Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 01:39:33 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: terkedilmiş imparatorluklar  (Okunma Sayısı 1955 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 27, 2014, 11:44:21 ÖÖ »

v6 191 de oynuyorum. terk edilmiş oyunlarda bir hata var.. oyuncu terke düşüyor gidip alıyoruz veya kaçıyor casus içerde..aynı gun içerisinde tekrar casusluyorum üretim var ama gitmeye değmez. 4-5 saat geçiyor tekrar casusluyorum kaynaklar sıfır..acaba o an birimi aldı diye 15-20 dk sonra tekrar casusluyorum gene sıfır..kalan askerdende eksiye düşmeye başlamış hazine..bu bir değil iki değil tüm terke düşmüş oyunlarda aynı..oyun sistemimi degişti yoksa bu server hatalımı..zaten bir çok sorun var oyunda..bu duruma acil bir cevap ve çözüm bekliyorum
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 27, 2014, 11:53:24 ÖÖ »

v6 191 de oynuyorum. terk edilmiş oyunlarda bir hata var.. oyuncu terke düşüyor gidip alıyoruz veya kaçıyor casus içerde..aynı gun içerisinde tekrar casusluyorum üretim var ama gitmeye değmez. 4-5 saat geçiyor tekrar casusluyorum kaynaklar sıfır..acaba o an birimi aldı diye 15-20 dk sonra tekrar casusluyorum gene sıfır..kalan askerdende eksiye düşmeye başlamış hazine..bu bir değil iki değil tüm terke düşmüş oyunlarda aynı..oyun sistemimi degişti yoksa bu server hatalımı..zaten bir çok sorun var oyunda..bu duruma acil bir cevap ve çözüm bekliyorum

Terkedilmiş imparatorluklara sürekli saldıranlar olur ve bu yüzden öyledir.
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 27, 2014, 11:53:28 ÖÖ »

Geçmiş olsun abi Grin

Uploaded with ImageShack.us
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 27, 2014, 12:10:05 ÖS »

Terkedilmiş imparatorluklara sürekli saldıranlar olur ve bu yüzden öyledir.
  seyhun ben derdimi anlatamadım sana sanırım. biliyorum onlara saldırı oldugunu. 8 yılda öğrendim...diyorumki işcileri üretim yapmıyor.. terk oyuncuya köy baskınıda atılmıyor. nereye gidiyor bu işciler üretilen kaynaklar nerde..10-15 gün civarı üretime devam etmiyormuydu bu terkedilmiş imparatorluklar.. hani yeni düştü terke saldırdın aldın kaynagı baktın tekrar casusladın üretim yok. kaynaklar sıfır onu anlarım. ama saldırıdan sonra kaynak çogalmaya devam ediyor aynı gunde bi bakıyorsun sıfır hazine. bi anlam veremiyorum.
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 27, 2014, 12:11:07 ÖS »

Geçmiş olsun abi Grin
  cihan kafayı yedircek bu oyun bana  *freak*
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Nisan 27, 2014, 03:24:19 ÖS »

seyhun ben derdimi anlatamadım sana sanırım. biliyorum onlara saldırı oldugunu. 8 yılda öğrendim...diyorumki işcileri üretim yapmıyor.. terk oyuncuya köy baskınıda atılmıyor. nereye gidiyor bu işciler üretilen kaynaklar nerde..10-15 gün civarı üretime devam etmiyormuydu bu terkedilmiş imparatorluklar.. hani yeni düştü terke saldırdın aldın kaynagı baktın tekrar casusladın üretim yok. kaynaklar sıfır onu anlarım. ama saldırıdan sonra kaynak çogalmaya devam ediyor aynı gunde bi bakıyorsun sıfır hazine. bi anlam veremiyorum.

Yarına kadar sık aralıklarla durumu gözlemleyin, halen devam ettiği takdirde support_tr@imperialsupport.org adresine e-posta ile durumu iletebilirsiniz. İyi oyunlar!
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 27, 2014, 09:43:13 ÖS »

ilgin için çok sagol. sorun aynı devam ediyor. takipteyim. sana derdimi zor anlattım blues a bakalım nasıl anlatıcam Smiley
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 29, 2014, 09:57:25 ÖÖ »

ilgin için çok sagol. sorun aynı devam ediyor. takipteyim. sana derdimi zor anlattım blues a bakalım nasıl anlatıcam Smiley

*hahaha*  Grin  *hahaha*  Grin  *hahaha*

Uploaded with ImageShack.us
barbaros10
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Nisan 29, 2014, 10:40:29 ÖS »

*hahaha*  Grin  *hahaha*  Grin  *hahaha*
  cihan bak hiç demiyorlar tamam biz ilgili arkadaşlara durumu iletiriz diye. ben bilgisayarı zor açıp kapıyorum. yazdım mail cevap geldi denizliden. havlucuymuş adamlar. sizin tam ne dediğinizi anlıyamadık havlumu sipariş etmek istiyorsunuz diye cevap geldi Grin nasıl becerdiysem oraya göndermeyi Grin
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Nisan 30, 2014, 07:12:17 ÖS »

cihan bak hiç demiyorlar tamam biz ilgili arkadaşlara durumu iletiriz diye. ben bilgisayarı zor açıp kapıyorum. yazdım mail cevap geldi denizliden. havlucuymuş adamlar. sizin tam ne dediğinizi anlıyamadık havlumu sipariş etmek istiyorsunuz diye cevap geldi Grin nasıl becerdiysem oraya göndermeyi Grin

İster moderatöre, ister trusted member'a, isterseniz de farklı bir admine yazın, şikayeti alacak olan her admin durumu sadece support_tr@imperialsupport.org adresine oyuncu tarafından iletildiğinde inceler. Kural böyledir. Tüm adminler böyle yapar, onlardan da böyle yapmaları istenir. İkide bir oyuncuları bu adrese yönlendirmek benim de hoşuma gitmiyor, başımdan savmak gibi oluyor, ama yapacak birşey yok. *SCRATCH*
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!