda olan bir olay için her diyar banlanıcaksam niye oynuyayım ki bu oyunu. tabi bu 2 günlük sürede ittifağımızda en çok askeri olan 3 kişiydik ( tesadüf galiba bu 3 kişinin banlanması  Grin). biz de 2 gün olmayınca hepsi açığı kapattı bizi bir şekilde yıktılar ve herkes sıfırdan başladı..

Ve benim banlandığım gün, xamlo adlı kişiyle beraber beni önce oyundan uzaklaştırmışlar. daha sonra da uzaklaştırma kalkmış ardından benimki 48 saat ban, xamlo da oyuna dewam olarak değiştirilmiş.. hemen xamlo bana saldırmış aynı saat içinde.. işte bakın :  Embarrassed

http://www4.imperiaonline.org/forums/tr/index.php?topic=3114.0 (

Şimdi benim banlanma sebebinin haksız olduğuna gelelim:  Embarrassed
http://www4.imperiaonline.org/forums/int/index.php?topic=4580.0
xamlo nun şifreyi ele geçirilmesinin bu diyar olduğunu söyleyen moderatörlerin, geçen diyarki banlama listesi . BU linkte xamlo nun oyununa giren oyuncunun commander olduğu yanına not düşülmüş. Ve bu diyar öyle bir olay olmamışken BENİ tekrar banlıyorlar. ( burada commander ile ip adresimizin bazı zamanlarda aynı olmasının sebebi kensinin internet kafesinin olması o olay da bu zamana denk geldi ).

Gelelim diğer arkaşlara Rotinda ve Türktime. Onlarda haklılar ama neden o gün banlamadılar. Olayın üstünden 3 hafta geçtikten sonra banlıyorlar. İşte buyrun size bir link taraf tuttuklarını gösteren..( yine önceki diyardan ) biz neden yapmayalım bunu görünce:  Embarrassed
http://www4.imperiaonline.org/forums/int/index.php?topic=4761.0
Bunlar banlanmadıysa Rotinda ve Türktime nin banlanma sebebi daha fazla mı kaynak geçirmek acaba!!!  :rant:

Bu oyunu bırakma zamanı çoktan gelmiş geçmiş. Onlar bu oyundan para kazanıyorlar ama taraf tutuyorlar. kendi insanını kolluyorlar. biz de en büyük tepkiyi göstericez ve oyunu diyarın sonunda tüm ittifak olarak bırakıyoruz. biz oyunculara karşı savaşmaktan kaçmıyoruz. sadece amaçsız bir şeyle savaşmak istemiyoruz.. herkes şimdi bir düşünsün. ben hergün 18 saatimi yeri geldi 23 saatimini feda ettim hata yapmışım. umarım siz de anlarsınız..
 Huh?
« Son Düzenleme: Nisan 10, 2008, 01:57:38 ÖS Gönderen: AqwaryuM » Kayıtlı
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 10, 2008, 02:49:00 ÖS »

benderimki bu olaylardan sonra her diyardaki türk arkadaşlar kredili oynamaktan vazgeçelim yada toplu bir eylem yaparak sadece türk diyarlarında kredisiz oynamaya devam edelim onlarda kendilerine çeki düzen versinler bir oyunda bile masa başı ilişkileri ile bir yerlere gelerek kendini tatmin etmek ne saçma bir duygudur............ ne kadar doğrudur......geçmiş olsun demekten başka seçenek yok kardeşim kolay gelsin..

Önce İNSAN Sevgisi!
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Nisan 10, 2008, 02:51:26 ÖS »

saol kardeş. yanlız kredisiz oynamak bence yeterli değil. oyuna bi süre ara vermek bence en iyi tepki diye düşünüyorum..
artvinli
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 10, 2008, 03:22:57 ÖS »

harbidende ağzım açık kaldı bu olayı duyunca oyunda olsa bu kadar türkleri çekememezlik ve adam kayırma olkabilir .tabi tarihe bakınca türkler çok çektirmiş oyunda öc almaya kalkıyorlar ama bilmiyorlarki türkler her türlü dalaverenin üstünden gelecek güçtedir ancak bu şekilde yenebilirler bizi her nem kadar oyun kurucusuda olsalar başaramazlar  Smiley   bundan sonra sadece türk diyarlarda oynak lazım bunlar da tek başlarına kendi kendilerine dalavere yapsınlar
« Son Düzenleme: Nisan 10, 2008, 03:24:34 ÖS Gönderen: artvinli » Kayıtlı
cemshan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gerçekci Ol ; İmkansızı İste ...

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #4 : Nisan 10, 2008, 03:26:04 ÖS »

Yetkili birisi konuya mesaj yazmadan  her hangi bi yorum yapmak sağlıklı olmaz birde onlari dinleyelim  *hmm*

demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Nisan 10, 2008, 04:00:39 ÖS »

ne yetkilisi yaf bütün ispatları vermiş işte arkadaş yetkililerinde bu olaylardan haberi vardır ama ellerinden bişi gelememiştir gelseydi zaten bunları konuşuyor olmazdık.......

Önce İNSAN Sevgisi!
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Nisan 10, 2008, 04:04:33 ÖS »

http://www4.imperiaonline.org/forums/int/index.php?topic=4761.0
bu lınktekı fotografları bırebır stasy e de ılettım ama bırakın banlamayı stasy bey zahmet edipte bir cevap bile yazmadı *sos*
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 10, 2008, 04:16:11 ÖS »

Yetkililer ne diyecek? Bulgarlar arkadaşlarını kayırıyor. Var mı bundan ötesi.

AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Nisan 10, 2008, 04:51:22 ÖS »

kardeş yetkili derken kimi kastediyosun. eğer bizim forumdaki moderatörlerimizi diyorsan onların elinden birşey gelmez zaten. uluslararası forumda da bizim bi yetkilimiz yok.. ama demur un dediği gibi tüm ispatları ile açtım oraya konuyu..
AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Nisan 10, 2008, 04:56:32 ÖS »

Ama bizim yetkili kişimize söyledim az önce. o da diyar10 da bizim ittifakta şuan tsubasa.. birazdan ondan da duyucaksınız herşeyi..
farukabi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Nisan 10, 2008, 05:04:24 ÖS »

Yetkili birisi konuya mesaj yazmadan  her hangi bi yorum yapmak sağlıklı olmaz birde onlari dinleyelim  *hmm*
yetkili olarak moderatörleri diyorsan onlara çok yüklenmeyin arkadaşlar onlar zaten ilgileniyor sadece şikayetleri iletiyorlar artık bunu da herkes biliyor ki oyuna bir müdahaleleri olamaz

arkadaşlar o kadar çok şeyler yazıldı ki bu konu hakkında ewet yerden göğe kadar haklısın

bencede kredisiz oynayarak bir protesto olmaz kanaatindeyim hiç oynamayın en güzeli
bende 3-4 senedir takılıyordum takılmaz olaydım verdiği stres ve sıkıntı da cabası  artık ben yokum
bu dönem gerçekten bu işi iyi bilen iki dost kazandım onlarla beraber takıldık oyunda ama istediğimiz olmadı işte bazı entrikalar döndüğünü bende biliyorum
8 ay hiç te az bir süre değil ama artık yeter diye düşünüyorum
zevk alan arkadaşlara da haksızlık etmek istemem ama uğraş sarfedip sonrada şikayet etmeyen oyunu bu şekliylede kabul edip oynayan arkadaşlarada sözüm yok
bu şekilde oynayabiliyorsan ne ala
o zaman o arkadaşlara iyi oyunlar dilemekten başka birşey gelmez elden
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Nisan 10, 2008, 05:12:11 ÖS »

Evet bende üstada katlıyorum moderatörlerde türk bunu unutmayalım oyunda türklere bu kadar haksızlık yapılıyor diyoruz medaratörlerimizde özbe öz türk onlarıda dinlemezler he he diyip geçiştiriyorlardır asıl bizlerin moderatör arkadaşlara destek olmamız lazım ben diyar 31 de bir hesap açtım bide ittifak buldum tek hesap çılgın gibi savaşacam daha puanım 200 ama savaşmaya başladım bile ilerdede raporları yayınlarım inşallah  Grin Grin  *rose* *rose*

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
HaKaNCan
Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Nisan 10, 2008, 05:50:45 ÖS »

arkadaslar bu konuya sessiz kalmıyalım hakkımızı arayalım :rant: eşit,adil temiz bir oyun istiyoruz *bravo*
pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

içimdeki recep ivediği göstertmeyin bana:!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Nisan 10, 2008, 05:51:56 ÖS »

arkadaslar bu konuya sessiz kalmıyalım hakkımızı arayalım :rant: eşit,adil temiz bir oyun istiyoruz *bravo*
2. defaa aynı fikirdeyim...

Aşkınla oldum derbeder....
Bu sevgi bir ömre bedel....
FENERBAHÇELİİİİ olmanın...
Gururu bizlere yeter...
burayı galatasaray yazan o.ç.... yeter artık bune yaa...
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Nisan 10, 2008, 06:34:20 ÖS »

2. defaa aynı fikirdeyim...
  karahkar destek tam destek   >Grin

Sayfa: [1] 2 3 ... 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!