Imperia Online Turkey  
Nisan 25, 2024, 04:08:01 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 [2] 3   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: eski forumcular hala buralardamı?  (Okunma Sayısı 5785 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #15 : Ocak 17, 2014, 04:42:42 ÖS »

Chati kapatmak hataydi bence

seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #16 : Ocak 17, 2014, 05:34:11 ÖS »

talebe de yaptı demeeek Grin  aslında biraz önem verip muhabbet etsek eskisi gibi olabilir birşeyler. yani burda nerdeyse oyun konuşmazdık hiç. şu anda tahminim itibariyle insanlar gerekli bilgiyi aldıktan sonra uğramıyor foruma  *hihi*

Eskisi gibi muhabbetler dönmeye başlasa ufaktan, soru sormak için gelenler de muhabbete katılıp sık sık uğramaya başlarlar. Fakat kaldı ki, soru soranlar da eskisi kadar çok değil. Çünkü artık oyun içi oyuncuya sor özelliği var. Ayrıca sıkça sorulan sorular, nasıl oynayabilirim ve sözlük gibi yeni şeyler de mevcut.

Cry
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #17 : Ocak 17, 2014, 07:12:42 ÖS »

Chati kapatmak hataydi bence
kanka araya bir iki cümle sıkıştırıp bişeyler yazıyon ama seni iplemiyolar hiç onlar kendi dalgasında  Grin Grin Grin
Sancaktar2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #18 : Ocak 18, 2014, 12:52:43 ÖÖ »

Eskisi gibi muhabbetler dönmeye başlasa ufaktan, soru sormak için gelenler de muhabbete katılıp sık sık uğramaya başlarlar. Fakat kaldı ki, soru soranlar da eskisi kadar çok değil. Çünkü artık oyun içi oyuncuya sor özelliği var. Ayrıca sıkça sorulan sorular, nasıl oynayabilirim ve sözlük gibi yeni şeyler de mevcut.

Cry

ya tamam ne olursan ol gel de.. hep bulgar işi bunlar be abi Grin eğitim şart abi..programdan öğrenilmez oyun Smiley

çok keskin kararlar veriyorlar.. ve bir ara kendilerini piyasanın vazgeçilmez oyunu sandılar..

cris de eskiden mod değilmiydi da Grin yine böyle takmadıkları için mi istifa etmiştin Grin

Sancaktar2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #19 : Ocak 18, 2014, 01:00:03 ÖÖ »

seyhun kanka bu arada sen yönetici takımdansın diye mi bu kadar kurallara uygun yazıyorsun Grin hep dikkatimi çekerdi şimdi geldi sormak Grin
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #20 : Ocak 18, 2014, 01:59:21 ÖÖ »

ya tamam ne olursan ol gel de.. hep bulgar işi bunlar be abi Grin eğitim şart abi..programdan öğrenilmez oyun Smiley

çok keskin kararlar veriyorlar.. ve bir ara kendilerini piyasanın vazgeçilmez oyunu sandılar..

cris de eskiden mod değilmiydi da Grin yine böyle takmadıkları için mi istifa etmiştin Grin

modken de durmadan elestiriodum oyunu baktim bir sey degismio istifa ettim sora dewam edince yazilarim muhabbeti bile kestiler  Grin
kanka araya bir iki cümle sıkıştırıp bişeyler yazıyon ama seni iplemiyolar hiç onlar kendi dalgasında  Grin Grin Grin
sende olmasan kimse tskmicak beni  Grin

Sancaktar2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #21 : Ocak 18, 2014, 02:16:52 ÖÖ »

eksileri de yöneticiler attı heralde Grin
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #22 : Ocak 18, 2014, 12:01:10 ÖS »

Aslında hala geç değil. IO biraz kafayı kullansa çok çok daha iyi seviyelere gelir, lakin göreceğiz bakalım... En büyük hatalardan birisi de Galactic Imperia ile Global Wars'ı kapatmak oldu. Hala GW açılacak mı diye soranlar var bana. Umarız açılır. *rose*

seyhun kanka bu arada sen yönetici takımdansın diye mi bu kadar kurallara uygun yazıyorsun Grin hep dikkatimi çekerdi şimdi geldi sormak Grin

Yok, ben hep böyleyim. Grin
Sancaktar2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #23 : Ocak 18, 2014, 04:32:14 ÖS »

global wars'ı bilmiyorum ama galactic iyiydi biraz oynamıştım onların kapatılma nedeni ne oldu ki ? Huh?

oyuncu sayısı mı ?
seyhun
Translator and
Global Moderator
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #24 : Ocak 18, 2014, 06:36:39 ÖS »

global wars'ı bilmiyorum ama galactic iyiydi biraz oynamıştım onların kapatılma nedeni ne oldu ki ? Huh?

oyuncu sayısı mı ?

Asıl bomba olan GW idi ya; adından da anlaşılacağı gibi bildiğin bugünün dünyasını yansıtıyor. Her türlü şey mevcuttu. Fakat ikisinin de kapatılma nedeni son zamanlarda epey azalan oyuncu sayısıydı. Gelgelelim, özellikle GW oyuncu toplamaya aşırı müsait bir oyundu ve bu tamamen yönetimin ilgisizliğinden kaynaklandı. Sonunda yönetim daha fazla ilgilenmeyi göze alamamış olsa gerek ki, ikisini de kapattılar. Şu ana gelirsek de, şirketin bir diğer oyunu olan IH var ve o da can çekişiyor.

Cry
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #25 : Ocak 18, 2014, 09:13:12 ÖS »

Sirketler kurumlar icin en onemli sey musteri memnuniyetidir bunlarda yonetim zaafi ben bildigimi yaparim dediler biz dogruyuz dediler elestirilere kulak tikadilar sonra oyuncu kacti tabiki

Sancaktar2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #26 : Ocak 18, 2014, 09:33:57 ÖS »

hep böyleydiler.. kar amacı gereğinden çok fazla. bu, oyundaki premiumlu kullanıcıların ayrıcalılarının çok fazla olmasından bile anlaşılıyor... neyse kalan sağlar bizimdir hep dediğimiz gibi Grin umarım yakında hala kalan bir sağ olur  Smiley
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #27 : Ocak 19, 2014, 09:52:57 ÖÖ »

hep böyleydiler.. kar amacı gereğinden çok fazla. bu, oyundaki premiumlu kullanıcıların ayrıcalılarının çok fazla olmasından bile anlaşılıyor... neyse kalan sağlar bizimdir hep dediğimiz gibi Grin umarım yakında hala kalan bir sağ olur  Smiley
bende uzun samandir oynamiordum beles yaptilar diye oyle bi basliyayim dedim

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #28 : Ocak 19, 2014, 01:35:33 ÖS »

bende uzun samandir oynamiordum beles yaptilar diye oyle bi basliyayim dedim
saman?
Sancaktar2
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #29 : Ocak 19, 2014, 02:11:26 ÖS »

Balya balya olan Smiley sarı renkli .hayvan yemi Smiley
Sayfa: 1 [2] 3   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!