Imperia Online Turkey  
Nisan 27, 2024, 01:25:53 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
E-posta adresinize aktivasyon iletisi gelmediyse lütfen buraya tıklayın.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Uluslararasi Diyar 3 Oyunculari buraya  (Okunma Sayısı 33294 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #105 : Ocak 15, 2014, 05:51:34 ÖS »

_kurum_ şu ooyunun en basındakı admin olan krummu acaba Shocked

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #106 : Ocak 15, 2014, 06:02:42 ÖS »

on surası hakkında fıkrınız varsa ufaktan bi darbe vurayım

Her zaman Smiley  Hep değişir onlline süresi , Ciddi programlar kullanır herkeste olmayan..  Kendi uyurken  Ticareti çalışır paso kaynak gelir.. Şuan ittifağındaki bir hesaba casusluk basmaya başlamıştır bile istediği herkese girer..  İttifak liderisiniz ve tam onu vurucakken bir bakmışsınız lideri olduğunuz ittifaktan kovulmuşsunuz ve  70 le kazanıcağınız savaşı  28 le kaybetmişsiniz vs. vs. vs. Grin
Sonrada şikayet edin hile yapmıyorum der ve türk forumunda yüzsüzce yazılar yazar Wink

Uploaded with ImageShack.us
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #107 : Ocak 15, 2014, 06:30:23 ÖS »

Ah be kardesim, senin bu oyunda unuttuklarini Buhala ögrenmedi daha Wink

Kocaman bir  ( + ) Wink

yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #108 : Ocak 15, 2014, 06:35:17 ÖS »

blitsde en fazla otomatik casus yakalanır Grin adam onlineyken casus yakalamaz son saniye çakmak için. adam casusunu yakalıyorsa bil ki offlinedir  Grin Grin
SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #109 : Ocak 15, 2014, 06:58:43 ÖS »

Her zaman Smiley  Hep değişir onlline süresi , Ciddi programlar kullanır herkeste olmayan..  Kendi uyurken  Ticareti çalışır paso kaynak gelir.. Şuan ittifağındaki bir hesaba casusluk basmaya başlamıştır bile istediği herkese girer..  İttifak liderisiniz ve tam onu vurucakken bir bakmışsınız lideri olduğunuz ittifaktan kovulmuşsunuz ve  70 le kazanıcağınız savaşı  28 le kaybetmişsiniz vs. vs. vs. Grin
Sonrada şikayet edin hile yapmıyorum der ve türk forumunda yüzsüzce yazılar yazar Wink
çok güzel özetlemissin kardesim. Bu yazilanlar ihtimal degil an ve an yasanan olaylardir, dur bakalim bu sene neler görecegiz.

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #110 : Ocak 15, 2014, 07:01:24 ÖS »

adam bu kadar iyise bırakalım şimdiden oynamayı ozaman
« Son Düzenleme: Ocak 15, 2014, 07:05:57 ÖS Gönderen: ıronman » Kayıtlı

Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır. O satıh, bütün vatandır.Vatanın her karış toprağı vatandaşın kanıyla ıslanmadıkca terk olunamaz!
ıronman
Çavuş
**

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #111 : Ocak 15, 2014, 07:15:05 ÖS »

bu adam başka hesaba asker basıp mılletı vuryomu makenaa 900 oldu hala merkez yok:) asker basıyo heralde

cosmo
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #112 : Ocak 15, 2014, 07:43:53 ÖS »

bu adam başka hesaba asker basıp mılletı vuryomu makenaa 900 oldu hala merkez yok:) asker basıyo heralde

yok yok öyle yapmıyo. bu adam öylebir asker bastıki askerinin yarısını savunmada bırakıp diğer yarısı ile diyarda en çok askeri olanları kesiyordu. savunmada bıraktığı askeri kesecek adam yoktu ve bu kadar askerle diyarın son 3 günü 450k. puan bastı. sanırım nicki 19.05.1975 di
kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #113 : Ocak 15, 2014, 07:54:57 ÖS »

adam bu kadar iyise bırakalım şimdiden oynamayı ozaman

Adam iyi değil , programları iyi ve arkası sağlam Grin   Yinede çok acılar çektirmiştim Grin  uluslararası 13  topicinde inceleyebilirsiniz , o zaman çok modaydı  sayfalarca yazı yazıldı bu dingillerle ilgili Smiley Ama '' Bırakalım '' kısmına katılıyorum..  yani zevkine bırakma ama iddialı oynama tavsiye etmem..   

kuzey_1999
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #114 : Ocak 15, 2014, 07:57:51 ÖS »

yok yok öyle yapmıyo. bu adam öylebir asker bastıki askerinin yarısını savunmada bırakıp diğer yarısı ile diyarda en çok askeri olanları kesiyordu. savunmada bıraktığı askeri kesecek adam yoktu ve bu kadar askerle diyarın son 3 günü 450k. puan bastı. sanırım nicki 19.05.1975 di

Evet Buhala  banlandıktan sonra   19.05.1975 ti , ona geçip onunla oynamaya devam etti..   ( buhala göstermelik ban yedi ,  tüm ülkeler onu şikayet ediyordu ve oyun kendini aklamak için banladı o hesabı ve oda  1975 ile  kaldığı yerden devam etti hilelerine )   Bildiğin oyun kurucuları ile ahbap bu arkadaş ,  Lideri olduğun ittifaktan  saldırının son saniyesi seni attırabilir, attırdıda !!!

Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #115 : Ocak 15, 2014, 08:07:22 ÖS »

benim puan daha 215  Grin

SHAWSHANK
thinktank
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #116 : Ocak 15, 2014, 08:34:24 ÖS »

Aynen öyle diyarin son 3 günü imkansiz bi puan basmisti ve bu adam diyar sonuna kadar sikayet edilmesine ragmen ceza almadi. Herkesten 2 kat askeri vardi 19.05.1975'in ve sadece 200 saldirisi vardi ve hic ilerletmeden saldirisini aylarca bakti askerine. (O zamanlar tepedeki adamlarin saldirilari 5bin ila 8bin arasinda degisiyordu)

Ben icap ettiği zaman en büyük hediyem olmak üzere, Türk Milletine canımı vereceğim.
yineben
Teğmen

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #117 : Ocak 15, 2014, 08:49:43 ÖS »

benim puan daha 215  Grin
oynuyon mu sen kanka??.. yaracaz desene. tarhanın ittifaktayım ben atla gel
carlsberg
Er
*

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri
« Yanıtla #118 : Ocak 15, 2014, 09:10:24 ÖS »

371 puandan 992 puana çıktı adam 1 gün içinde bu nasıl iş ya?
Gio
CrisAngel - Glokat
Yüzbaşı

Çevrimdışı Çevrimdışı

Üyelik Bilgileri Site
« Yanıtla #119 : Ocak 16, 2014, 05:14:12 ÖÖ »

oynuyon mu sen kanka??.. yaracaz desene. tarhanın ittifaktayım ben atla gel
oynuom gubide oynamiom gibide gerilerden takip ediom  WASSUP

Sayfa: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 15   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!