Imperia Online Turkey  
Mart 28, 2024, 06:49:55 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyar 4 te yine hata  (Okunma Sayısı 2099 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
hipnotik76
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 03, 2008, 08:03:27 ÖS »

diyar4 te hipnotik76 ismiyle oynuyorum. CANAKKALE ittifagındayım ve suanda phantom ittifagıyla savastayız.bugün pyrette isimli oyuncuya saldırdım 7. seviye kalesini yıktım ve 32 puan aldım.onlarda bizim ittifaktan oyunculara saldırıp 31 puan toplamıslar.fakat ittifaklar menüsünden savaslara girdiğimde bizim 28 onların 31 puan oldugu görülüyo.benim saldırımdan baska saldırı yapılmamıs ittifak savasında ve bende 32 puan aldıgıma göre bu nasıl olabilir.cevap verirseniz sevinirim.
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : Nisan 03, 2008, 10:29:07 ÖS »

Adminler askeri puanı esas alan bir ittifak savaşı sistemi üzerinde çalışıyorlar.Bitirdikleri zaman ilan edeceklermiş bunu.Şu an için herhangi bir ayarlama yapmayacaklarını söylüyorlar.

hipnotik76
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2008, 10:33:46 ÖS »

düşman ittifagın bizden aldıgı askeri puan aynen yansımış savaşlara bizimki eksik bi adaletsizlik veya hata var bu yüzden ittifak savasını kaybedersek ne olacak peki?bişey yapamazmıyız?
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Nisan 03, 2008, 10:40:03 ÖS »

Başka arkadaşların da şikayetlerivar.Aynı sekılde yabancı oyuncularında ama bir sey yapmayacaklarını genel olarak ıfade ettıler.Zaten bır suredır ıttıfak savaşlarındakı hıc bır soruna çözüm bulmadılar.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!