Imperia Online Turkey  
Nisan 29, 2024, 02:28:55 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1] 2   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: küfürlü mesajlar  (Okunma Sayısı 3828 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« : Ocak 23, 2014, 09:26:29 ÖS »

bir oyuncu ağır şekilde küfürlü mesajlar atıyor benide kışkırttı ağzımı bozmak zorunda kalacağım lütfen yardımcı olurmusunuz ayrıca kişsel profilimede mesajlar yazıyor kaldırılmasını istiyorum engel koymama rağmen terbiyesizliği uzatıyor
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #1 : Ocak 23, 2014, 09:45:16 ÖS »

bir oyuncu ağır şekilde küfürlü mesajlar atıyor benide kışkırttı ağzımı bozmak zorunda kalacağım lütfen yardımcı olurmusunuz ayrıca kişsel profilimede mesajlar yazıyor kaldırılmasını istiyorum engel koymama rağmen terbiyesizliği uzatıyor

Mesajı açın ve "!" butonu ile bize bildirin.
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #2 : Ocak 23, 2014, 09:49:10 ÖS »

butonu bulamıyorum nerede
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #3 : Ocak 23, 2014, 09:53:13 ÖS »

butonu bulamıyorum nerede

Pardon, "!" butonu değil. Mesajın hemen sağ üstünde yıldıza benzer bir işaret var. Ona tıklayın, ordan rapor edebileceksiniz.
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #4 : Ocak 23, 2014, 10:02:56 ÖS »

üstad bu raporları ilettim ayrıca kişisel profilimede terbiyseizce yazışmalrı devam ettiriyor bu şahsı nasıl engellersiniz herkese açık yazıyor edepsiz herif artık sabrım taşıyor bu kadar aşağılık ve karektersizce haddini bilmeyen biri olmalı lütfen bu mesajları silip buna engel olabilirmisiniz? Bu raporlar hemen işleme konuluyor mu?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #5 : Ocak 23, 2014, 11:03:39 ÖS »

üstad bu raporları ilettim ayrıca kişisel profilimede terbiyseizce yazışmalrı devam ettiriyor bu şahsı nasıl engellersiniz herkese açık yazıyor edepsiz herif artık sabrım taşıyor bu kadar aşağılık ve karektersizce haddini bilmeyen biri olmalı lütfen bu mesajları silip buna engel olabilirmisiniz? Bu raporlar hemen işleme konuluyor mu?

Yarın incelenir ve gereken yapılır.
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #6 : Ocak 23, 2014, 11:07:19 ÖS »

tamam teşekürler ilginiz için...
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #7 : Ocak 24, 2014, 07:51:53 ÖS »

size ilettim raporları ama mesajdan engellememe rağmen bu karektersiz şahıs hala kişisel profilime yazıyor hani bu kişiyi sistemden çıkarmamışsınız nasıl takip ediyorsunuz artık sabrımı zorluyor hizmetinizi bir günde sonuçlandıramıyormusunuz?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #8 : Ocak 24, 2014, 09:33:15 ÖS »

size ilettim raporları ama mesajdan engellememe rağmen bu karektersiz şahıs hala kişisel profilime yazıyor hani bu kişiyi sistemden çıkarmamışsınız nasıl takip ediyorsunuz artık sabrımı zorluyor hizmetinizi bir günde sonuçlandıramıyormusunuz?

Destek ekibi bugün tatildeydi, o yüzden bakılamadı. Yarın bakılacaktır; IO ekibi olarak özür dileriz!
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #9 : Ocak 25, 2014, 12:26:11 ÖÖ »

seyhun kardeş bak bu adamın tacizleri kışkırtmaları artık ağzı bozacağım bu hayvanın yapmayacağı davranışları sergileyen veledi bu oyun ortamında hala tutuyorsunuz. kardeşim böyle terbiyesizleri barındırıyorsunuz,ağır sözler yazacağım ağzımı bozmak istemiyorum. çabuk çözüyorsanız çözün.
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #10 : Ocak 25, 2014, 11:35:36 ÖS »

siz nasıl bir hizmet veriyorsunuz şikayetlerimiz hala dikkate alınmıyor adamın ettiği küfürleri raporladık adamı sistemden silmediniz bile hala yazıyor yani sınırları zorladıktan sonra mı devreye giriyorsunuz.
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #11 : Ocak 26, 2014, 08:48:27 ÖS »

Haftasonları destek ekiplerinin hiçbiri çalışmaz, bu zaten hep böyledir. Fakat sadece bu Cuma'ya mahsus olmak üzere Türkçe destek ekibi tatildeydi. Yarın tüm destek ekipleri yine işbaşında olacaklar. Oyun ortamında hiçbir hakaret, küfür vs şimdiye kadar cezasız kalmamıştır, bundan sonra da kalmaz. Gerekeni mutlaka yapacağız. Siz bize bildimekle doğru şeyi yaptınız, gerisini bize bırakın. Ayrıca tatilden dolayı geç müdahale için de IO ekibi olarak özür dileriz!
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #12 : Ocak 27, 2014, 12:58:11 ÖÖ »

tamam teşekkürler
afurko
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #13 : Ocak 28, 2014, 07:19:53 ÖS »

seyhun bu adam hala oyunda
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #14 : Ocak 28, 2014, 07:52:38 ÖS »

seyhun bu adam hala oyunda

Küfürlü mesajların yaptırımı oyundan men değildir. Sadece belli sürelerde mesaj yollayamama cezası verilir.
Sayfa: [1] 2   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!