Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:57:55 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 11 12 [13]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gravelot  (Okunma Sayısı 34513 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Bi numara yokmuş ki 1 numaranızda

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #180 : Kasım 10, 2010, 01:25:46 ÖÖ »

imzanda kullandığın terimleri ne güzel özümsemişsin.hile var dedin yutturdular oyuncular basit dedin yutturdular ben olsam.. dedin yutturdular Grin merakla bekliyorum daha hangi laflarını yiyeceksin Grin

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Gazik'e sefer olur, Zafer olmaz..

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #181 : Kasım 10, 2010, 01:28:47 ÖÖ »

imzanda kullandığın terimleri ne güzel özümsemişsin.hile var dedin yutturdular oyuncular basit dedin yutturdular ben olsam.. dedin yutturdular Grin merakla bekliyorum daha hangi laflarını yiyeceksin Grin

ya hile olmayabilir sonuçta 800k asker var yapılabilir o puan o askerle doğrudur..

hepsi doğru hiç birini yutmadım. 14-15 yaş arası çocuklarla oynadıgını kendın soyledın sımdı cala colukla oynamıs adama lafmı anlatacam  Grin Grin Grin Grin

İçimdeki fırtına kör kurşunla diner mi?
Kavgalar kansız biter mi?
Bir mavzer çığlığında seni aramak var ya
Bu hep böyle böyle gider mi?...
imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #182 : Kasım 10, 2010, 01:29:54 ÖÖ »

ya hile olmayabilir sonuçta 800k asker var yapılabilir o puan o askerle doğrudur..

hepsi doğru hiç birini yutmadım. 14-15 yaş arası çocuklarla oynadıgını kendın soyledın sımdı cala colukla oynamıs adama lafmı anlatacam  Grin Grin Grin Grin
nerde dedim 15 yaşında çocuklarla oynadığımı Grin

Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #183 : Kasım 10, 2010, 01:31:25 ÖÖ »

arkadaşım farzet ki sevdiğin kişiler geldi ittifakına sende cengize gireceksin.. ama sana diyorlar ki severiz sayarız ederiz iyi insandır yapma etme sen girermisin girmezmisin..

tabi ki en son bırakırsın boşverirsin.. kıramazsın arkadaşlarını ama arkadaşlık boyutun nedir insanlarla bilemem o kapasite ne kadar var sende onuda bilemiyorum neyse..

haticeye değil neticeye bak sonunda bi yanlış yaptı tuttu ikili oynayarak birini vurdu..

Peki ben ne yaptım??? Bende cengizi vurdum parçaladım ettim..

emin ol int.te oynayanların çoğu benim kadar iyi değillerdir heleki ordu kurma konusunda benden çok iyi elemanların olduğunu sanmıyorum sayılıdır..

ama çekemiyorsun orası ayrı  Grin Grin Grin

int diyarda hiç oynamamışsın anlaşılan.. haklısın çoğu senden iyi olmayabilir sıralamadaki ilk 500 kişiyi at hiçbiri senden iyi değildir o konuda haklısın Grin:D

çekemiceğim bi durum göster banada tamam diyeyim. Ama ben kişiliğim itibariyle çekememezlik yapmam saygı duyarım iyi bir sonuç varsa..  Hangi alanda olursa olsun biri benden iyi birşey yapmışsa takdir ederim Amaaa takdir ederkende kendimi sorgularım ben neden daha iyisini yapmayayım ki diye.. Takdir ettiğim kişilerdende birşeyler kapmaya çalışırım.

Sende yapını değiştirip takdir etmeyi öğrenirsen eminim daha iyi bir noktaya gelceksindir..

Td 5 ilk diyarımdı oyunu orda öğrendim 2 dönem önce sanırsam asıl oyunumu bırakırken onurda 1. askeri puanda 2.ydim..  bi abi hesabını bırakcaktı diyarın sonlarına doğru ekonomisi daha iyi diye ona geçtim onunla iyi bir noktada diyarı tamamladım. Oyunu öğrenme sürecim bitmiş gibi birşey oldu. Forumu takip ettiğim kadarıyla int diyardaki kişilerin başarısını gördüm takdir ettim bişeyler öğrenmeye çalıştım ve kendimi orda görmeye karar verdim ve int diyara başladım sonuç ortada.. Seninde ortaya koyabileceğin bi sonuç varsa buyur oğuzhan kardeşim gibi koy senide takdir etsinler yoksa söylediklerin boş laftan öteye gitmeyecektir...

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #184 : Kasım 10, 2010, 01:31:38 ÖÖ »

nerde dedim 15 yaşında çocuklarla oynadığımı Grin

sen dememişsen arkadaşın demiştir. 11. sayfadan sonrasına bak..

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söylim.. 14-15 yaş arası çocuklarla oynaıpta gelip bana bilmiş havalarına girmeiyn..

tabak çanak kırimde çatır çatır çatladığınız duyulmasın  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

imperialis
███Ų΅ĝ΅ų΅®███
Albay

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #185 : Kasım 10, 2010, 01:35:42 ÖÖ »

sen dememişsen arkadaşın demiştir. 11. sayfadan sonrasına bak..

bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söylim.. 14-15 yaş arası çocuklarla oynaıpta gelip bana bilmiş havalarına girmeiyn..

tabak çanak kırimde çatır çatır çatladığınız duyulmasın  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
senin kafa gitmiş Grin kendin yazıp kendin oynuyorsun Grin iyi de oynuyorsun maşallah Grin kıvırmada kesin ilk 3e girersin.ama bişey diyim mi gerdan kırmadıktan sonra 1. olsan bile değeri yok benim gözümde Grin

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #186 : Kasım 10, 2010, 01:36:11 ÖÖ »

int diyarda hiç oynamamışsın anlaşılan.. haklısın çoğu senden iyi olmayabilir sıralamadaki ilk 500 kişiyi at hiçbiri senden iyi değildir o konuda haklısın Grin:D

çekemiceğim bi durum göster banada tamam diyeyim. Ama ben kişiliğim itibariyle çekememezlik yapmam saygı duyarım iyi bir sonuç varsa..  Hangi alanda olursa olsun biri benden iyi birşey yapmışsa takdir ederim Amaaa takdir ederkende kendimi sorgularım ben neden daha iyisini yapmayayım ki diye.. Takdir ettiğim kişilerdende birşeyler kapmaya çalışırım.

Sende yapını değiştirip takdir etmeyi öğrenirsen eminim daha iyi bir noktaya gelceksindir..

Td 5 ilk diyarımdı oyunu orda öğrendim 2 dönem önce sanırsam asıl oyunumu bırakırken onurda 1. askeri puanda 2.ydim..  bi abi hesabını bırakcaktı diyarın sonlarına doğru ekonomisi daha iyi diye ona geçtim onunla iyi bir noktada diyarı tamamladım. Oyunu öğrenme sürecim bitmiş gibi birşey oldu. Forumu takip ettiğim kadarıyla int diyardaki kişilerin başarısını gördüm takdir ettim bişeyler öğrenmeye çalıştım ve kendimi orda görmeye karar verdim ve int diyara başladım sonuç ortada.. Seninde ortaya koyabileceğin bi sonuç varsa buyur oğuzhan kardeşim gibi koy senide takdir etsinler yoksa söylediklerin boş laftan öteye gitmeyecektir...

iyi tmm da güzel kardeşim senin o dediğin şeyleri ben 1 senede öğrendim ettim.. sen ağız ağız bu oyunu öğrenirken biz bulgarlarla int.'de oynuyorduk onlarla bilgi alış verişini yapıyorduk..

daha geçen güne kadar ordu kurma hakkında tartışıyorduk bana yine 10 kişi tavır aldı ben inatla karşı çıktım ama olmadı..

yine ordu kurdum hesaplamada 35 çıkıyordu 37 moralle savaşı aldım 4 gün sonra yayınlayacağım.. sonra diyorsunuz ki şans..

şans değil işte hepsi birikim.. ben belki burada biraz gelişi güzel öesajlar yazdığım için ciddiye almıyor olabilirisniz lakin gerçek öyle değil..

alırım anahtarınızı dediysem alırım.. vardır bu aliminde bir bildiği..

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #187 : Kasım 10, 2010, 01:36:51 ÖÖ »

senin kafa gitmiş Grin kendin yazıp kendin oynuyorsun Grin iyi de oynuyorsun maşallah Grin kıvırmada kesin ilk 3e girersin.ama bişey diyim mi gerdan kırmadıktan sonra 1. olsan bile değeri yok benim gözümde Grin

Grin Grin Grin

Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #188 : Kasım 10, 2010, 01:42:10 ÖÖ »

iyi tmm da güzel kardeşim senin o dediğin şeyleri ben 1 senede öğrendim ettim.. sen ağız ağız bu oyunu öğrenirken biz bulgarlarla int.'de oynuyorduk onlarla bilgi alış verişini yapıyorduk..

daha geçen güne kadar ordu kurma hakkında tartışıyorduk bana yine 10 kişi tavır aldı ben inatla karşı çıktım ama olmadı..

yine ordu kurdum hesaplamada 35 çıkıyordu 37 moralle savaşı aldım 4 gün sonra yayınlayacağım.. sonra diyorsunuz ki şans..

şans değil işte hepsi birikim.. ben belki burada biraz gelişi güzel öesajlar yazdığım için ciddiye almıyor olabilirisniz lakin gerçek öyle değil..

alırım anahtarınızı dediysem alırım.. vardır bu aliminde bir bildiği..

Seninle benim aramdaki farkta bu kardeş sen sadece öğrenirsin ben öğrenirken zirvede olurum Wink  nedenini bi düşün istersen milletin yaptığına burun kıvırma birşeyler öğren daha iyisini sen yapmaya çalış..

37 moralle savaşı alırsın 49 moralle savaşı kaybedersin sen buna birikim diyorsan ben bu kadar yazıyı boşa yazmışım  *freak*

Alırmış anahtarımızı ne başarın varki burdaki bu insanlara kafa tutuyorsun. ben oyunu öğrenip zirvedeyken sen int diyarda alt sıralarda oynuyormuşsun halende alt sıralara oynamaya devam ediyorsun bu gidişlede alt sıralardan kurtulamıcaksın...

Gazik
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #189 : Kasım 10, 2010, 01:47:22 ÖÖ »

Seninle benim aramdaki farkta bu kardeş sen sadece öğrenirsin ben öğrenirken zirvede olurum Wink  nedenini bi düşün istersen milletin yaptığına burun kıvırma birşeyler öğren daha iyisini sen yapmaya çalış..

37 moralle savaşı alırsın 49 moralle savaşı kaybedersin sen buna birikim diyorsan ben bu kadar yazıyı boşa yazmışım  *freak*

Alırmış anahtarımızı ne başarın varki burdaki bu insanlara kafa tutuyorsun. ben oyunu öğrenip zirvedeyken sen int diyarda alt sıralarda oynuyormuşsun halende alt sıralara oynamaya devam ediyorsun bu gidişlede alt sıralardan kurtulamıcaksın...

en sadece 1 sene alt sıralarda oynadım oda ilk sene.. ordunun düşük moralde şansa savaşmaması için o şans faktörünü yükseltecek durumlar var işte.. bak bilmediğin ne kadar şey var gördün mü daha bunu bilmiyorsun ama 7.5m hesap yapmışsın..

bak mesela oynadığım ilk seneyi saymazsak 4. sene olacak ne ordumu yakalayabilen oldu nede gittiğim savaşta çakıldığım.. neyse uzatmıyorum artık..

kitleyin gitsin konuyu..

Ironpunch
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #190 : Kasım 10, 2010, 01:52:32 ÖÖ »

en sadece 1 sene alt sıralarda oynadım oda ilk sene.. ordunun düşük moralde şansa savaşmaması için o şans faktörünü yükseltecek durumlar var işte.. bak bilmediğin ne kadar şey var gördün mü daha bunu bilmiyorsun ama 7.5m hesap yapmışsın..

bak mesela oynadığım ilk seneyi saymazsak 4. sene olacak ne ordumu yakalayabilen oldu nede gittiğim savaşta çakıldığım.. neyse uzatmıyorum artık..

kitleyin gitsin konuyu..

bak onu öğrenmeme gerek olmadı moralim hiç okadar düşmedi kimseninde benim kadar ordusu olmadı ben saldırırken hesap bile yapmam oynadığım diyarda çünkü en büyük ordunun bende olmasına dikkat ettim hızlı geliştim.. çokkk fırın ekmek yemen lazım kardeşşş Grin millete çamur atarakta hiçbirşey öğrenemezsin zaten...  Emin ol benden iyi kişilerdende bişeyler öğrenmeye çalıştım senin gibi yapmadım şu anda imperia için kendimde eksik bişey görmüyorum o yüzdende artık sadece zevkine takılıyorum Wink

ankara-cengiz
_YOZGATLI_
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

made in TÜRKİYE

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #191 : Kasım 10, 2010, 02:28:09 ÖÖ »

gazik efendinin en iyi dostu kami için ittifakındaki arkadaşının şifresini alıp habersiz ona buna veren vatandaş ve the_end oldu..
NOT=gazik efendi danışıklı savaşımızı senden önce ben koyacam buraya merak etme kendi zaferin gibi sevin çünkü başka sevinecek hiç bir savaşın yok Grin

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/60/2010_10_31/60037179_60027945_1234771

güzeli güzel yapan edeptir,edep ise güzeli sevmeye sebeptir..¨★★ •º°”˜¨ ★:^ ¨˜”°º• ★YOZGATLI★★•º°” ˜¨ :^ ¨˜”°º• ★★
pears
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #192 : Kasım 10, 2010, 03:26:59 ÖÖ »

dana orada demek oluyor ki eğer kişi offline görünmek isterse önüne geçemezsin askerini oynatmaz bir şey basmaz hesaba sadece girip çıkar bakar gelen giden varmı diye.. allahım sana sesleniyorum şu kuluna......  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

ağzını bozma edepsizlik yapma!!! soruyu bir daha oku istersen. Kişi nasıl off taklidi yapar değil soru . Çok bilmiş seni Smiley
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #193 : Kasım 10, 2010, 08:34:49 ÖÖ »

Bugune kadar sabırla bütün yazılanlara cevap verdim...Ama yeter artık...Bende etten kemikten yaratılan biriyim...
Bu mesajdaki uslubumdan dolayı forum ahalisinden özür diliyorum...

Gazik efendi mesajım tamamı sana hitap ediyor;
Önce dedinki hilesiz o puan yapılmaz...Bende sana gösterdim nasıl yapıldıgını...Ama sen anlayamıyorsun,işlevini yitirmiş....
Tabi insan karaktersiz olunca, altta kalmayı kendine yediremiyor...Bu sefer dedinki rakiplerin fısss...Bende sana rakiplerimi tanıttım..Hepsi oyunun doğayenleri...Baktında burdanda olmayacak....
Dedin başka birşey bulmalıyım...Aynı diyarda olsak türküsüne başladın...Allah şahidim aynı diyarda olsak seni 1 gecede sıfırlarım...5k mesafeden ordu kilitlemiş adamım ben  Wink tabi sen şimdi ordu kilitlemek ne bilmezsin?onuda açıklayım herifin savaştan dönen ordusunu,eyaletine inerken vurdum??sen ne zannediyorsun ,hiçmi askeri oynamadım zannediyorsun?
ayrıca senin diyarın birincisi benim 3x ime zor giriyor...senin gibi eziklerle oynayıp o kadar az puan yapıyorsa,o adamda sorun vardır...
Kaldıki cengiz abi aynı diyarda seninle,dokunamamışsın adama?öyle yada böyle..

Bütün mesajlarından anladığım kadarıyla kişilik sorunun var senin...Reel hayatta ezik,hiçbiryerde tutanamayan gelip sana alemde artislk yapmak isteyen bir tipsin...
Ayrıca terbiye almamışsınki hile,bencillik küfürbazlık,iftira herşey var...Nerde büyüdün Allah aşkına sen??
Daha fazla yazarsam mesajım çirkinleşecek.....
Konu birdaha açılmamak üzere kilitlenmiştir...
 *offtopic*

0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #194 : Kasım 13, 2010, 11:51:29 ÖÖ »

D50 de son gün girdiğim democrats ittifağı bir video hazırlamış...videonun en guzel yanı ise en büyük düşmanlarını bile asker puanda 1.liğinden dolayı tebrik etmişler...
http://www.youtube.com/watch?v=TVuTwDBU7Lk

kısa bir video...izleyenlere teşekkürler  *rose*

Sayfa: 1 ... 11 12 [13]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!