Imperia Online Turkey  
Nisan 20, 2024, 12:56:04 ÖÖ *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararasi Diyar 3 Oyunculari buraya  (Okunma Sayısı 33199 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #180 : Mart 11, 2014, 10:25:00 ÖS »

mesi çok kral hilecisin valla tebrik ederim  Tongue hile yapıp ceza almamak konusunda senin kadar iyisini görmedim  Grin Grin Grin buhala hangi nick ile oynuyor
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #181 : Mart 12, 2014, 12:51:20 ÖÖ »

mesi çok kral hilecisin valla tebrik ederim  Tongue hile yapıp ceza almamak konusunda senin kadar iyisini görmedim  Grin Grin Grin buhala hangi nick ile oynuyor
O isterse soyler, sen kimsin bu arada? Anlamiyorum senin gibilerini, yani ben ceza almiyorum ama hileci olan benim, diyerleri ceza aliyor ama hileci degil, yanlislik oluyor, oyle mi ?
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #182 : Mart 12, 2014, 04:20:59 ÖÖ »

ben sana adamlar hile yapmıyor demiyorum. adamlar hile yaptıkları halde sana yetişemiyorlar onlar ceza alıyor sen almıyorsun. onu diyorum. hilenin kralını yapıyorsun ama ceza yok. anladın mı şimdi
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #183 : Mart 12, 2014, 08:19:52 ÖÖ »

ben sana adamlar hile yapmıyor demiyorum. adamlar hile yaptıkları halde sana yetişemiyorlar onlar ceza alıyor sen almıyorsun. onu diyorum. hilenin kralını yapıyorsun ama ceza yok. anladın mı şimdi
nickin ne ?
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #184 : Mart 12, 2014, 09:10:40 ÖÖ »

sen önce buna bi cvp ver arada kaynayıp gitmesin
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #185 : Mart 12, 2014, 09:21:07 ÖÖ »

sen önce buna bi cvp ver arada kaynayıp gitmesin
Ne cevap vereyim, sana hile felan yok diyorum, bu yuzden den normal ceza yok, nickin ne simdi ?
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #186 : Mart 12, 2014, 09:27:52 ÖÖ »

yahu hilesiz şekilde hile yapanlara nasıl puan farkı atıyosun anlat öğrenelim bizde  *crazy* 
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #187 : Mart 12, 2014, 09:42:03 ÖÖ »

yahu hilesiz şekilde hile yapanlara nasıl puan farkı atıyosun anlat öğrenelim bizde  *crazy* 
Bu oyunda hile her sey degil, oynamaya oyren, anlarsin
efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #188 : Mart 12, 2014, 02:21:57 ÖS »

Varmı burada oynayan Türk arkadaşlar. Benim nick sahtamhari. Bu arada bizim diyarda oynayanlar var ise bileceklerdir diyarda profesyonel hile yapanlar var. Bu konuda da çok dertliyim kaç defe şikayet ettiysemde sonuç çıkmadı.

Arkadaş adam 5 eyalet ile seçkinleri açıyor ve 30k asker basıp 300 tane de ağır mancınık basmış bu da cabasını tabii, 100k ağır ve hafif asker karışımı koy kalende 6 ise ezip geçiyor iyi de kim nasıl duracak karşısında ve nasıl baş etsinler bunlarla? asker bassan olmaz, eko yapsan olmaz kale 7 basıcam diye 3 defa satış yapıp aldım adam gelip ana kaleye girecek diye adamın ise 5 eyalet olmasına rağmen ana kale 7 ve diğerlerini 6 basıyor. Bende 8 eyalet var başkalarında 10 eyalet ve nüfus desen iki katı ve bizim diyarın özelliği köy baskını olayının hiç olmadığı kadar çok olması ki bunlarda bundan nasibini aldıkları halde hala nüfus bakımından ve üstünlük bakımından çok öndeler. Bu da adalet işte. Yönetime mail atıyorum banned alan yok. Tamam adamların hileleri çok iyi anladık bari bizde bulsak da eşitlesek durumu hangimiz iyi oyuncu görsek dimi Smiley Bonus desen zaten yok, bana yakında 5 tane buldum onlardan da günde 30 k anca kalıyor eskiden bonuslarla askeri masrafı ve merkezi çıkardığımı bilirim bu diyar çok garip hiç bişey anlamadım ve neyi basıp ne taktik izlesem bilemedim. çok dertliyim çokkk.
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #189 : Mart 12, 2014, 02:39:25 ÖS »

Varmı burada oynayan Türk arkadaşlar. Benim nick sahtamhari. Bu arada bizim diyarda oynayanlar var ise bileceklerdir diyarda profesyonel hile yapanlar var. Bu konuda da çok dertliyim kaç defe şikayet ettiysemde sonuç çıkmadı.

Arkadaş adam 5 eyalet ile seçkinleri açıyor ve 30k asker basıp 300 tane de ağır mancınık basmış bu da cabasını tabii, 100k ağır ve hafif asker karışımı koy kalende 6 ise ezip geçiyor iyi de kim nasıl duracak karşısında ve nasıl baş etsinler bunlarla? asker bassan olmaz, eko yapsan olmaz kale 7 basıcam diye 3 defa satış yapıp aldım adam gelip ana kaleye girecek diye adamın ise 5 eyalet olmasına rağmen ana kale 7 ve diğerlerini 6 basıyor. Bende 8 eyalet var başkalarında 10 eyalet ve nüfus desen iki katı ve bizim diyarın özelliği köy baskını olayının hiç olmadığı kadar çok olması ki bunlarda bundan nasibini aldıkları halde hala nüfus bakımından ve üstünlük bakımından çok öndeler. Bu da adalet işte. Yönetime mail atıyorum banned alan yok. Tamam adamların hileleri çok iyi anladık bari bizde bulsak da eşitlesek durumu hangimiz iyi oyuncu görsek dimi Smiley Bonus desen zaten yok, bana yakında 5 tane buldum onlardan da günde 30 k anca kalıyor eskiden bonuslarla askeri masrafı ve merkezi çıkardığımı bilirim bu diyar çok garip hiç bişey anlamadım ve neyi basıp ne taktik izlesem bilemedim. çok dertliyim çokkk.
Kim bunlari yapan, gidip doveyim biraz  Angry Angry
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #190 : Mart 12, 2014, 05:24:11 ÖS »

seni tarif ediyo gibi geldi bana
mesi
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #191 : Mart 12, 2014, 05:28:13 ÖS »

seni tarif ediyo gibi geldi bana
Yok ya ben, yapmam oyle seyler  *hihi*
cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #192 : Mart 12, 2014, 05:32:59 ÖS »

Yok ya ben, yapmam oyle seyler  *hihi*
  hile yapmasan olabileceğim max. puanın 60k olurdu yaklaşık 30k kadar hile yapmışsın alayınız hilecisiniz  Tongue
efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #193 : Mart 12, 2014, 06:03:17 ÖS »

Yapabilirim dersen hiç tutmam seni ilk beş sıra şimdilik yeterli. Smiley) bulgarlar da cabası tabii
efe34
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #194 : Mart 29, 2014, 03:01:31 ÖS »

bu diyar bu djuvisna adam 45065 puanda ve 9 eyalet açmış. Ben 90bin puandayım 8 eyalet açtım ve ekonomim ondan çok çok daha iyi garip. Neyse bu adam en azından şuan sadece kale 7 si var ve seçkinleri açık değil sanırım:) bu puanlarda olup da hatta 55bin puanda olup da 8 veya 9 eyalet açmış. Kale 7 ve üstüne seçkinleri açanlarda var kimi şikayet etsem bişey yok diyorsunuz da sizin kurduğunuz oyun düzeni ile bildiğin dalga geçiyorlar hileleriyle ama siz hala buna bir çare bulamadık yada arkadaşlarımız onlar banlayamam demiyorsunuz da bişey yok adam oynuyor diyorsunuz. Buna inanan ben değil sizin kendinizi zeki sandığınız ama olmadığınızı bildiğimiz ve top benim topumu alır giderim mod un daki kafa yapınız. Büyüdüğünüzü görmek dileğiyle diyorum oyun yönetimi.
Sayfa: 1 ... 11 12 [13] 14 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!