Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 02:33:17 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Böyle şey mi olur arkadaş ?  (Okunma Sayısı 1224 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
khazarowa
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 12, 2014, 12:22:09 ÖÖ »

Oyuna başlıyorum adam 30 k puanda , ben oluyorum 170 k adam hala 70 k larda saldırınca da onur puanı eksiliyor *SCRATCH* Şu saçmalık kaldırılsın arkadaş ya , olmadı süre sınırı filan eklensin, kimseye saldıramıyorum [EDIT]  Cry
« Son Düzenleme: Nisan 15, 2014, 07:02:54 ÖS Gönderen: seyhun » Kayıtlı
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 15, 2014, 07:04:33 ÖS »

Oyuna başlıyorum adam 30 k puanda , ben oluyorum 170 k adam hala 70 k larda saldırınca da onur puanı eksiliyor *SCRATCH* Şu saçmalık kaldırılsın arkadaş ya , olmadı süre sınırı filan eklensin, kimseye saldıramıyorum [EDIT]  Cry

Bu bir oyun hatası değildir, sadece bir öneri olabilir.

Önerinize gelince, eğer dediğiniz gibi olsaydı, güçlü oyuncuların sık aralıklı saldırıları yüzünden diğer oyuncular asla gelişemezdi. Herşeyin mantıklı bir açıklaması var.

İyi oyunlar!
khazarowa
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 16, 2014, 05:58:55 ÖÖ »

Hocam bu kural yeni başlayanlar için geçerli olsa tamamdır gerçekten mantıklı. Çünkü adam yeni başlamış daha doğru dürüst askeri yokken yerle bir edilirdi. Ama oyuna başladıktan br süre sonra bu onur düşme olayının kalkması lazım. Mantıklı olan budur. Burası bir sawaş meydanı, en hıclı güçlenen en hızlı yükselene bir awantaj sunulması lazım. Bu onur saçmalığı yüzünden durum bildiğin farmwil gibi bir hal aldı gitti  *xxx*
Ayrıca elemanın birisi bnim köle eyaletlerine saldırıp duruyor şu an we ben her geri aldığımda onur kaybediyorum we adam ısrarla benim köleleri geri alıyor. O değil köle eyaletine saldırı gelirken askerle destek bile weremiyorum. Sırf köle eyaleti için kaybettiğim onur 30-40 oldu  Shocked
Çok ciddiyim bu saçmalıklar yeni diyarlarda düzeltilsin yoksa oyunun tadı kaçıyor, öncelikle köle eyaletleri askerle desteklenebilsin we onur kaybetme opsiyonu belirli bir süreye kadar geçerli olsun (mesela 4 ay süren bir diyarda bi oyuncu oyuna başladıktan 1 ay sonra 2 kat sınırı dışından birinden saldırı alabilsin ya da yapabilsin gibi birşey gerçekten çok mantıklı olur, sonuçta sawaşmaya geldik buraya gelişemeyip cücük kalanların başını okşayıp cebine şeker koymak için değil)
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!