Imperia Online Turkey  
Mart 29, 2024, 04:22:14 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bir excel programı vardı  (Okunma Sayısı 1748 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Mart 12, 2014, 01:37:22 ÖS »

Arkadaşlar forumda çok eskiden paylaşılan bir excel programı vardı. Şöyleki kale seviyesi dayanıklığını, hangi askeri ne kadar kaynağa basılacağını ve bir sonraki araştırma için ne kadar kaynak gerektiğini vs. vs.. hesaplıyordu forumda bulamadım hala duruyorsa paylaşırmısınız?

teşekkürler.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Mart 12, 2014, 02:37:17 ÖS »

Arkadaşlar forumda çok eskiden paylaşılan bir excel programı vardı. Şöyleki kale seviyesi dayanıklığını, hangi askeri ne kadar kaynağa basılacağını ve bir sonraki araştırma için ne kadar kaynak gerektiğini vs. vs.. hesaplıyordu forumda bulamadım hala duruyorsa paylaşırmısınız?

teşekkürler.
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=16221.0

efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Mart 12, 2014, 05:39:45 ÖS »

sağol tüm uzantılardan dosya kaldırılmış En azından var olduğunu bilmek güzeldi:) Bu arada hala buralarda olmanda ayrı bir güzel Oğuzhan kardeşim senden zamanında oyun hatırı sayılır bilgiler almıştım.
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Mart 12, 2014, 05:44:35 ÖS »

sağol tüm uzantılardan dosya kaldırılmış En azından var olduğunu bilmek güzeldi:) Bu arada hala buralarda olmanda ayrı bir güzel Oğuzhan kardeşim senden zamanında oyun hatırı sayılır bilgiler almıştım.

bak aşağıda yazdığım sayfada yorum yapan mesi nickli şahısa mesaj yaz o sana aradığın bütün programları bulabilir. adam bulgar-türk karışımı bişey  Grin Grin
http://forum.imperiaonline.org/tr/index.php?topic=27382.msg198625;topicseen#msg198625
efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Mart 12, 2014, 05:50:40 ÖS »

İstediğim tek bir program fazlasını zaten kimse vermiyor da bir deneyelim şansımızı. Bulgaristan'a gitmiştim belki kanı ısınır bana fazlasını kokartırız Smiley

Sağol cosmos.
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Mart 13, 2014, 12:45:09 ÖÖ »

Eyvallah bilmukabele..oyunu oynamıyorum,d50den sonra birdaha başlamadım,arada bir foruma bakıyorum..
aegm'de muhtemelen hesaplama programı vardır,istersen ona bir mesaj at...yardımcı olur..
nasıl gidiyor oyun,hayat vs?

efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Mart 14, 2014, 12:12:28 ÖÖ »

Eyvallah bilmukabele..oyunu oynamıyorum,d50den sonra birdaha başlamadım,arada bir foruma bakıyorum..
aegm'de muhtemelen hesaplama programı vardır,istersen ona bir mesaj at...yardımcı olur..
nasıl gidiyor oyun,hayat vs?

Rekordan sonra diyorsun, tabii zirvede bırakmak en güzeli:) aegm mesaj atarım birazdan. Hayat aynı demek isterdim ama sürprizleri bol iyi de olabiliyor tabii kötüde beklenmeyeni veriyor yani adı üstünde olduğu gibi:) asıl sen ne yaptın Dünyanın öbür ucuna gittin diye biliyordum çin'e
0guzh@n
gravelot
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Mart 15, 2014, 02:25:12 ÖÖ »

Rekordan sonra diyorsun, tabii zirvede bırakmak en güzeli:) aegm mesaj atarım birazdan. Hayat aynı demek isterdim ama sürprizleri bol iyi de olabiliyor tabii kötüde beklenmeyeni veriyor yani adı üstünde olduğu gibi:) asıl sen ne yaptın Dünyanın öbür ucuna gittin diye biliyordum çin'e
evet çindeydim,ama bu aralar Türkiye'deyim..Bir sıkıntım yok çok şükür,koşuşturmacaya devam..
Eski dostlarla karşılaşma ümidiyle arada bir bakıyorum foruma  Wink

efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Mart 15, 2014, 02:44:21 ÖÖ »

evet çindeydim,ama bu aralar Türkiye'deyim..Bir sıkıntım yok çok şükür,koşuşturmacaya devam..
Eski dostlarla karşılaşma ümidiyle arada bir bakıyorum foruma  Wink

Benim gözüm seni aradı açıkcası bir ara forumda sıkıntı olmuştu ve herkes banlanıyordu hatırlarsın. Sonra yönetime kızıp oyundan uzaklaştım, forumda da kimse kalmadı o sıralar. Ama güzel oldu döndüğüme mutluyum tabii hile durumları hariç Sad
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!