Imperia Online Turkey  
Nisan 26, 2024, 06:28:27 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Garnizon  (Okunma Sayısı 1213 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
EnesRuler56
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 18, 2014, 10:16:03 ÖS »

Arkadaşlar benim tüm askerlerim garnizonda.Şimdi biri bana saldıracak olursa garnizonda kiler mi yoksa dışarıdakiler mi savaşacak.hangisi benim için daha iyi olur ve hangisi daha iyi faydalı?Bu arada teşekkürler 1000 puan yapıp yeni oyuncu korumasını kırdım Grin daha 1 hafta olması başlayalı 1078 puan iyimi?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 18, 2014, 10:35:58 ÖS »

Arkadaşlar benim tüm askerlerim garnizonda.Şimdi biri bana saldıracak olursa garnizonda kiler mi yoksa dışarıdakiler mi savaşacak.hangisi benim için daha iyi olur ve hangisi daha iyi faydalı?Bu arada teşekkürler 1000 puan yapıp yeni oyuncu korumasını kırdım Grin daha 1 hafta olması başlayalı 1078 puan iyimi?

Size meydan savaşı veya yağma maksadı ile gelen düşman orduları, meydandaki askerlerinizle savaşır. Kale kuşatması için gelen düşman ordusu ise önce meydandaki ordunuzla, meydandaki ordunuzu geçebildiği takdirde kaledeki garnizon ile savaşır.
EnesRuler56
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 19, 2014, 12:53:15 ÖS »

yani birazda meydanda bırakayım demi?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Şubat 19, 2014, 01:23:26 ÖS »

yani birazda meydanda bırakayım demi?

Meydanda ordu bırakmanız birşeyi değiştirmez. Meydandaki orduyu yok etmek isteyen rakip, önce meydan savaşı yaparak meydandaki ordunuzu yok eder ve sonra kale kuşatması için saldırır.
afkandil
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Şubat 22, 2014, 05:20:53 ÖS »

Meydanda ordu bırakmanız birşeyi değiştirmez. Meydandaki orduyu yok etmek isteyen rakip, önce meydan savaşı yaparak meydandaki ordunuzu yok eder ve sonra kale kuşatması için saldırır.

dostum peki garnizona asker koysak dısarda casuslar yuk arabaları filan kalsa gelen orda onlarlamı karsılasıyor...cunkü diğerlerinide koysak kaleye yer kaplıyorlar...ne önerirsin bunun için ?
EnesRuler56
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Şubat 27, 2014, 06:44:42 ÖS »

abi onları koysan bir şey olmuyorda koç arabasını koysan saldırıyorlar.koç arabasıda bir şey yaapamıo
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!