Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 07:18:27 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Askersiz eyalette 500 kayıpla yenildim..!  (Okunma Sayısı 1397 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
muroo26
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Nisan 02, 2014, 04:12:58 ÖS »

Biraz önce boş bir eyalete saldırı yolladım.Buraya kadar herşey çok güzel raporu gördüğümde kaybettiniz yazıyordu herhalde adam savunma çekmiştir diye düşündüm raporu açtım ağlasammı gülsemmi bilemedim bu zamana kadar belki 20 belki 30 farklı browser oyunu oynadım böyle bir saldırı sistemi görmedim raporu paylaşıyorum birde siz bakın güleceksiniz ama bence çok mantıksız bir olay asker 0 olan eyalette 500 kayıpla yenilmişim varmı böyle birşey bana göre bunun biran önce düzeltilmesi lazım sanıyorum çoğu arkadaşta bu sorundan muzdariptir kolay gelsin iyi oyunlar...

« Son Düzenleme: Nisan 03, 2014, 04:01:28 ÖS Gönderen: muroo26 » Kayıtlı
_rap_
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Nisan 02, 2014, 05:12:00 ÖS »

75 moralle nereye gidiyon sen Grin Bu oyun hiç birine benzemez Grin
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Nisan 03, 2014, 04:00:16 ÖS »

Biraz önce boş bir eyalete saldırı yolladım.Buraya kadar herşey çok güzel raporu gördüğümde kaybettiniz yazıyordu herhalde adam savunma çekmiştir diye düşündüm raporu açtım ağlasammı gülsemmi bilemedim bu zamana kadar belki 20 belki 30 farklı browser oyunu oynadım böyle bir saldırı sistemi görmedim raporu paylaşıyorum birde siz bakın güleceksiniz ama bence çok mantıksız bir olay asker 0 olan eyalette 500 kayıpla yenilmişim varmı böyle birşey bana göre bunun biran önce düzeltilmesi lazım sanıyorum çoğu arkadaşta bu sorundan muzdariptir kolay gelsin iyi oyunlar...

Savaş bitiminde ordunun kalan morali 50'nin altına düştüğü zaman yenilme ihtimali yüksektir. Sizin moraliniz 50'nin epey aşağısına düşmüş, moral yüzünden savaşı kaybetmişsiniz.
muroo26
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Nisan 03, 2014, 04:02:57 ÖS »

75 moralle nereye gidiyon sen Grin Bu oyun hiç birine benzemez Grin

Doğru diyosun üstadda bana garip gelen ne olursa olsun içeride hiç asker olmadığı halde yenilmem.Tamam moral düşük fakat içeride çiftçilerlemi savaşıyorda kaybediyor yada cin mi var perimi var savaşacak kimse yokken yenilip 500 asker kaybetmek bana mantıksız gelen  *hmm*
muroo26
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Nisan 03, 2014, 04:04:38 ÖS »

Savaş bitiminde ordunun kalan morali 50'nin altına düştüğü zaman yenilme ihtimali yüksektir. Sizin moraliniz 50'nin epey aşağısına düşmüş, moral yüzünden savaşı kaybetmişsiniz.

Dediğim gibi 50 nin altı diyorsunuz fakat 75 moral ile gitmişim.Diğer arkadaşa verdiğim cevaptata söylediğim gibi karşıda savaşan kimse yok 1 asker bile eğer içeride 10 asker olsa yenilsem 1000 askerde kaybetsem anlayacağım moral düşük olduğu için yenildim diyeceğim fakat asker olmadan 500 kayıpla yenilmekde çok gülünç değil mi   ;D
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Nisan 03, 2014, 09:39:47 ÖS »

Dediğim gibi 50 nin altı diyorsunuz fakat 75 moral ile gitmişim.Diğer arkadaşa verdiğim cevaptata söylediğim gibi karşıda savaşan kimse yok 1 asker bile eğer içeride 10 asker olsa yenilsem 1000 askerde kaybetsem anlayacağım moral düşük olduğu için yenildim diyeceğim fakat asker olmadan 500 kayıpla yenilmekde çok gülünç değil mi   ;D

1. Savaşı bitirdiğiniz an moraliniz 31 imiş, 75 başlangıç moralinizdir.
2. Savaş bitiminde moral 50'nin altına düştüğünde, ordunun savaş alanından kaçması söz konusu olur.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 04, 2014, 02:29:55 ÖS »

her kalenin savunma gücü vardır..eyalette ordu olmasa bile kale şehri savunur..sizin elinizdeki ordunun saldırı gücü,kalenin savunma gücünden daha azdır..
saldırdığınız kişinin kalesi kaç idi?
ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi ordunuzun morali çok düşük..düşük moral her zaman sıkıntı doğurur..

Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!