Imperia Online Turkey  
Nisan 24, 2024, 06:12:37 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: türklüğümüz ile oynuyorlar ve kışkırtıyorlar, bu konuda bişeyler yapmamız lazım.  (Okunma Sayısı 5777 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TO2
!!!SENİ SEVİYORUM CEYDA!!!
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #15 : Mart 27, 2008, 05:30:47 ÖS »

Arkadaşlar oyunu bırakın daha gerçekte başkalarına söz geçiremiyor. Söylenenler karşısında durmuyoruz. Bir amerikan hayranlığıdır gidiyor. Hayat böyle olunca adamlar bizi küçümsüyor. Öncelikle gerçek hayatta karşı koymalı kendimizi ezdirmemeli yeri geldi mi tavrımızı koymalıyız. Ancak o zaman anlarlar TÜRKLERİN BABA YİĞTLİĞİNİ ASLAN YÜREKLİLİĞİNİ CESARETİNİ.

ATAM İZİNDEYİZ.

TO2
!!!SENİ SEVİYORUM CEYDA!!!
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #16 : Mart 27, 2008, 05:37:17 ÖS »

VATANI BÖLMEK, TÜRKLERİ BİRBİRİNE DÜŞÜRMEK İSTEYENLER SİZE SESLENİYORUM:

BİZ 1000 KİŞİYLE  30000 KİŞİYE KARŞI GELMİŞ, VATAN UĞRUNA KAN DÖKMÜŞ, DÜŞMANLARI SİLAHIMIZLA DEĞİL YÜREĞİMİZLE YENMİZ MİLLETİZ. SİZİNLE BAŞ ETMESİNİ ÇOK İYİ BİLİRİZ.

!!!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!

cemshan
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gerçekci Ol ; İmkansızı İste ...

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #17 : Mart 28, 2008, 10:54:54 ÖÖ »

Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah Allah

xxx__
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Mart 28, 2008, 06:48:29 ÖS »

yorumsuz...
BERK15
Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Nisan 04, 2008, 12:44:47 ÖS »

ileriiiiiiiiiii allah allah allah
pckopathrz
pckopathrz
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

içimdeki recep ivediği göstertmeyin bana:!!!!

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #20 : Nisan 04, 2008, 05:18:54 ÖS »

en iiisiii engelleyeip wurmak ... kökten çözüm...atalarımız nasıl almıs bu topraklarıı vura vura Smiley) bizde onlara vurcazkii orayı bırakacaklar bizee...

Aşkınla oldum derbeder....
Bu sevgi bir ömre bedel....
FENERBAHÇELİİİİ olmanın...
Gururu bizlere yeter...
burayı galatasaray yazan o.ç.... yeter artık bune yaa...
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Nisan 04, 2008, 06:16:03 ÖS »

Konuyu açan arkadaşin tepkisinine sonuna kadar katılıyorum ....
Lakin Arkadaslar oynadigimiz bir oyundur. Bu gün bu oyunu oynuyan Bulgar yada Yunan oyuncuların çok ''basit'' ve maksatsiz söylerini bu kadar abartmamalıyız...  Bizde bir deyim vardir ''Delinin Biri kuyuya bir taş atmiş '' diye başlar Smiley Uutmayalim ki Bizlerde sütten çikmiş ak kaşik değiliz . İçimizde de onlara karşi küfür eden saygisizlik eden çok olmustur ve olacaktir da .. O yüzden bu tarz olaylari fazla abartmamalıyız Ha oyun içinde ne yapabiliriz O yaziyi göndere kişiye sıkı bir saldiri düzenleyip ona gününü gösterebilirsin Bunu yapinca lütfen bizlerle paylaş arkadaşim..
   herşey söle başlar bunu unutma   önemli olan o sözleri onlemek eger ses çıkarmasak herkesin aggzında yayılır durmadan hakaretler daha çok gelir   bunu unutmayın ülkeler bir yeri almak istedilermi lafı halkın agzına dolarlar herkes kabulenir tek o amaç için ugraşırlar bu lafları önlamek lazım onun isminie diyar 8 kim var sa mesaj atsın bakın ne olur ama dikatlı atın şikayete bulunurlar laflarınızı titiz seçin ne yapacak görek  kıprısı kimsede alamaz kimsede beleşe vermez orda atalarımızın kanı daha duruor orayı almaları için burayı kan gölüne çecvirmesi lazı..

.kral.
.kral.
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben gittim arkadaşlar yokum

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #22 : Nisan 30, 2008, 02:44:46 ÖS »

Türkleri aşlıyan adamın kediside aşalıktır modlar kızmayın ama bu adamlar şerrr..  :)gerisini getirmek bana yakışmaz  8)kardeşim ben o diyarda olsam o adamı varya ama nabalım  Cry

ben artık yokum ben gittim
mezarakada
Binbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Nisan 30, 2008, 06:02:51 ÖS »

bunun en kısa yolu var artık teknolejik güç dünyada geçerli çalışmak çalışmak bilgilerini artırmak türkiyeyi en yüksek yere getirecek çalışmalar yapmak başka yolu yok önceden kalmış güç güce vuruşmak şimdi tek. ile var teknoleji olarak hızlı gelişmemiz lazım AB. KENDİNİ BİZE DOST OLARAK GÖSTERMEYE ÇALIŞIO 1 DÜNYA SAVAŞINDA AB YÜZÜNDEN KAYBETİK 1 DÜNYA SAVAŞINDA TÜRKİYE ZARAR GÖRDÜMÜ AB ÇIKIO ALTINDAN İNG. SON İLKELERİNİ İLE ANT YAPTI TÜM DÜNYAY DUYURDU NE YAPACAGINI BİDE İNGİL. İLE GİZLİ ANT .YAPTI OSMANLIYI VURDU OSMANLIYI PARAÇALADI BİDE FRANSADA BAŞLATILAN MİLİYETÇİLİK HARAKETLERİNİ OSMANLIYA SIÇRATILAR ESKİ DOSLUK BARIŞ DİYE BİŞEY BAIRRAKMADILAR BAKIOM ŞİMDİ OSMANLIDAN AYRILAN ÜLKELER OSMANLIYI ARAMAYA BAŞLADI YAVAŞ YAVAŞ ANLADILAR NE OLACAGINI İŞ İŞTEN GEÇTİ BİZDE ZAMAN GEÇTİKÇE OSMANLI ZAMANINI ARAMAYA BAŞLIOZ YAVAŞ YAVAŞ TÜRKİYEYİ ÇÖKERTİOLAR YANİ BAŞTA EKONOMİK OLARAK ÇİFÇİLERİMİZE SAHİP ÇIKMAMIZ LAZIM BAŞTA

.kral.
.kral.
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

ben gittim arkadaşlar yokum

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #24 : Mayıs 01, 2008, 04:40:41 ÖS »

katılıyorum mezarakadar savaşacağız Grin

ben artık yokum ben gittim
asberkant
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #25 : Mayıs 02, 2008, 02:24:38 ÖS »

kardeş bu yunanlılar canını sıktıysa söyle era 25 te beretta ittifağının lideriyim iki güçlü yunan ittifağını dize getirdim şimdi siz böyle değince ben dayanamıyorum türklük duygularım kabarıyor sizin için bu iki yunan ittifağını tekrar dize getireceğim ve her kazandığımız savaş raporunu buraya koyacağım takip edersiniz türklerle dalga geçenin alnını karışlarız yıllarca olduğu gibi sen tatlı canını sıkma kardeş
Sayfa: 1 [2]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!