Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 05:04:41 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: anketler konusunu aydınlatın artık herkez soruyo moderetörüm ama açıklamanız tam  (Okunma Sayısı 1742 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BARRACCUDA___17
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 12, 2014, 08:11:57 ÖÖ »

moderatörüm artık kim ilgileniyosa forumunuzada üye oldum ama artık şu oyuncu sorunlarımızı çözün. Diyarım FB TR 1 oyunu facebook üstünden bağlanıp oynuyorum. ben oyunu sürekli okuyup forumda da çözemediğim yerlerini takip edip okuyup hiç soru sormadan öğrendim yaklaşık 4 gündür oynuyorum oyununuzu genelde online yim genelde günün 10 saati oyunda in line oluyorum ama tek çözemediğim konu bu oyunu bize ilk başta öğretip yönlendiren ak sakallı dede anket yanıp sönüyo her gün saat 0000 da başlayan anket gün başında sol üstte anketi cevaplıyoruz vaad ettiği elması yada altını alamıyoruz. araştırdım size sormadan bu konuyu birtürlü aktivasyon msjı gelmemiş e-mail adresime 72 saatten fazla oldu kayıtlı oyuncuyum acaba facebook üzerinden kayıt olup oyunu oynuyorum diye mi aktivasyon yada doğrulama mesajım adresime gelmiyo lütfen bilgilendirin beni bu konuda artık doldum bu konuda düzenli oynadığım konuda bu olayı çözmek istiyorum hesabımı değiştirmeden yenilemeden ve bu durumdan devam ederek ve her gün anketleri cevaplayıp hak ettiğim elmaslarımı almak istiyorum lütfen bu konuda bana bir yardımcı olun artık saygılar efendim iyi forumlar...
BARRACCUDA___17
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 12, 2014, 08:26:47 ÖÖ »

acaba bu forumda moderatör falan bulunurmu cvp verilirmi bana çok merak ediyorum inşallah olur. terbiyesizlik falan yapmıyorum. burdan moderatörlerimize sesleniyorum. bu sorularım çok basit ve kolay sorular lütfen bana yardımcı olun ve yok şu adrese sorununuzu iletin falan diyerek yönlendirmeyin beni bunları duymaktan çok sıkıldım ve daraldım lütfen. kesin ve net bi dille cvbı burdan bekliyorum sorunumu inşallah giderebilirsiniz saygılar!!!
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 12, 2014, 10:21:35 ÖÖ »

Kullanıcı adınızı ve oynadığınız diyarı yazar mısınız?
BARRACCUDA___17
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mayıs 12, 2014, 10:25:10 ÖÖ »

BARRACCUDA___17 kullanıcı adım.  FB TR 1 de diyar ismim.

Not: BARRACCUDA isminden sonra alttan 3 tire vardır saygılar efendim. İyi günler...
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mayıs 12, 2014, 10:33:10 ÖÖ »

E-posta adresiniz zaten doğrulanmıştır ve hesabınızda bu konuya dair herhangi bir sorun yoktur. Her gün vaad edilen elması almış olup, bugün ise server saati ile 09:41:21'de almışsınız.
BARRACCUDA___17
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mayıs 13, 2014, 12:12:33 ÖÖ »

teşekkürler saygılar yani artık her gün 1 adet elmas alabilicem teşekkürler moderatör allah sana sitede kolaylık versin teşekkür ederim eline koluna bilgine yüreğine sağlık...
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!