Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 04:17:48 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Devamlı yönlendirilen Support mail adresi  (Okunma Sayısı 1443 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Enwious
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mayıs 01, 2014, 04:12:05 ÖS »

Konulara bakıyorum devamlı mail adresine yönlendiriyorsunuz. Bırde bu maıllerde cevap verilsede işlemler çözümlense.

İnsanlara doğruları anlatınn.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mayıs 01, 2014, 04:40:36 ÖS »

doğrular... oyunu bırak çık dışarı kız arkadaşlarınla gez yoksa edin 3*5 kafa erkek bul kızla yaşadıklarını onlara anlat falan.. takmayacaksın tak açacaksın  *rose*
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mayıs 01, 2014, 06:55:09 ÖS »

Bu konuda birçok şikayet alıyorum. Şikayetin birçoğu bizzat şahsım adına gerçekleştiği için dün bir konuda buna dair birşeyler yazma gereği duymuştum. Buraya da aynen bırakıyorum o mesajımı.

Alıntı
İster moderatöre, ister trusted member'a, isterseniz de farklı bir admine yazın, şikayeti alacak olan her admin durumu sadece support_tr@imperialsupport.org adresine oyuncu tarafından iletildiğinde inceler. Kural böyledir. Tüm adminler böyle yapar, onlardan da böyle yapmaları istenir. İkide bir oyuncuları bu adrese yönlendirmek benim de hoşuma gitmiyor, başımdan savmak gibi oluyor, ama yapacak birşey yok.
yakopss
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ağustos 01, 2014, 10:07:19 ÖS »

O ZAMAN Bİ CEVAP VERİN BU MİLLETE VALLAHİ OYNANMAZ BU OYUN BU ŞARTLARDA .... bu nasıl bi hiledir kii.. adamın 2000 puanı var tüm kaynakları 2 m in üstünde sadece bir tane saldırı varonuda kazanmışş.. kalesi 6. seviye ve yetmezmiş gibi yana yana tam 3 tane imparatorluğu varr hepside 2000 puana yakın puanda fakat kaynakları ve askerleri hiç öyle göstermiyor...bu hilelerle kim muhattab oluyor ? BU SORUNLARI ÇÖZMEYE NİYETİNİZ VAR MI ?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ağustos 02, 2014, 09:51:58 ÖÖ »

O ZAMAN Bİ CEVAP VERİN BU MİLLETE VALLAHİ OYNANMAZ BU OYUN BU ŞARTLARDA .... bu nasıl bi hiledir kii.. adamın 2000 puanı var tüm kaynakları 2 m in üstünde sadece bir tane saldırı varonuda kazanmışş.. kalesi 6. seviye ve yetmezmiş gibi yana yana tam 3 tane imparatorluğu varr hepside 2000 puana yakın puanda fakat kaynakları ve askerleri hiç öyle göstermiyor...bu hilelerle kim muhattab oluyor ? BU SORUNLARI ÇÖZMEYE NİYETİNİZ VAR MI ?

İhbar edilen her oyuncu incelenir.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!