Imperia Online Turkey  
Nisan 19, 2024, 10:13:57 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: askerlerin kaybolması  (Okunma Sayısı 913 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
xuempleo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Şubat 06, 2014, 05:04:19 ÖS »

diyar v6 193 de oynuyoruz.nickim xuempleo ve anafor41.terklere saldırıya yolladıgımız askerler hiç bi yerde yok ne görevlerde var nede başka yerde var.puan kaybımda yok.generallerde gitmemiş gözüküyor.ilginiz için şimdiden tşklr
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Şubat 11, 2014, 02:38:13 ÖS »

diyar v6 193 de oynuyoruz.nickim xuempleo ve anafor41.terklere saldırıya yolladıgımız askerler hiç bi yerde yok ne görevlerde var nede başka yerde var.puan kaybımda yok.generallerde gitmemiş gözüküyor.ilginiz için şimdiden tşklr

Oyunda sistem kaynaklı genel bir sorun mevcuttu. Eğer support_tr@imperialsupport.org adresine e-posta ile durumu izah ederseniz, kayıplarınız giderilecektir.
meemetdurran
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Şubat 19, 2014, 07:15:09 ÖS »

aynı  olay  benim de  başıma  geldi  raporu  yolladım asker  sayısını  görsünler  diye hatta  ben  başka  oyuncuya  gittim  benm  askerler evro  diye  bir  madene  gitmiş  görünüyor  soon  raporda bu :

http://classic.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2014_2_17/3000375_3003517_58814&lang=tr

askeriniz  eyalet  7  de  diye  cevap  yazdılar  eyalet  7de  2000  asker  vardı  eğitimden  çıkan  ve  sonradan  yaptığım  askerler  bu  raporda  6  7  bin  asker  var  çakılmadımda  bi  yere
puanımda  düşmedi  bence   supporta  boşu  boşuna  mesaj  çekim  zaman  harcama  derim  ilgilenenlerde  oyundan  bi  haber saçma sapan cevap veriyorlar sanki  biz  olmayan  bi  asker  uyduruyormuşuz  gibi raporuda  yolladığım halde
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!