Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 05:28:28 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: acil yardım 10 saat banım biter bitmez tekrar banlandım  (Okunma Sayısı 6296 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ipekis
Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Mart 28, 2008, 10:18:00 ÖS »

Kardeşim anladım 6 saat ofline süremi kullanmadım 10 saat banladılar, 05.03 ten 13.03 e kadar banladılar, 11 de saat kaçta ban açılacak diye bir kere denedim sonra saat 3.03 ten sonra açtım açıldı ve tekrar banlandı, benim arada yaptığım denemeyle ne alakası var 6 saatin, kullanmadıysam verdin cezamı bende çektim üstüne ne 10 saat banlaması, ondan sonrada açılsın diye uğraşıp duruyorum onun benim zorlamamla alakası yok sistemdeki sorunu bana mı yıkacaklar, 7 saattir bağırıyorum burada ilgilenen yok, benim sorunumu çözecekmisiniz çözmeyecek misiniz? Rica edicem onu söyleyin siz, söylediğiniz şeyle hiç alakası yok çünkü olayın...

Konustum cezanın biteceği zamana kadar deneme yapma.Sorun sebebı denemeler.Bu sekılde olmaması lazım ama bug var heralde sistemde.

Murats
Murats
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #16 : Mart 28, 2008, 10:21:40 ÖS »

Eyvallah saolasın sabah 5 tenberi kapalı, o zamana ne kale kalır ne asker şu an;
Your account has been blocked until 2008-03-29 05:02:39
You have violated the rules.

diyor yani yine sabah 5 e kadar açamıycam o saatten sonra açsam nolur açmasam nolur gitmiş olacak o kadar emek Sad
GAZNELI
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Mart 29, 2008, 09:14:32 ÖÖ »

Bu oyunda süre bitmediyse toparlanma ihtimali her zaman vardır. Öyle olmasaydı imperiayı sadece galipler oynardı. Tekrar başla bir haftada toparlarsın.

jeo_party
Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Mart 29, 2008, 09:15:21 ÖÖ »

Murat deneme yapma dedim ben sana ama yahu  Smiley ve Banlanan arkadaşlara tavsiyem murat sanada adminlerin özellerine yazın butür sorunlarınızı yoksa takip edenler vurur kalelerinizi  Wink Sen toparlanırsın en kısa zamanda inanıyorum   *ok*
« Son Düzenleme: Mart 29, 2008, 09:17:01 ÖÖ Gönderen: jeo_party » Kayıtlı
Saliman
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Nisan 10, 2008, 11:39:21 ÖS »

Merhaba arkadaslar , 1 ıncı dıyardakı eyaletıme gıremıyorum.Imdaaat bırı yardım etsın.
Murats
Murats
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #20 : Nisan 10, 2008, 11:48:36 ÖS »

Bende giremiyorum kayıtlı şifreye yanlış dior, yedi kafayı Grin
Murats
Murats
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #21 : Nisan 11, 2008, 12:02:07 ÖÖ »

Saat başı kalkıp kontrol mü ettin hesabını? Hiç uyumadın mı? Değmez bu oyun için. Sonu zaten hüsran olmuş. Yazık güzel uykunu heba etme bir daha.

Evet uyumadım gece çalıştığım için öyle takılıyorum GAZNELİ, evet mezarakada o saatlerde girdiğimide zaten ben kopyaladım oraya ve saat 5 ile 15 arası 10 saat  banlıydı saat 11 de banlıyken kaçta açılacak diye bakmak için tıklamamı bile girmiş saydı sistem, onu zaten uzun uzun anlattım neyse artık önemi olmayan bi durum ve okusaydınız moderatörlerde olmaması gerektiği halde 2 kere 10 saat banlandığımı ve ellerinden bişi gelmediğini yazmışlar:)
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!