Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 02:56:35 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Lütfen kimse haksızlıkla ve amaçsız bir oyun için savaşmasın.Birkaç küçük ispat.  (Okunma Sayısı 14955 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
farukabi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #60 : Nisan 11, 2008, 10:32:48 ÖÖ »

ARKADAŞLAR
eğer sizede uyar sa şu şekilde yapalım
diyar 5 yeni başlayacak herkes bulabildiği kadar arkadaş çevresine ya nasıl anlatsam  *SCRATCH*  *hihi*
yeni hesap açtırsın arkadaşlarına ve bunu tek ittifakta toplayalım
ittifak adını da protestoyu belli edecek şekilde koyalım herkesi de bu ittifaka toplayalım
düşünsenize herkes 10 arkadaşına hesap açtırsa (ne şekilde açacağınızı biliyorsunuz şimdi açık açık onuda anlatmama gerek yok sanırım hesap açmayı bilmeyenler bilen arkadaşlarına sorsun  Lips Sealed Wink ) yüzlerce ittikak üyesi olur
ama oynamak yok sadece orada bir ittifak olacak bu kadar üyesi olan
bulgar forumda mı yoksa univ. forumdamı konu açarsınız orada da bunu dile getirirsiniz bu yüzlerce arkadaşın nasıl birlikte hareket ettiğini görürler

alın size protesto bilmem yeterince açıklayıcı oldumu  *hihi* Grin Wink

sen öyle yaparsan o itifak direk banlamır  yasak eglem yaptımı polisten dayak yemiş gibi olun
Banlasalar ne yazar zaten 50 puanın üstüne çıkmayacak ki üyelerin puanları oynamayacaklar ki
peki ben hesap açsam puanımda 50 puan da kalsam  beni neden silsisinler yada banlasınlar ki
zevk benim değilmi şu diyarda bir dikili ağacımız olsun bir tane kalemiz olsun ama başka bişeyimde olmasın
ve hiç kimsede dalamaz nasıl olsa puanı kurtarmayacak
eee hala banlayacaklar sa bir açıklaması olacaktır

oyunu oynayıp tepede olsan ne olacak adamların istediği bu zaten
sen birinci olsan protesto olurmu senin ne kadar iyi oyuncu olduğun ortaya çıkar
hem hilenin sınırı yok ki bu oyunun adminlerinden biri senin kankin olsa sanada bedavadan 300 binlik bir ordu eklese hayır dermisin dürüst olalım arkadaşlar ben olsam 300 yetmez 500 ekleki düşmanlarımı bitireyim derim Grin Grin
en son ne zaman ve hangi diyarda türkler 1. oldu bilen varmı??
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #61 : Nisan 11, 2008, 10:35:49 ÖÖ »

Oooohoooo siz burda pes etmişsiniz neyse bu muhabbet uzar icraat yepelım ki herkes gaza gelsin dimi 1 ay sabredin neler yapabileceğimizi görelim  Wink Wink

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
furkan-selin
Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : Nisan 11, 2008, 12:13:48 ÖS »

iyide darkata kardeşim bunlar anlaşıldıki  bizi adamgibi oynatmayacaklar iyi başlıcaz iyi   gitçez  ama yapılan yine  aynı olacakbulgarları kolllamak için yine farklı entrikalar  gerçekleşecek  ve yine cözüm  bulunamayacak  bencede en iyi cözüm toplu halde bırakmadır eğerböylebir karar aldıysanız bende arkanızdayım  Smiley
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #63 : Nisan 11, 2008, 04:08:24 ÖS »

Yine yapacan yine yapacan pes etmeyince başarı elde edersin siz bırakınca adamların istediğini vermiş oluyorsunuz onlarda bunu istiyor zaten biz türkleri bu tip oyunlarla yıldıralım gitsinler bu oyundan demeye getiriyorlar siz böyle yaparak bulgurların ekmeğine yağ sürüyosunuz  Grin Grin

guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #64 : Nisan 11, 2008, 04:51:28 ÖS »

Yine yapacan yine yapacan pes etmeyince başarı elde edersin siz bırakınca adamların istediğini vermiş oluyorsunuz onlarda bunu istiyor zaten biz türkleri bu tip oyunlarla yıldıralım gitsinler bu oyundan demeye getiriyorlar siz böyle yaparak bulgurların ekmeğine yağ sürüyosunuz  Grin Grin
dostum öle düşünme bide şu yönden bak sonuçta biz bu adamlar için müşteriyiz müşterilerinin azalması demek gelirlerinin azalması demektir bu yönden bakmak gerek...bence birlik olmalıyız

kar beyazı temiz değildir!!!
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #65 : Nisan 11, 2008, 04:53:25 ÖS »

ya ben herzaman sizlerin yanınızdayım çoğunluk neye karar verirse meclisin hükmüne uyarım bende bir türküm ama pes etmek ağrıma gidiyo  Angry Angry Angry

guneyarjin
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

gelawej-orion-kartaca

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #66 : Nisan 11, 2008, 05:01:27 ÖS »

bu pes etmek değil dostum aksine onlara savaş açıyoruz.oyunda ne kadar vurursak vuralım bi şekilde düzeliyolar ama böle yaparsak işin ciddiyetini anlamışta olurlar

kar beyazı temiz değildir!!!
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #67 : Nisan 11, 2008, 05:06:45 ÖS »

Eyvallah bende yanınızdayım + diyar 31 de elimden geldiğince saldırmaya başladım kimsenin gelişmesine izin vermiyorum

serdo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Alayına isyan, ölümüne Beşiktaş

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #68 : Nisan 11, 2008, 06:33:26 ÖS »

arkadaşlar bence en iyi yol yapılan hileleri bu oyunun oynandığı ülkelerin forumlarında göstermek. eğer bir protesto olacaksa uluslararası bir protesto olsun. sadece bizimle sınırlı kalmasın.   dediğim ülke insanları oyunu bırakmazlar ama en azından şikayetlerini dile getirseler dahi yeterlidir. düşünsenize bulgarlar yalnız kalacaklar. yöneticiler, bizim ve diğer ülke oyuncularının bu oyunda bulgarların kayırıldığının farkında olduğumuzu bilecekler. eğer yönetim hileye karışıyorsa ve bu, insanlar tarafından biliniyorsa büyük bir skandaldır. belki de bu yüzden yönetim değişecek ve ciddi ciddi bu surunu çözme yoluna gideceklerdir.
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #69 : Nisan 11, 2008, 06:36:59 ÖS »

ne yönerim degişmesi senmi seçtin sahibi tercihini yapıo polyanlılar eylem yapmış formun başından baksan görürsün bilmem bi karar verin artık ne yapacaksa k buan daha ilerlemeden

serdo
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Alayına isyan, ölümüne Beşiktaş

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #70 : Nisan 11, 2008, 06:44:30 ÖS »

ne yönerim degişmesi senmi seçtin sahibi tercihini yapıo polyanlılar eylem yapmış formun başından baksan görürsün bilmem bi karar verin artık ne yapacaksa k buan daha ilerlemeden
yav kardeşim bu gün yolsuzluk yapan başbakanlar bile devriliyor. zorla istifa ettiriliyorlar. eğer ortada bir yolsuzluk varsa ki var bu yolsuzluğu kim yapmışsa görevine son verilir. çok mu zordur bunlar. sonuçta bu adamlar bu işten ekmek yiyorlar. sen ekmeğine mani olan birine ne yaparsın merak ediyorum?
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #71 : Nisan 11, 2008, 06:45:58 ÖS »

bunu saten yapan oyunun sahibi diom oyunun sahibide bulgarlar eylemi yaptınmı geliri kesilir mecburen düzeltmek zorundadır

AqwaryuM
Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : Nisan 11, 2008, 08:01:07 ÖS »

bildiğim kadarıyla global mod ların bi geliri yok bu oyunda. banlama yetkisi sadece stays ve krum da var. bu tepki eğer adminlerin ve support ların ilgisini çekerse onlar da bu işten zarar görebilir. bu konu daha uzar deli kuyuya taş attı siz çıkartmaya uğraşmayın çıkan çıktı.. ben sadece d10 da oynadığımdan burda olan biteni bildiğim için bırakmaya karar verdim. ittifak arkadaşlarım da aynı düşüncede. diğer diyarlarda durum nasılsa herkes ona göre karar versin..
demur
Chat Operator

Çevrimdışı Çevrimdışı

hay ben böle oyunun !!!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #73 : Nisan 11, 2008, 10:31:08 ÖS »

benim gibi türk diyarlarında oynayan arkadaşlar genel sorunlarla karşılaşıyor bunlar bi nebze affedilir çünkü sorun herkese aynı yansıyo ama yabancı diyarlarda oynayan arkadaşlar AqwaryuM arkadaşımızın anlattığı sorunlarla defalarca kez karşılaşmışlar forumu eskiden takip eden arkadaşlardan da duymuştum bunları mesele yabancı diyarlarda gerekli tepkiyi göstermek türk diyarlarında kredi almayarak tepki gösterebiliriz ancak başkası fazla işe yaramaz....

Önce İNSAN Sevgisi!
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #74 : Nisan 11, 2008, 11:18:22 ÖS »

herkes kararlaştırsın her diyarsda beli seviye yapanlar karar versin

Sayfa: 1 ... 3 4 [5] 6   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!