Imperia Online Turkey  
Nisan 16, 2024, 06:22:43 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: diyar bitmesi  (Okunma Sayısı 1320 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
muller
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Haziran 26, 2014, 07:21:41 ÖÖ »

öncelikle iyi günler ismim bayram. imperia online oyunu cok güzel ancak; bir sonunun olması bir diyarın sona ermesi bitmesi hiç güzel değil. bütün emekleri boşa cıkarıyosunuz. insanların bu oyunu oynarken sürekli baştan başlamalarını mecbur kılıyosunuz. böylece insanları sıkıyosunuz. her yeni başlangıç insanı birazdaha sıkıyor. buna bi çözüm bulmalısınız tamam orduları sıfırlayın ama, bina ve araştırmalara dokunmayın. bırakın alabildiği kadar zevk alsın insanlar oyundan. ben bu oyuna başlayalı bir ay oldu nerdeyse. kalemi güzelce geliştirdim araştırmalarda cok güzel yerlere geldim ama bir de baktım ki diyar sonlandı. lütfen buna bir alternatif bulun. hoşçakalın iyi günler. (Saygılar)
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Haziran 26, 2014, 10:37:10 ÖÖ »

öncelikle iyi günler ismim bayram. imperia online oyunu cok güzel ancak; bir sonunun olması bir diyarın sona ermesi bitmesi hiç güzel değil. bütün emekleri boşa cıkarıyosunuz. insanların bu oyunu oynarken sürekli baştan başlamalarını mecbur kılıyosunuz. böylece insanları sıkıyosunuz. her yeni başlangıç insanı birazdaha sıkıyor. buna bi çözüm bulmalısınız tamam orduları sıfırlayın ama, bina ve araştırmalara dokunmayın. bırakın alabildiği kadar zevk alsın insanlar oyundan. ben bu oyuna başlayalı bir ay oldu nerdeyse. kalemi güzelce geliştirdim araştırmalarda cok güzel yerlere geldim ama bir de baktım ki diyar sonlandı. lütfen buna bir alternatif bulun. hoşçakalın iyi günler. (Saygılar)

Bu bir hata değildir. Eğer dediğiniz gibi olsaydı, yeni başlayan oyunculara haksızlık olurdu. O yüzden her diyar belli aralıklarla yenilenir. İyi oyunlar!
werty_2_4
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Temmuz 13, 2014, 07:12:46 ÖS »

saldıran oyuncunun casusluk seviyesi savunan oyuncunun casusluk ve karsı casusluk seviyesinden küük olmasına ragmen  son 2.30 dakika kalsa dahi  asker gözükmemekte bu cuma günü başladı ve kötü bi yenilgi aldım ne zaman biticek bu durum yada biticekmi bunu merak ediyorum
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!