Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 07:56:13 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 2 [3]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Herkez imperiada kimi sevmediğini yazsın  (Okunma Sayısı 5033 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
mvpMERTmvp
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #30 : Nisan 21, 2008, 02:16:35 ÖS »

ben hıle karsıtıyım verdıgım oyunun bu tarzda  kamıkazede kullanılacagını bılseydım vermezdım (uzuldum kardeş darkata)
darkata
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #31 : Nisan 21, 2008, 02:25:02 ÖS »

Mert kardeşim senin üyeliğinden bi saldırı olmadı ben bu isimleri kırkkere söyledim modlara ama çıkar elde etmediği sürece birşey yapamayız diyolar efecan boracan ve baba_01 bu üç isim bir kişinin hesabı hileli yani adam yememiş içmemiş srf bize saldırmak için ordu yapmış Smiley Smiley akıncıdan yardım istemiş üstümüze geliyorlardı ama bizimde dostlarımız var bu diyarda yıldırım gibi ittifak ittifağı gibi bizde onlardan yardım istedik ağırlarına gitti beyefendilerin siz vay biz nasıl yardım alırmışız ne yapayım benim yerimde olsanız siz ne yapardınız  Huh? Huh? Huh? Huh?

Sadece ittifağımda ve civarda sevdiğim birkaç arkadaş sayesinde bu oyuna devam ediyorum şu oyunu oynadığım sürece inanılmaz küfür yedim inanılmaz hakarete uğradım ama karşılık vermedim anneme bile ağır küfürler edildi bırakma noktasına çok geldim ama güzel arkadaşlar var hatrı kırılmayacak insanlar hepsine teşekkür ederim  *rose* *rose* *rose*
« Son Düzenleme: Nisan 21, 2008, 02:32:54 ÖS Gönderen: darkata » Kayıtlı

Haydi artık dinsin ızdırapların
Ufuklardan şanlı bir gün doğacak yarın
Kumandasız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir
yüzde yüz Türk oldugun gün cihan senindir
Sayfa: 1 2 [3]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!