Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 08:26:40 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Offline durumdayken yapılması gerekenler  (Okunma Sayısı 1692 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ultrator
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 18, 2014, 11:55:34 ÖS »

yaklasık 1haftadır oyunu oynuyorum 3bin puana kadar geldim..forumu takip ediyorum lakin offlineken askerleri sefere yollamak dısında biriken hammaddeyi korumak için ne yapmamız gerekiyor? Hammadde nakli de mümkün mü? Atıyorum 9 saat nakliye yaparak hammaddeyi de hareket halinde tutabilecegimiz bir seçenek var mı? Şimdiden teşekkürler.
ultrator
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 19, 2014, 12:18:44 ÖÖ »

Bir de konu kirliligi olmasın burdan soruyum... İlhak ettigim araziye Kale kuşatması yapan düşman savaşı kazanırsa altınlarımı alabiliyor mu? yoksa sadece ana eyalete mi saldırması gerekir altınları alabilmesi için bunları öğrenirsem çok mutlu olurum iyi oyunlar..
khazarowa
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 23, 2014, 09:20:28 ÖS »

hocam açıkçası sorularının cewaplarını kesin bilmiyorum ama benim köleleştirdiğim araziye bugüne kadar kimse saldırmadı muhemeln birikmiş altınları alamıyorlardır (bu arada hiç benden başka köleleştirilmiş araziye rastlamadım muhtemelen başkasına gözükmüyo olabilirler)
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 24, 2014, 12:00:51 ÖÖ »

Eyaletler arası kaynak nakli yapabilirsiniz, fakat bunun süresi de kısa olur. İlhak ettiğiniz araziye yapılan kale kuşatmalarında ise rakibiniz kaynaklarınızı alır.
ultrator
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 25, 2014, 05:38:28 ÖS »

Kaynaklarınızı derken altınım da bu kaynakları içine dahil mi onu anlayamadım bir de meydan savaşlarında savaşı kazandıktan sonra gelen altın neye göre hesaplanıyor?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 26, 2014, 12:06:08 ÖS »

Kaynaklarınızı derken altınım da bu kaynakları içine dahil mi onu anlayamadım bir de meydan savaşlarında savaşı kazandıktan sonra gelen altın neye göre hesaplanıyor?

Hayır, altın buna dahil değildir. Meydan savaşında kazandığınız altınlar ise, öldürdüğünüz düşman askerinin altın eşdeğeridir.
notsniw
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Nisan 05, 2014, 12:41:24 ÖS »

Yani altin kaynağıni ancak ana eyalet saldırısında kazanır veya kaybederiz, doğrumu anladım?
ultrator
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Nisan 06, 2014, 04:41:27 ÖÖ »

Evet aynen öyle oluyormuş:) yavaş yavaş tecrübelenmeye başladım.. zaten dikkat edersen casusluk yaptıgın kişilerin ilhak ettigi arazilerindeki altın miktarı sıfır olarak görünüyor..doğal olarak seninde sıfır olarak görünüyor..

Madem birşeyler yazdım bir soru daha soruyum seyhun'a Smiley bu altın eşdeğerinden kasıt nedir? Neye göre hesaplanır?
khazarowa
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Nisan 06, 2014, 06:20:53 ÖÖ »

Arkadaşlar bu köle eyaletler hakkında bir sorum war. İttifakım sawaşa girdi, bende sürekli asker kaçırıp kaynakları harcıyorum, altınlar gereksiz yere harcanmasın diye de köle eyaletindeki wergilere dokunmuyorum ama bu eyalette ki altının bir sınırı war mı ? Hani bizde altın we kaynak biriktirme sınırı war ya öyle bir sınır yani ? acilen cewaplayabilirseniz çok iyi olacak.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!