Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 07:10:28 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: savaş  (Okunma Sayısı 5399 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

içimdeki recep ivediği göstertmeyin bana:!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #15 : Nisan 17, 2008, 06:02:11 ÖS »

atack oynayan iyi atack yapıosa bişey olmaz saldı az yer + sı var bi süre sonra yapı yapamıon tıkanırsın yani ekonomi artış eşitlenir senin büyük ordu kurmana izin vermezler onların büyük ordusu hazırdır
senin ordular ve ekonomiye weren bi kişinin ordusunu kıyasla dedim ben....

Aşkınla oldum derbeder....
Bu sevgi bir ömre bedel....
FENERBAHÇELİİİİ olmanın...
Gururu bizlere yeter...
burayı galatasaray yazan o.ç.... yeter artık bune yaa...
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Nisan 17, 2008, 06:06:11 ÖS »

ekonomi oynayan kişiye rahhat yetişion adamın ekonomide topladıgı geliri sen daha fazlasıyla 2 3 savaşla alıon

pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Nisan 17, 2008, 06:07:23 ÖS »

ekonomi oynayan kişiye rahhat yetişion adamın ekonomide topladıgı geliri sen daha fazlasıyla 2 3 savaşla alıon
yaw adamın birisi gelse vursa okk iştee senin işin...ne konusuyorsun.. kii daha... benii kaç kere yıldırmaya calıstılar ben hala devam ediyom Smiley) kimse ekonomiye vereni yıktım der ama yıkması çook zordur işte...

Gururu bizlere yeter...
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Nisan 17, 2008, 06:11:28 ÖS »

yaw adamın birisi gelse vursa okk iştee senin işin...ne konusuyorsun.. kii daha... benii kaç kere yıldırmaya calıstılar ben hala devam ediyom Smiley) kimse ekonomiye vereni yıktım der ama yıkması çook zordur işte...
  yıkması zor  maaş gibi gelir alınır ekonomi oynayan saldırı yese bile asker çıkarma aklına gelmez eger çıkarırsa ekonomi oynamayı bırakmıştır demek ekonomi oynayan için en önemli yapması gereken kale zayıf kişiler az orduyla almasın die

pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Nisan 17, 2008, 06:14:33 ÖS »

yıkması zor  maaş gibi gelir alınır ekonomi oynayan saldırı yese bile asker çıkarma aklına gelmez eger çıkarırsa ekonomi oynamayı bırakmıştır demek ekonomi oynayan için en önemli yapması gereken kale zayıf kişiler az orduyla almasın die
eger benim gibiyse ekonoımiyi bırakmıs olmaz .. bak sölee 9 eyalet war.. hepsinide 30 yapmaya calısıtım 7 tanesi 30 1 tanesi 29 bir taneside 22.. burda 350 bin bos insan yeri. war.. hep ekonomi hemde asker yapıom:)) ekonomiyi weren bir adam savunmasını yapabilcek kadar asker basmalı...

Gururu bizlere yeter...
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Nisan 17, 2008, 06:16:51 ÖS »

ne dim bende oyle oynuom ama ilk baş saglık yapı erkenden seçkin çıkarmaya bakacam yeni oynadıgım yerde fazla işe yapamıo birine daha fazla yöelmelisin ekonomi oynamak en zoru tanıdıgın olursa çevrede saldıran olmaz diger atacklara yakın olmalısın saldırı yememk için

kerem6161
Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Nisan 17, 2008, 08:17:35 ÖS »

bence bu oyunun başında kaynak üretimini artıracan en üst düzeye çıkaracan ama hç asker basmıyacan sonra diyarın bitmesine az kaldımı barakaları en üst seviyeye çıkaracaksın öyle bi asker basacaksın ki herkese süpris olacak... ne dersiniz iyi bi strateji mi Huh? Huh? tabi ekonomi oynayanlar için
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Nisan 18, 2008, 04:17:40 ÖS »

bence bu oyunun başında kaynak üretimini artıracan en üst düzeye çıkaracan ama hç asker basmıyacan sonra diyarın bitmesine az kaldımı barakaları en üst seviyeye çıkaracaksın öyle bi asker basacaksın ki herkese süpris olacak... ne dersiniz iyi bi strateji mi Huh? Huh? tabi ekonomi oynayanlar için

Bence çok kötü bir strateji çünkü askersiz ekonomiye gidersen rahat bırakmazlar gelişemezsin.abi başlayacaksan sağlık yapacan sonra taktik 1 seviye yapacan sonra koç başları ve 1000 mızraklı çıkaracan saldırılarına başlayacan hemen ne biçim gelişiyosun ondan sonra biliyonmu sonrası malum çiflik ambar barakalar araştırma

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Nisan 18, 2008, 05:09:30 ÖS »

Ekonomiyi akıllıca oynayanlar, 10 saatlik kaynağı da olmak şartıyla kısa sürede kendini toparlar. Belli bir seviyeden sonra orduyu da çıkarıp işini kolaylaştırır. Benmaske'yi örnek alın. hem askeri oynuyor hem ekonomiyi geliştiriyor. Diyarında da çok iyi işler çıkartıyor.

Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!