Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 03:45:29 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: << v6 TR 22 >>  (Okunma Sayısı 1923 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
1aSiLkan1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 13, 2014, 04:10:40 ÖS »

selamun aleyküm...

bu v6 TR 22 bi diyar mı ? sadece alıştırma süreci olan bi kısım mı ? çünkü bi kaç gündür oynuyorum dün oyun bana v6 209 adı altında bi üyelik açmış =S bu işten bişey anlamadım.

ayrıca bu yeni oyuncu koruması denen şey ne kadar süre kalıcı oluyor kendimiz sonlandırabiliyor muyuz ?

son olarak bu ilhak etme,köleleştirme gibi opsiyonları ne zaman kullanabiliyoruz belli bi seviyeye mi gelmek gerekiyor yoksa araştırma mı yapılması gerekiyor ??

açıklayıcı net bilgiler alırsam sevinirim kolay gelsin  Smiley
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 14, 2014, 11:31:00 ÖÖ »

selamun aleyküm...

bu v6 TR 22 bi diyar mı ? sadece alıştırma süreci olan bi kısım mı ? çünkü bi kaç gündür oynuyorum dün oyun bana v6 209 adı altında bi üyelik açmış =S bu işten bişey anlamadım.

ayrıca bu yeni oyuncu koruması denen şey ne kadar süre kalıcı oluyor kendimiz sonlandırabiliyor muyuz ?

son olarak bu ilhak etme,köleleştirme gibi opsiyonları ne zaman kullanabiliyoruz belli bi seviyeye mi gelmek gerekiyor yoksa araştırma mı yapılması gerekiyor ??

açıklayıcı net bilgiler alırsam sevinirim kolay gelsin  Smiley

Yeni oyuncu korumasını istediğiniz zaman kaldıramazsınız. Kalkması için üzerinden 168 saat geçmeli veya 1000 puana ulaşmış olmalısınız.

İlhak etme ve köleleştirme yapabilmek için belli araştırmalar gerekiyor. Detaylı bilgiyi burada bulabilirsiniz: http://www101.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/help/?section=global_map&lang=tr&speed=2
1aSiLkan1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 14, 2014, 03:48:04 ÖS »

tamam eyvallah o sorunları çözdüm.

şu an tek sıkıntım facebook hesabımla acılan oyun profilinin facebookla baglantısını kesip baska bi profilimi facebookla baglamk istiyorum ama bir türlü yapamadım bunun hakkında bilgi verebilir misin ?

Bu facebook profiline bağlanmuış global üyeliğiniz zaten vardır. Hesabınız "huseyin.aybar.3" olup 215 diyarlara katılmıştır. Eğer şu anki global hesabınız aynı facebook profiline bağlamak isterseniz, "huseyin.aybar.3" hesabınız ile facebook profiliniz arasndaki bağlantı kesmelisiniz.

bu mesaj geliyor onaylayınca

Şu anki hesabınız Facebook hesabınıza bağlamak ve huseyin.aybar.3 hesabınız ile facebook arasındaki bağlantıyı kesmek istediğinizi doğruladınız.

qirdap_yer6raper@hotmail.com Facebook e-mail adresinize gönderdiğimiz link üzerine tıklayarak bunu yapabilecekisiniz.
Bağlantıyı kestikten sonra sistem tarafından belirtilmiş şifre içeren ikinci email alacaksınız. Bu şifreyle Facebook ile kestiğiniz bağlıntısı olan hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

bu mesaj geliyor ama ben o iletiye bir türlü ulaşamadım !!!
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 15, 2014, 11:20:33 ÖÖ »

tamam eyvallah o sorunları çözdüm.

şu an tek sıkıntım facebook hesabımla acılan oyun profilinin facebookla baglantısını kesip baska bi profilimi facebookla baglamk istiyorum ama bir türlü yapamadım bunun hakkında bilgi verebilir misin ?

Bu facebook profiline bağlanmuış global üyeliğiniz zaten vardır. Hesabınız "huseyin.aybar.3" olup 215 diyarlara katılmıştır. Eğer şu anki global hesabınız aynı facebook profiline bağlamak isterseniz, "huseyin.aybar.3" hesabınız ile facebook profiliniz arasndaki bağlantı kesmelisiniz.

bu mesaj geliyor onaylayınca

Şu anki hesabınız Facebook hesabınıza bağlamak ve huseyin.aybar.3 hesabınız ile facebook arasındaki bağlantıyı kesmek istediğinizi doğruladınız.

qirdap_yer6raper@hotmail.com Facebook e-mail adresinize gönderdiğimiz link üzerine tıklayarak bunu yapabilecekisiniz.
Bağlantıyı kestikten sonra sistem tarafından belirtilmiş şifre içeren ikinci email alacaksınız. Bu şifreyle Facebook ile kestiğiniz bağlıntısı olan hesabınıza giriş yapabileceksiniz.

bu mesaj geliyor ama ben o iletiye bir türlü ulaşamadım !!!

Önemsiz klasörünü kontrol edin. Ayrıca hangi e-posta adresini kullanıyorsunuz?
1aSiLkan1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 15, 2014, 12:05:16 ÖS »

bu mail adresini kullanıyorum hotmail de sorun oluyor diye gmail hesabımı yaptım ama yine olmadı oyunla facebook profili arasındaki baglantıyı bi türlü kesemedim yardımcı olursanız sevinirim !
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 17, 2014, 11:26:01 ÖÖ »

bu mail adresini kullanıyorum hotmail de sorun oluyor diye gmail hesabımı yaptım ama yine olmadı oyunla facebook profili arasındaki baglantıyı bi türlü kesemedim yardımcı olursanız sevinirim !

Gmail'de tüm önemsiz e-postaları görebileceğiniz farklı bir opsiyon(bildiğimiz önemsiz klasöründen farklı) var. O klasörü kontrol edin.
1aSiLkan1
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mart 17, 2014, 01:11:09 ÖS »

Gmail'de tüm önemsiz e-postaları görebileceğiniz farklı bir opsiyon(bildiğimiz önemsiz klasöründen farklı) var. O klasörü kontrol edin.

olmuyor kardeşim her yolu denedim Wink
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 17, 2014, 02:43:16 ÖS »

olmuyor kardeşim her yolu denedim Wink

O zaman support_tr@imperialsupport.org adresine durumu iletin.
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!